# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Strupiechowska Marlena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY 40.00 PLN
2 Krzyzinska Iza Skorzec GRAND PRIX 4 ETAPY 40.00 PLN
3 Izdebski Kazimierz Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów 40.00 PLN
4 Burdach Bożena Adamów GRAND PRIX 4 ETAPY V-MAX Adamó;w 40.00 PLN
5 Szachnowski Ireneusz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
6 Kowalski Robert Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów 40.00 PLN
7 Kowalska Urszula Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów 40.00 PLN
8 Radzikowski Sławomir Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
9 Burdach Adam Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
10 Burdach Anna Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
11 BUTOR ARKADIUSZ Małkinia Górna GRAND PRIX 4 ETAPY Ostrów Biega/Następny Krok paid
12 Banaś Agnieszka Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Triathlon Siedlce Club paid
13 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański GRAND PRIX 4 ETAPY paid
14 Panufnik Tomasz Węgrów GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK paid
15 Panufnik Karolina Węgrów GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK Aktywni Węgrów paid
16 Solnica Alicja Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec 40.00 PLN
17 Marciniak Szymon Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce 40.00 PLN
18 Szymczyk Magdalena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE 40.00 PLN
19 Okniński Krzysztof Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE paid
20 Stefaniuk Roman Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
21 Strupiechowski Maciej Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY 40.00 PLN
22 Zacharczuk Zofia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD paid
23 Kubaś Marta Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
24 Kulik Paweł Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP NOWE OPOLE paid
25 Mikołajczuk Kamil Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
26 Prekurat Marzena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE paid
27 Sobiczewska Ewa Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
28 Kuźma Mirosław Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY 40.00 PLN
29 radzikowska joanna siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce paid
30 Kosieradzki Łukasz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce paid
31 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn GRAND PRIX 4 ETAPY Zbucki Ruch paid
32 Dąbrowska Aneta Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
33 Dąbrowski Mariusz Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
34 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
35 Marciniak Malwina Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP Nowe Opole 40.00 PLN
36 Filipowicz Mateusz Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP Nowe Opole paid
37 Montewka Jowita Chodów GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec 40.00 PLN
38 Złoch Izabela Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce 40.00 PLN
39 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
40 Miezianko Marek Żelków Kolonia GRAND PRIX 4 ETAPY paid
41 Nowosielska Wioleta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce 40.00 PLN
42 Sowa Andrzej Garwolin GRAND PRIX 4 ETAPY paid
43 Biernacka Agnieszka Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY 40.00 PLN
44 Uziębło Katarzyna Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY paid
45 Skorupka Anna Nowe Iganie GRAND PRIX 4 ETAPY paid
46 Skorupka Leszek Nowe Iganie GRAND PRIX 4 ETAPY paid
47 Szostak Anna Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
48 Litwiński Robert Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Niezrzeszony paid
49 Kopańska Kasia Pruszyn GRAND PRIX 4 ETAPY Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam 40.00 PLN
50 Borkowski Leszek Grabianów GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi Siedlce - NW Wschód paid
51 Krupa Paulina Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY paid
52 Krupa Marek Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY paid


Views: 1061

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ