III Bieg Polaka Małego im. Cichociemnych
# Surname and name City Distance Club Rozmiar koszulki Sum to pay
1 Trzebska Hanna Ruda Śląska 500 m 10(146cm) free participation
2 Trzebski Michał Ruda Śląska 1000 m 12(158cm) free participation
3 Marchwińska Julia Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
4 Gołecki Przemysław Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
5 Berger Filip Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
6 Jasion Dawid Baborów 500 m SP 18 Racibórz 10(146cm) free participation
7 Chmura ZosiA Raciborz 1000 m 8 (134cm) free participation
8 Janiec Antosia Raciborz 1000 m 8 (134cm) free participation
9 Menżyk Krystian Racibórz 1000 m 8 (134cm) free participation
10 Tochwin Kuba Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
11 Tochwin Kamil Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
12 Winnicki Miłosz Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
13 Stronczek Filip Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
14 Stronczek Kacper Rybnik 500 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
15 Stronczek Maciej Rybnik 1000 m Niedobczycka Grupa Bojowa - Bunkier 52 12(158cm) free participation
16 Koczy Łukasz Samborowice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
17 Małys Mateusz Racibórz 500 m Spektrum 12(158cm) free participation
18 Mikiewicz Manuela Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) free participation
19 Sobiech Wiktoria Racibórz 500 m SP nr 1 10(146cm) free participation
20 Kuśnierski Jakub Kietrz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
21 Kaletka Marcel Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) free participation
22 Sobczak Błażej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) free participation
23 Klohsek Bartosz RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) free participation
24 Klohsek Marcel RACIBÓRZ 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
25 Paluch Paulina Milice 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
26 Koenig Paweł Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
27 Rajczyk Michał Samborowice 1000 m Raciborki OCR 6 (122cm) free participation
28 Holesz Bartosz Raciborz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
29 Kaletka Oskar Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) free participation
30 Świerczek Alicja Racibórz 500 m Sp13 10(146cm) free participation
31 Kanclerz Leon Racibórz 500 m 4 (110cm) free participation
32 Kosorz Maciej Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
33 Kanclerz Nadia Racibórz 500 m Sp13 8 (134cm) free participation
34 Mielnik Adam Racibórz 1000 m Raciborki OCR 10(146cm) free participation
35 Zbroszczyk Lena Rybnik 1000 m 6 (122cm) free participation
36 Gucik Jakub Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
37 Gucik Oliwia Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) free participation
38 Wiktorowicz Aleksander Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
39 Miczek Karolina Racibórz 1000 m Raciborki OCR 12(158cm) free participation
40 Miczek Mateusz Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
41 Kuzar Seweryn Racibórz 1000 m 10(146cm) free participation
42 Mika Jagoda Racibórz 500 m 6 (122cm) free participation
43 Marek Marcelina Racibórz 500 m 6 (122cm) free participation
44 Piszczatowski Jakub Racibórz 1000 m Sp 15 10(146cm) free participation
45 Yilmaz Adam Racibórz 500 m Zespół Szkolno Przedszkolny nr2 6 (122cm) free participation
46 Pajkiert Patrycja Rudnik 500 m przedszkole nr 11 10(146cm) free participation
47 Pajkiert Weronika Rudnik 500 m SP nr 1 12(158cm) free participation
48 Kucza Blanka Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) free participation
49 Kucza Borys Racibórz 500 m SP nr 4 10(146cm) free participation
50 Kucza Tymon Racibórz 1000 m SP nr 4 12(158cm) free participation
51 Kuryłowicz Jakub Racibórz 500 m Sp 8 10(146cm) free participation
52 Kuryłowicz Krzysztof Racibórz 1000 m Raciborki OCR 8 (134cm) free participation
53 Pawłowicz Barbara Nędza 500 m 8 (134cm) free participation
54 Tomczyk Julia Racibórz 500 m SP nr 1 8 (134cm) free participation


Views: 388

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ