# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wisniewski Mateusz Wykowo 1963 m
2 Malinowski Rafał Olsztyn 5 km DWDT w Olsztynie
3 Bikowska Marta Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
4 Bikowska Gabriela Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
5 Banach Dominik Czerwone 1963 m
6 Gołaszewska Paulina Janowo 1963 m
7 Piwowarska Marta Borkowo 1963 m
8 Piwowarski Damian Borkowo 1963 m
9 Piwowarska Sylwia Borkowo 1963 m
10 Piwowarski Bernard Borkowo 1963 m
11 Szymański Andrzej Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
12 Szymański Mateusz Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
13 Śniadach Hanna Kolno 5 km
14 Dabkowska Katarzyna Łomża 5 km
15 Mazgoła Maja Nowa Ruda 1963 m SP TUROŚL
16 Tanajewski Bartosz Cieciory 1963 m SP TUROŚL
17 Charubin Krystian Turosl 1963 m SP TUROŚL
18 Przytuła Katarzyna Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
19 Parzych Marcin Kolno 1963 m
20 Nowak Wiesława Czerwone 1963 m
21 Nowak Piotr Czerwone 1963 m SP Czerwone
22 Nowak Paweł Czerwone 1963 m SP Czerwone
23 Nowak Patryk Czerwone 1963 m SP Czerwone
24 Bednarczyk BARTOSZ Zabiele 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
25 Bednarczyk Milena Zabiele 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
26 Niedbała Oliwia Turośl 1963 m SP TUROŚL
27 Oliwia Piątek Turośl 1963 m SP TUROŚL
28 Polkowska Olga Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
29 Krzymowska Julia Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
30 Sekscińska Aleksandra Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
31 Sekscińska Magdalena Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
32 Glinka Julia Kolno 1963 m SP2 Kolno
33 Banach Karolina Czerwone 1963 m
34 Glinka Adrianna Kolno 1963 m
35 Glinka Piotr Kolno 1963 m
36 Nerko Weronika Czerwone 1963 m SP Czerwone
37 Nerko Piotr Czerwone 1963 m
38 NOCUŃ ARTUR KOLNO 5 km
39 Kozikowska Ewelina Stawiski 1963 m SP Stawiski
40 Łojewska Martyna Stawiski 1963 m SP Stawiski
41 Chutkowska Wiktoria Kolno 1963 m SP2 Kolno
42 Chodnicka Urszula Kolno 1963 m SP2 Kolno
43 Chodnicki Janusz Kolno 5 km
44 Najda Michał Kolno 5 km OSP Kolno
45 Kurek Artur Mściwuje 5 km
46 Banach Sebastian Kolno 1963 m SP2 Kolno
47 Jermacz Kornelia Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
48 Jermacz Katarzyna Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
49 Jermacz Wojciech Czerwone 5 km CKS Podolszyna Pędziwiatr
50 Zielinska Julia Mały Płock 1963 m
51 Zieliński Jakub Mały Płock 1963 m
52 Bednarczyk Kinga Stawiski 1963 m SP Stawiski
53 Wysocka Aleksandra Stawiski 1963 m SP Stawiski
54 Kozikowska Iga Stawiski 1963 m SP Stawiski
55 Chojnowski Jakub Stawiski 1963 m SP Stawiski
56 Zacharzewska Maja Stawiski 1963 m SP Stawiski
57 Chrzanowska Magda Stawiski 1963 m SP Stawiski
58 Dęby Monika Stawiski 1963 m SP Stawiski
59 Cwalina Wiktoria Stawiski 1963 m SP Stawiski
60 Borzymowski Piotr Stawiski 1963 m SP Stawiski
61 Sokołowska Paulina Stawiski 1963 m SP Stawiski
62 Patalan Oliwia Stawiski 1963 m SP Stawiski
63 Mioduszewski Mateusz Stawiski 1963 m SP Stawiski
64 Gutowski Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
65 Szleszyński Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
66 Szymanowicz Damian Stawiski 1963 m SP Stawiski
67 Bagiński Michał Stawiski 1963 m SP Stawiski
68 Bagińska Ewa Stawiski 1963 m SP Stawiski
69 Pajer Zbigniew STAWISKI 1963 m SP Stawiski
70 Pupek Klaudia Kolno 1963 m
71 Ferenc Kazimierz Czerwone 1963 m
72 Skrodzki Karol Kolno 1963 m Pogoń Koziki
73 Pupek Stefan Kolno 1963 m
74 Stachelek Kamila Turośl 5 km
75 Ciołkowski Kamil Kolno 1963 m
76 Serowik Agnieszka PTAKI 1963 m
77 Gardocka Dorota Kolno 1963 m
78 Ruchała Radosław Zabiele 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
79 Zuzga Karol Kolno 1963 m OSP Kolno
80 Walenciej Karolina Białystok 5 km
81 DARMETKO PAWEŁ KOLNO 1963 m
82 Patalan Emil Poryte 1963 m
83 Stachelski Paweł KOLNO 1963 m KGPP
84 Barszczewski Maciej Kolno 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
85 Chiliński Karol Stawiski 1963 m Decathlon Białystok
86 Grala Karol Kolno 1963 m Orzeł Kolno
87 W Dariusz Kolno 5 km
88 Dymek Piotr Kolno 5 km OSP Kolno
89 Jurczyk Przemysław Kolno 1963 m
90 Charubin Natalia Kolno 1963 m
91 Charubin Monika Czerwone 1963 m
92 Wróblewska Agnieszka Kolno 1963 m
93 Chutkowska Agnieszka Kolno 5 km
94 Korwek Jakub Kolno 1963 m SP Zabiele
95 Korwek Patrycja Kolno 1963 m LMS Łomża
96 Gołaś Mirosław Borkowo 1963 m
97 Klimowicz Paulina Kolno 5 km
98 Duda Bartosz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
99 Duda Mateusz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
100 Duda Dominika Dudy Nadrzeczne 5 km Biegamy dla zdrowia


Views: 3659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ