# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking 5 km Nordic Walking Kiekrz paid
2 Malec Magdalena Gorzów Wlkp. Nordic walking 5 km paid on-line
3 Ponka Barbara Wejherowo Nordic walking 5 km
4 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Nordic walking 5 km paid on-line
5 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km paid on-line
6 Olejniczak Aleksandra Trzemeszno Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Kijkowe Trzemeszno paid on-line
7 Szycko Olwia Kobylnica Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat paid on-line
8 Susiak Ewelina Borne Sulinowo Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
9 Puszkiel Leszek Zielona Góra Nordic walking 10 km GREEN TEAM Zielona Góra paid on-line
10 Jankowska Iwona Wejherowo Nordic walking 5 km paid on-line
11 Marciniak Anna Myszęcin Nordic walking 5 km paid on-line
12 Szycko Radek Słupsk Nordic walking 10 km paid on-line
13 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne paid on-line
14 Mroziński Paweł Poznań Nordic walking 10 km MarszPoZdrowie paid on-line
15 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5 km Serikon Team paid on-line
16 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking 5 km SERIKON Team paid on-line
17 Pietrzyk Anna Pietrzyk Kalisz Pomorski Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne paid on-line
18 Linhard Bożena Sierakowo Nordic walking 5 km paid on-line
19 Lewandowska Sylwia Myślibórz Nordic walking 5 km paid on-line
20 Pawlak Krzysztof Toruń Bieg 5 km paid on-line
21 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic walking 10 km Wataha paid on-line
22 Nowaczyk Magdalena Czarnków Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
23 nowaczyk tomasz gniezno Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
24 Stankowska Marzena Trzemeszno Nordic walking 10 km Kijkowe Trzemeszno paid on-line
25 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
26 DUDEK KAZIMIERZ CHOJNÓW Nordic walking 5 km Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak paid on-line
27 Wolińska Anna Gdańsk Nordic walking 5 km paid on-line
28 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
29 Furman Renata Furman Połajewo Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
30 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
31 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra Nordic walking 10 km GREEN TEAM Zielona Góra paid on-line
32 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Nordic walking 10 km paid on-line
33 Szulczyńska Izabela Lenartowice Nordic walking 5 km Pleszewskie Włóczykije paid on-line
34 Fengier Eugeniusz Zielona Łąka Nordic walking 5 km Pleszewskie Włóczykije paid on-line
35 Wojciechowska Katarzyna Pleszew Nordic walking 5 km Pleszewskie Włóczykije paid on-line
36 Wieczorek Krzysztof Dębe Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
37 Sokół Rafał Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
38 Kamińska-Sokół Marzena Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
39 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
40 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
41 Wanat Wioletta Konin Nordic walking 5 km NW KONIN warto nad Wartą paid on-line
42 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Nordic walking 10 km paid on-line
43 Czachor Kacper Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
44 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Elite Team paid on-line
45 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team paid on-line
46 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team paid on-line
47 Ościłowska Maria Węgorzyno Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Gmina Węgorzyno paid on-line
48 Ościłowski Mikołaj Węgorzyno Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Gmina Węgorzyno paid on-line
49 Kuźmińska Monika Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Węgorzyno paid on-line
50 Łuczak-Arys Renata Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Węgorzyno paid on-line
51 Arys Edward Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Węgorzyno paid on-line
52 KRAWIEC JACEK ELBLĄG Nordic walking 10 km paid on-line
53 Posim Bogumila Kwidzyn Nordic walking 10 km Wataha paid on-line
54 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 10 km Wataha paid on-line
55 Kuczyńska Barbara Wrocław Bieg 5 km paid on-line
56 Szczypior Kinga Gościcino Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
57 Raczka Grzegorz Śmieszkowo Nordic walking 5 km Nordic walking Lubasz paid on-line
58 Tomczyk Emilia Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
59 Konwicka Zofia Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
60 Kardaś Irena Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
61 Warsz Krystyna Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
62 Drabicka Krystyna Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
63 Orecki Mikołaj Węgorzyno Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Gmina Wegorzyno
64 Pisarska Zofia Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Wegorzyno
65 Pisarski Jan Węgorzyno Nordic walking 5 km Gmina Węgorzyno
66 Abramczuk Katarzyna Węgorzyno Nordic walking 5 km green team
67 Maślanka Iwona Śmigiel Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
68 Krugiołka Grzegorz Pniewy Nordic walking 5 km Aktywnie w Pniewach paid on-line
69 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
70 Soboń Dariusz Szczecin Nordic walking 5 km paid on-line
71 ŚWIERKOWSKA BARBARA GNIEZNO Nordic walking 5 km paid on-line
72 Brotkiewicz Mariusz Poznań Nordic walking 5 km paid on-line
73 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
74 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
75 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking 10 km Polipack Team Gwe paid on-line
76 Antolik Iwona Świętochłowice Nordic walking 5 km Miraz Race Team paid on-line
77 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk paid on-line
78 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
79 Grupińska Katarzyna Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
80 Wicher Jolanta Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
81 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat POLIPACK TEAM GWE paid on-line
82 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
83 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
84 Kolmetz Katarzyna SASINO Nordic walking 10 km Polipack Team GWE paid on-line
85 Wendt Jarek SASINO Nordic walking 10 km Polipack Team GWE paid on-line
86 Skowrońska Dominika Strzelce Krajeńskie Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
87 Zdanowicz Marta Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk paid on-line
88 Mydło Radosław Ginawa Bieg 5 km
89 Lubaś Bartłomiej Mielec Nordic walking 5 km Odchudzanie Na Sportowo paid on-line
90 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Polipack Team Gwe
91 Bieszke Pawel Wojcieszyce Nordic walking 5 km Niezrzeszony paid on-line
92 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf paid on-line
93 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Nordic walking 5 km paid on-line
94 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km paid on-line
95 Kiepurska Magdalena Góra Kalwaria Nordic walking 5 km GREEN TEAM Zielona Góra paid on-line
96 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne team deaf paid on-line
97 Kępa ANDRZEJ Koszalin Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
98 Roszatycka-Krause Agnieszka Goleniów Nordic walking 5 km DMUCHAWIEC GOLENIÓW paid on-line
99 Sienkiewicz Jolanta Załom Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne DMUCHAWIEC GOLENIÓW paid on-line
100 Grygiel Teresa Poznań Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie paid on-line


Views: 7766

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ