Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Michał Magiera Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
2 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie paid
3 duchnowski łukasz ełk Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu paid
4 Borkowski Maciej Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 5bieg paid
5 Dębski Krzysztof Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
6 Mazur Filip Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Piąty Bieg paid
7 Kierzkowska Aniela Białystok Nordic Walking Białostocka Sekta Biegaczy paid
8 Maziewski Kacper Jeleniewo Bieg 3 - 21.06.2020 paid
9 Hrynko Jacek Orzysz Bieg 3 - 21.06.2020 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku paid
10 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 paid
11 Kowalewska-Meller Katarzyna Suwałki Nordic Walking paid
12 Poźniak Józef Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 2+1 Suwałki paid
13 Sznejder Anita Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 paid
14 Karczewska Joanna Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie paid
15 Karczewski Sławomir Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Świat Księżniczek Barbie paid
16 Sztabinski Wojciech Frącki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród
17 Okłota Iza Bielsk Podlaski Bieg 3 - 21.06.2020 paid
18 Łada Dawid Raczki Bieg 3 - 21.06.2020
19 Łada Wiktor Raczki Bieg 3 - 21.06.2020 Polska Organizacja Wojskowa
20 Winckiewicz Maja Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
21 Kibitlewska Emilia Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020
22 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów paid
23 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg 3 - 21.06.2020 ATP Augustów paid
24 Jarzebowicz Bozena Goldap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
25 Kierzkowski Marcin Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 Białostocka Sekta Biegaczy paid
26 Walc Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
27 Kawko Marcin Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie paid
28 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg 3 - 21.06.2020 Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy paid
29 Kosowska Anna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020
30 Markiewicz Marcin Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
31 Morek Katarzyna Gołdap Bieg 3 - 21.06.2020 paid
32 Pietraszkiewicz Artur Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 TEAM Biegam bo chcę. 5.00 PLN
33 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu
34 Krzywicki Leszek Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 paid
35 Frybes Agnieszka Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 paid
36 Ćwikowski Kamil Gdynia Bieg 3 - 21.06.2020
37 Miszkiel Tomasz Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 paid
38 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Bieg 3 - 21.06.2020 OCR TEAM
39 Nowicki Zbigniew Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nowicki Team paid
40 Zoń Arkadiusz Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 paid
41 Truchan Wiesław Żytkiejmy Bieg 3 - 21.06.2020 Płomyk - Żytkiejmy
42 Ferenc Adrian Pisz Bieg 3 - 21.06.2020 Klub Morsów w Piszu paid
43 ZUBOWICZ JANINA Sejny Bieg 3 - 21.06.2020 Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój paid
44 Kozłowski Damian Suwałki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród paid
45 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Bieg 3 - 21.06.2020 Nadleśnictwo Głęboki Bród paid
46 Kalinowski Krystian Białystok Bieg 3 - 21.06.2020 AGR Podlasie paid
47 Gierszewski Czarek Olecko Bieg 3 - 21.06.2020 Załoga G paid


Views: 1814

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ