Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pawełczak Karolina Gdynia 5 km bieg Chabowski Training System paid BM
2 Grzywacz Filip Bolesławice 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica free participation
3 Szczypek -Bogdanowicz Justyna Bolesławice 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica free participation
4 Bogdanowicz Sara Bolesławice 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica SP 3 Slupsk free participation
5 Szymska Małgorzata Szczecin 10 km Nordic Walking Nordic Walking Poland 50.00 PLN
6 Niedziela Małgorzata Gdynia 5 km Nordic Walking ELITE TEAM paid BM
7 Licau Agnieszka Szczecin 5 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
8 Kocoń Sylwia Siemianice 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk paid BM
9 Paliwoda Kasia Mierzyn 5 km Nordic Walking EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN 50.00 PLN
10 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team 50.00 PLN
11 Nakonieczny Grzegorz Szczecin 10 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
12 Zdanuk Artur Przęsocin 5 km Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin 50.00 PLN
13 Brzozowski Piotr Sławno 5 km Nordic Walking paid BM
14 Marczak Krzysztof Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów 50.00 PLN
15 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW 50.00 PLN
16 Malek Andrzej Koscierzyna 10 km bieg Atlas Running Team 50.00 PLN
17 Wielgat Łukasz Pieńkowo 5 km bieg KB Bryza Postomino paid BM
18 Zblewski Tadeusz Bytów 5 km bieg LKB im BRACI PETK paid BM
19 Stankiewicz Radosław Lębork 5 km bieg LKB im BRACI PETK paid BM
20 Adamus Marian Bytom 5 km Nordic Walking Silesia Nordic Team paid
21 Piątkowski Józef Polkowice 5 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice paid BM
22 Skępiec Adam Kczewo 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica free participation
23 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km Nordic Walking Aktywnie w Pniewach paid BM
24 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym paid BM
25 Krajewska Hanna Piła 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 NWPL paid
26 Kaszuba Zofia Koszalin 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 paid BM
27 Brotkiewicz Mariusz Poznań 5 km Nordic Walking 50.00 PLN
28 Bułak Anna Olsztyn 5 km Nordic Walking 50.00 PLN
29 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk paid BM
30 Bujnicki Marcin Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid BM
31 Janiszewski Marek Pasłęk 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Active Family Pasłęk paid
32 Szulc Hanna Poznan 5 km Nordic Walking Marsz Po Zdrowie 50.00 PLN
33 JUREK ADAM Lubin 10 km Nordic Walking KS Metraco Polkowice paid BM
34 Marczak Tomasz Aleksandria I 5 km Nordic Walking 50.00 PLN
35 Rumińska Marlena Słupsk 5 km bieg LKS Fenix Słupsk paid BM
36 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5 km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity 50.00 PLN
37 Romanowicz Piotr Resko 10 km Nordic Walking paid BM
38 Toporek Rafał Przodkowo 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE paid BM
39 Latos Małgorzata Koszalin 10 km Nordic Walking Wychodzę z kijami paid BM
40 Staszewska Teresa Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
41 Przybylski Waldemar Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
42 Przybylska Halina Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
43 Saniuk Edward Gdańsk 10 km Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM paid BM
44 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid BM
45 Kasprzak Zygmunt Modrzewie10C k/Goleniowa 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
46 Kasprzak Ewa Modrzewie10C k/Goleniowa 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
47 Krukar Roman Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
48 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking Green Team paid
49 Jankowska Beata Pasłęk 10 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid BM
50 Kowalski Mirek Szczecinek 5 km Nordic Walking Gryf Szczecinek paid BM
51 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa 5 km Nordic Walking Potęga Nordica paid BM
52 Marczak Małgorzata Żelkowo 10 km bieg Night Runners Słupsk paid BM
53 Macul Ryszard Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
54 Mielianiec Irena Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
55 Kindur Regimont Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
56 Kindur Zofia Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
57 Rzymczyk Konrad Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
58 Rzymczyk Wiesława Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
59 Markowska Władysława Miękowo k/goleniowa 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
60 Bruska Agnieszka Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
61 Lewandowski Zenon Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
62 Lewandowska Helena Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
63 Sipowicz Lech Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
64 Sipowicz Jerzunia Goleniów 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
65 Baszkiewicz Barbara Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
66 Baszkiewicz Janusz Goleniow 5 km Nordic Walking rekreacyjnie UTW Goleniów paid
67 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking paid BM
68 Czarnowska Jolanta Słupsk 5 km Nordic Walking paid BM
69 Stefaniec Beata Stefaniec Kobylnica 5 km Nordic Walking - mieszkańcy Gminy Kobylnica free participation
70 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
71 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 5 km Nordic Walking GBY 1943 50.00 PLN
72 Szymańska Lucyna Kieźliny 5 km Nordic Walking XV Koło PZERiI Dywity 50.00 PLN
73 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie 5 km bieg Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka paid BM
74 Kos Krystian Kobylnica 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Centralny Poligon Sił Powietrznych free participation
75 Pouch Martyna Reda 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 ASPW/ SP.3 REDA 35.00 PLN
76 PARUSZEWSKA AGNIESZKA REDA 10 km Nordic Walking 50.00 PLN
77 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking Morsy z Zawiatu paid BM
78 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking paid BM
79 Twardowski Mateusz Kobylnica 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica free participation
80 Nizioł Patryk Kobylnica 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Best Beasts free participation
81 Andryskowski Marek Lębork 5 km bieg Stowarzyszenie 42,2 Lębork paid BM
82 Filipów Tadeusz Lębork 10 km Nordic Walking niezrzeszony 50.00 PLN
83 Małecki Tomasz Kobylnica 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Vacu Activ Gym free participation
84 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10 km Nordic Walking paid BM
85 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. 5 km Nordic Walking MIASTO GORZÓW WLKP. 50.00 PLN
86 Góral Andrzej Góral Bydgoszcz 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Argus Włocławek paid BM
87 Wendt Patryk Kościerzyna 10 km bieg WENCIK TEAM 50.00 PLN
88 Kwaśniak Zdzisław Słupsk 10 km bieg 3 Fale Team paid BM
89 Marcjan Małgorzata Słupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk paid BM
90 Kaziów Ryszard Słupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk paid BM
91 Szczypek Ela Slupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk paid BM
92 Bernatowicz Arleta Słupsk 5 km Nordic Walking Dwa Kije Słupsk paid BM
93 Grygorowicz Bogdan Lubin 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego Lubin paid BM
94 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa 5 km Nordic Walking Potęga Nordica paid BM
95 Chudziński Andrzej Elbląg 5 km Nordic Walking K S Elbląskie Włócz-Kije paid BM
96 Kopczyńska Irena Borkowo 5 km Nordic Walking Elite Team paid BM
97 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 5 km Nordic Walking Kujawscy Runners paid BM
98 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking paid BM
99 Treder Marian Łosino 5 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Team Treder free participation
100 Michalak-Małecka Anna Kobylnica 10 km bieg - mieszkańcy Gminy Kobylnica Vacu Activ Gym free participation


Views: 8970

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ