5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bednarz Marcin Bednarz Gubin 5 km paid
2 Dalecki Marek Czarnowo 5 km paid
3 Szkudlarek Żaneta Gubin 5 km paid
4 SIKORSKA Zdzisława Gubin 5 km BBL Gubin paid
5 ŁUSZCZEWSKI Kamil SZCZECIN 5 km Centrum Edukacji Zdroje
6 Solecki Wojciech Strzegów 5 km WKURW_TEAM
7 Krycki Michał Czarnowo 5 km paid
8 Nahorska Barbara Gubin 5 km paid
9 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 5 km BBL paid
10 Kuta Weronika Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
11 Kuryłowicz Jakub Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
12 Bądzielewska Agnieszka Gubin 5 km paid
13 Kaźmierczak Ewa Wałowice 5 km
14 Giergasz Regina Chlebowo 5 km
15 Łazan Daria Dąbie 5 km Morsy Dąbie Lubuskie paid
16 Walaszko Kazimierz Gubin 5 km paid
17 Biłan Paweł Gubin 5 km paid
18 Kodź Marek Gubin 5 km Gubin paid
19 Łabuć Piotr Krosno Odrzańskie 5 km paid
20 Nosal Anna Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
21 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km paid
22 Todosiienko Volodymyr Rzepin 5 km Kazik Team paid
23 Dunajewski Marek Rzepin 5 km Kazik Team paid
24 Horbatowski Grzegorz Rzepin 5 km Kazik Team paid
25 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN 5 km paid
26 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km paid
27 Cholewa Izabela Cholewa Cybinka 5 km paid
28 Karykowska Agnieszka Karykowska Gubin 5 km paid
29 Raczkiewicz Michalina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
30 Wikierski Karol Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
31 Husak Dagmara Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
32 Urbańska Łucja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
33 Gryczan Halina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
34 Zieliński Waldemar Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
35 Berger Agnieszka Gubin 5 km paid
36 Wikierska Alicja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking paid
37 Jóźwiak Ewa Gubin 5 km paid
38 Eret Marzena Gubin 5 km
39 Orczyk Robert Gubin 5 km Gubin paid
40 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie 5 km paid
41 Sikorska Joanna Gubin 5 km paid
42 Sikorski Cezary Gubin 5 km paid
43 Chmielenko Kazik Gubin 5 km paid
44 Nowak Joanna Kosarzyn 5 km paid
45 Markowski Dariusz Gubin 5 km BBL Gubin paid
46 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW GUBIN 5 km BBL Gubin paid
47 Kodź Joanna Gubin 5 km Gubin paid
48 Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 5 km paid
49 Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 5 km Piaski Team paid
50 Hajkowicz Ewa Gubin 5 km paid


Views: 1384

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ