37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska

37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska

 

TERMIN, MIEJSCE, DYSTANS, TRASA

Biegi dla dzieci odbędą się w niedzielę 11 kwietnia 2021 r. na terenie Stadionu Miejskiego im. K. Deyny.

 

UWAGA !!! 
Do wszystkich zapisanych i opłaconych uczestników

 

25.08.2020

Korona-wirus nie daje za wygraną. Niestety stale rosnąca liczba zachorowań (zwłaszcza  w naszym województwie) skłania nas do podejmowania kolejnych trudnych decyzji.  Bieg Szpęgawski, który już raz przekładaliśmy na termin jesienny musimy jeszcze przesunąć w czasie. Liczymy, że kwietniu 2021 będziemy mogli bez przeszkód wspólnie wziąć udział w największym biegu z historią w tle.  
 
Tak jak informowaliśmy w poprzedniej wiadomości w marcu - opłaty startowe zwykle składają się na 30-70% budżetu imprezy. Pozostałe środki musimy pozyskać od sponsorów. W sytuacji, gdy przekładamy lub odwołujemy imprezę środki te nie trafiają do nas.  Ogromna część kosztów organizacji jest już poniesiona. Medale i koszulki na oba biegi (główny i towarzyszące) czekają już na swoje "5 minut" w naszym magazynie.  
 
Apelujemy – przetrwajmy ten trudny okres wspólnie! Przenieś swój pakiet na nowy termin imprezy, ewentualnie przepisz pakiet na inną z naszych imprez (więcej informacji poniżej).

W związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i szybkim wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 zdecydowaliśmy się na ponowne przeniesienie wydarzenia z 04.10.2020 r. na kwiecień 2021 r. Zdajemy sobie sprawę, że możecie czuć się zawiedzeni, jednakże my- jako organizatorzy musimy być odpowiedzialni społecznie i nie narażać Waszego zdrowia.  
 
 
37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland odbędzie się w niedzielę 11 kwietnia 2021r.
 
Wraz z nowym terminem biegu, ruszyła procedura związana z opłatami wpisowymi, uiszczonymi przez uczestników zarówno na bieg główny imprezy, jak i biegi dla dzieci. Biegacze którzy są już na liście startowej i opłaciły wpisowe mają do wyboru aż 4 opcje postępowania:

-1- Biorę udział w nowym terminie


Wszystkie opłaty zostają automatycznie przepisane na nowy termin 11.04.2021r. W tym przypadku nie musisz wykonywać żadnych, dodatkowych czynności.

 

-2- Biorę udział w imprezie RunGym Wirtualnie

  1. Wejdź na www.elektornicznezapisy.pl, zaloguj się i kliknij rezygnacja (<zaloguj się> <twoje konto> <moje zapisy> 37. Bieg Szpęgawski <rezygnacja>).
  2. Wejdź na https://elektronicznezapisy.pl/event/5124/strona.html i zapisz się na RunGym Wirtualnie bez dokonywania płatności.
  3. Wyślij e-mail z prośbą o przeniesienie wpisowego na adres: zwroty.biegszpegawski@gmail.com

- tytułem: Biorę udział w RunGym Wirtualnie

- w treści: Imię i nazwisko, numer telefonu oraz zapis: „Jestem zapisany/ zapisana na RunGym Wirtualnie. Proszę o przeniesienie wpisowego za imprezę 37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland : Bieg na 5km/ Bieg dzieci/  (w tym miejscu należy zaznaczyć właściwy dystans) na rzecz imprezy RunGym Wirtualnie. Jeżeli jest różnica wpisowego to proszę o zwrot tej różnicy na konto z którego została wykonana opłata startowa za 37. Bieg Szpęgawski.

 

-3- Wstrzymuję się z decyzją

  1. Możesz wstrzymać się z decyzją. W październiku ruszą zapisy na 2 edycję GO! Lasy - wirtualny bieg lub inna formy aktywności ruchowej. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Informacja o rozpoczęciu zapisów pojawi się na www.osir.com.pl oraz na fb @osirstarogard pod koniec września.

Czas na decyzję masz do środy 7 października 2020.

 


-4- Rezygnuję z udziału


Uczestnicy mogą ubiegać się o zwrot wpłaconego wpisowego. W tym celu, w terminie do środy 7 października  2020 roku trzeba przejść dwuetapową procedurę zwrotów, należy:

1. Wejdź  na www.elektornicznezapisy.pl i zaloguj się i kliknij rezygnacja (<zaloguj się> <twoje konto> <moje zapisy> 37. Bieg Szpęgawski <rezygnacja>).

  1. Wyślij e-mail z prośbą o zwrot wpisowego na adres: zwroty.biegszpegawski@gmail.com

- tytułem: Rezygnuję z udziału w 37. Biegu Szpęgawskim

- w treści: Imię i nazwisko, numer telefonu oraz zapis: „Proszę o zwrot wpisowego za imprezę 37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland : Bieg na 5km/ Bieg dzieci/  (w tym miejscu należy zaznaczyć właściwy dystans).

- Jeśli prosiłeś o fakturę, wpisz dane na jakie była faktura wystawiana.

Tylko rezygnacja w systemie i wysłanie maila uprawnia zawodnika do zwrotu wpisowego, należy to zrobić do środy 7 października 2020 roku.
------

Liczymy na Twoje wsparcie. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy po raz kolejny wykazali się ogromnym zrozumieniem tej trudnej sytuacji.

Życzymy wszystkim w tych dniach dużo zdrowia, rozsądku i cierpliwości. 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na biegowych trasach już niebawem!

--

pozdrawiamy,

zespół 37. Biegu Szpęgawskiego 

_________


Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godz. 9:20

Dystans jaki zawodnicy mają do pokonania uzależniony jest od wieku uczestników.

Start i Meta zlokalizowane są Stadionie Miejskim im. K. Deyny.

Zawodnicy oczekują na start przy wejściu na stadion znajdującym się przy kortach tenisowych.

Zawodnicy, którzy ukończyli bieg wychodzą wyjściem znajdującym się przy trybunach stadionu.

ZAPISZ SIĘ

Views: 2601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ