# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gójski Jakub Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK MKS Pogoń Siedlce
2 Stasiuk Wiktoria Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK MKS Pogoń Siedlce
3 Cydejko Szymon Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK MKS Pogoń Siedlce
4 Maciejewski Janusz Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK MKS Pogoń Siedlce
5 Pawlik Marta Pawlik Warszawa GRAND PRIX 4 ETAPY
6 Zdunek Krystyna Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
7 Troć Karol Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
8 WITCZUK Aneta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
9 Tarasiuk Lukasz Mrozy GRAND PRIX 4 ETAPY paid
10 Stańczuk leszek Chodów GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
11 Mirosz Robert Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
12 Hołubiec Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
13 Stanczuk Dorota Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
14 MARCINIUK AGATA SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY
15 Jurkowska Jolanta Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY paid
16 Cabaj Rafał Mrozy GRAND PRIX 4 ETAPY Biegusiem.pl paid
17 Jóźwiak Barbara Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
18 Wasiluk Ireneusz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
19 JURCZYSZYN Krystian JURCZYSZYN Zbuczyn GRAND PRIX 4 ETAPY Zbucki Ruch / 53 Batalion lekkiej piechoty paid
20 Hołubiec Agnieszka Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
21 pytel waldek siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
22 Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.
23 Łobodowski Marcin Siennica GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. paid
24 Jarek Katarzyna MIŃSK MAZOWIECKI GRAND PRIX 4 ETAPY paid
25 Pietruczanis Paweł Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY Aktywni Węgrów paid
26 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów GRAND PRIX 4 ETAPY Aktywni Węgrów paid
27 Kacprzak Sylwia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
28 Pawlak Katarzyna Dąbrówka-Ług GRAND PRIX 4 ETAPY
29 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar GRAND PRIX 4 ETAPY paid
30 Zagalska Aldona SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi Siedlce paid
31 Konarski Sławomir Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
32 Cabańska Dorota Łomianki GRAND PRIX 4 ETAPY
33 Dalgiewicz Dariusz Łomianki GRAND PRIX 4 ETAPY
34 Wójcik Alicja Lublin GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK paid
35 Wójcik Bartłomiej Lublin GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK KSPZ Grey paid
36 Łubianka Julita Teodorów GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK KSPZ Grey paid
37 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY YULO RUN TEAM SIEDLCE paid
38 Jastrzębska Sylwia Wiśniew GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce LA paid
39 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK Zbucki Ruch
40 Janas Karol Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK paid
41 Zapałowska Jolanta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow Jogging Siedlce paid
42 Kokoszka Wojciech Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
43 Jastrzębski Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
44 Krzewniak Ewa Przygody GRAND PRIX 4 ETAPY paid
45 Krzewniak Lidia Przygody GRAND PRIX 4 ETAPY paid
46 Wysocki Mateusz Drupia GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
47 Teca Sebastian Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
48 Piekart Anna Wrocław GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK
49 Piekart Monika Gołąbek GRAND PRIX 4 ETAPY GOK Wiśniew paid
50 Ksionek Paweł Wiśniew GRAND PRIX 4 ETAPY GOK Wiśniew
51 Cymerman Adrian Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK paid
52 Toczyska Anna NIWISKI GRAND PRIX 4 ETAPY Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK paid
53 Szczepaniak Piotrek Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK paid
54 Jaszczuk Piotr Sulejówek GRAND PRIX 4 ETAPY paid
55 MICHALAK Aneta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
56 ORZYŁOWSKA-KUREK Marta Kotuń GRAND PRIX 4 ETAPY paid
57 Aleksiuk Marcin Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
58 Włodarczyk Joanna Żelechów GRAND PRIX 4 ETAPY Żelechów Team
59 Bytniewska Katarzyna Żelechów GRAND PRIX 4 ETAPY Żelechów Team paid
60 Kisiel Wincenty Ząbki GRAND PRIX 4 ETAPY Widłorogi paid
61 Majewska Edyta Wołomin GRAND PRIX 4 ETAPY Widłorogi paid
62 Lesinska Monika Cisie Zagrudzie GRAND PRIX 4 ETAPY paid
63 Lesiński Rafał Cisie Zagrudzie GRAND PRIX 4 ETAPY paid
64 Kulik Karol Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
65 Kunka Piotr Jakubów GRAND PRIX 4 ETAPY Team ZabieganeDni
66 Płatkowska Natalia Ozorów GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec
67 Płatkowski Mariusz OZORÓW GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
68 Sakowski Grzesiek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
69 Mitrofaniuk Agata Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
70 KOŃCA Beata Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
71 Janiak Paweł Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK
72 Kornilak Edyta Nowaki GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
73 Kamut Beata Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
74 Kamut Hubert Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
75 Hajduk Tomek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
76 Hajduk Ola Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK Yulo Run Team Siedlce paid
77 Ostrowska Dorota Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
78 Przygodzki Bartosz Suchożebry GRAND PRIX 4 ETAPY Szkoła Podstawowa Suchożebry
79 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY GRAND PRIX 4 ETAPY
80 Krzymowski Przemysław Sitki GRAND PRIX 4 ETAPY KB Klembów paid
81 BORKOWSKI DARIUSZ SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD paid
82 Mitrofaniuk Marek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce paid
83 Znój Edyta Borki-Paduchy GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
84 Znój Tomasz Borki-Paduchy GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
85 Dziuban Jacek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
86 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. paid
87 Wojciechowska JOLANTA Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
88 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
89 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
90 Radzka Sylwia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow Jogging Siedlce
91 Strupiechowska Marlena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
92 Krzyzinska Iza Skorzec GRAND PRIX 4 ETAPY paid
93 Izdebski Kazimierz Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
94 Burdach Bożena Adamów GRAND PRIX 4 ETAPY V-MAX Adamó;w paid
95 Szachnowski Ireneusz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
96 Kowalski Robert Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów
97 Kowalska Urszula Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów
98 Radzikowski Sławomir Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY paid
99 Burdach Adam Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid
100 Burdach Anna Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów paid


Views: 6635

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ