Wirtualne Mistrzostwa Świata w Półmaratonie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stępień Grzegorz Opole 21,0975 km Wieczorne Bieganie w Opolu paid on-line
2 Kucia Łukasz Turek 21,0975 km Biegacze Turek! paid on-line
3 Krolik Anna Koronowo 21,0975 km paid on-line
4 Zając Zbigniew Cisew 21,0975 km KB Maraton Turek paid on-line
5 Suszek Slawomir Siemianowice Śląskie 21,0975 km SU-MAR Suszek TEAM paid on-line
6 Dzienisik Michał Grabówka 21,0975 km paid on-line
7 Rękawik Krzysztof Skaryszew 21,0975 km Urząd Miasta i Gminy w Skaryszewie 30.00 PLN
8 Brzoska Małgorzata Warszawa 21,0975 km Bractwo Biegowe BGK paid on-line
9 Heliński Patryk Gdynia 21,0975 km 30.00 PLN
10 Bałdyga Radosław Elbląg 21,0975 km JBB paid on-line
11 Hebanowski Łukasz Gdynia 21,0975 km Padł Na Ryj paid on-line
12 Długosz Lucyna KĘTRZYN 21,0975 km paid on-line
13 Stankiewicz Dawid Reda 21,0975 km Elektryk Wejherowo paid on-line
14 szczykutowicz Tomasz Gdansk 21,0975 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz 30.00 PLN
15 orzoł katarzyna elbląg 21,0975 km 30.00 PLN
16 Ferdynus Marcin Ferdynus Opatów 21,0975 km Szybkie Żółwie Opatów paid on-line
17 Leszczyńska Anna Szczecin 21,0975 km paid on-line
18 Grzela Paweł Kielce 21,0975 km paid on-line
19 Wiśniewska Marta Lubiszewo Tczewskie 21,0975 km CrossElite paid on-line
20 Derecz Monika Piastow 21,0975 km paid on-line
21 Szymańska Agnieszka Mstyczów 21,0975 km Carbon OCR Racing Team paid on-line
22 Kunstátová Marie Zdiby 21,0975 km Šneci v běhu 30.00 PLN
23 Novotný Radim Jirny 21,0975 km Šneci v běhu 30.00 PLN
24 Schwann Mirosław Wejherowo 21,0975 km Wejherowskie Łabędzie paid on-line
25 Nadrowski Kamil Bełchatów 21,0975 km paid on-line
26 Urbański Michał Łódź 21,0975 km paid on-line
27 Januchowski Jacek Dosin 21,0975 km paid on-line
28 Czerwiński Janusz Zegrze 21,0975 km Damy Rade Zegrze paid on-line
29 Mej Paweł Baczków . Gm. Bochnia - Małopolska 21,0975 km BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA paid on-line
30 PELCHEN TOMASZ PELCHEN GRÓJEC 21,0975 km TEAMOCHAL paid on-line
31 Biegański Bogumił Gdynia 21,0975 km BigYellowFoot AdventureTeam 30.00 PLN
32 Lizak Włodzimierz Elbląg 21,0975 km ETT - Elbląg Triathlon Team paid on-line
33 Furykiewicz-Gohla Aneta Kędzierzyn-Koźle 21,0975 km 30.00 PLN
34 Martyna Agnieszka Kraków 21,0975 km Zabierzów Biega paid on-line
35 Stojek Barbara Swarzów 21,0975 km paid on-line
36 Czerwiński Dariusz Police 21,0975 km LoveLasy paid on-line
37 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa 21,0975 km paid on-line
38 BOCH Jarosław Trzcianka 21,0975 km paid on-line
39 Wirkuś Zbigniew Trzcianka 21,0975 km paid on-line
40 Maszota Franciszek Bartoszyce 21,0975 km 30.00 PLN
41 Lewandowski Wojciech Jamielnik 13-332 Wyszyńskiego 12 21,0975 km Kurzętnik Biega paid on-line
42 Marcinowski Krzysztof Plewiska 21,0975 km RUN4FUN paid on-line
43 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza 21,0975 km paid on-line
44 Kuciński Łukasz Elbląg 21,0975 km paid on-line
45 Krasowski Tomasz Wałcz 21,0975 km paid on-line
46 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski 21,0975 km 30.00 PLN
47 Boch Marcin Trzcianka 21,0975 km paid on-line
48 Banacki Sławomir Iława 21,0975 km Letsgo Team paid on-line
49 Szufranowicz Mirosław SZCZECIN 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą paid on-line
50 Szostak Renata Uraz 21,0975 km paid on-line
51 Im Łukasz Łódź 21,0975 km Imedia Road Runners paid on-line
52 Dziewulska Henryka Piastów 21,0975 km Rozbiegany Piastów 30.00 PLN
53 Sierocki Jan Augustów 21,0975 km ATP AUGUSTÓW paid on-line
54 Domżalski Sebastian Domżalski Pekin 21,0975 km paid on-line
55 Albigowska Magdalena Kraczkowa 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą paid on-line
56 Toboła Michał Gdańsk 21,0975 km Szybki Skład paid on-line
57 Siedlaczek Zbigniew Lublin 21,0975 km paid on-line
58 mosiewicz paulina mosiewicz london 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą paid on-line
59 Kowalkowska Beata Wełtyń 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą paid on-line
60 Kowalczyk Paweł Kowalczyk Szczecin 21,0975 km Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą paid on-line
61 Mika Damian Racibórz 21,0975 km Eko-Okno Runners paid on-line
62 Kęska Anna Kęska Racibórz 21,0975 km paid on-line
63 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 21,0975 km TRI Starogard Gdański paid on-line
64 Makowiec Jarosław Burzyn 21,0975 km 30.00 PLN
65 Kacprzak Beata Lubaczów 21,0975 km paid on-line
66 Kosiorek Aleksandra Gdynia 21,0975 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
67 Wiśniewski Adrian Pruszcz Gdański 21,0975 km paid on-line
68 Kownacki Arkadiusz Witkowo 21,0975 km Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku paid on-line
69 bałazy marcin szczytno 21,0975 km Mazurska wataha 30.00 PLN
70 Wieczorek Dariusz Warszawa 21,0975 km paid on-line
71 Dobrowolska Agnieszka Świecie 21,0975 km Herobox paid on-line
72 Sapa Dariusz Bydgoszcz 21,0975 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE paid on-line
73 Bernat Paweł Warszawa 21,0975 km paid on-line
74 Sprengel Piotr Milanówek 21,0975 km paid on-line
75 Kiełtyka Robert Tychy 21,0975 km paid on-line
76 SZUSTAK KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza 21,0975 km paid on-line
77 Burda Katarzyna Pszów 21,0975 km paid on-line
78 Morawski Konrad Oleszyce 21,0975 km paid on-line
79 Traczyk Łukasz Żychlin 21,0975 km ROZBIEGANI ŻYCHLIN paid on-line
80 Frąckiewicz Marta Wyszków 21,0975 km paid on-line
81 Staniszewski Jerzy Gdansk 21,0975 km paid on-line
82 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 21,0975 km August time paid on-line
83 Słowikowski Piotr Jurowce 21,0975 km paid on-line
84 Czynszak Krystian Stargard 21,0975 km Stargard. Ja się nie ścigam paid on-line
85 Oleszek Krzysztof Stargard 21,0975 km Stargard. Ja się nie ścigam paid on-line
86 Pawlicki Lucjan Szczecin 21,0975 km paid on-line
87 Stępień Paulina Szczecin 21,0975 km paid on-line
88 Jasiul Mariola Legionowo 21,0975 km paid on-line
89 Piczak Łukasz Przynotecko 21,0975 km paid on-line
90 Stankiewicz Karolina Bartoszyce 21,0975 km paid on-line
91 Górecki Paweł Górecki Otwock 21,0975 km paid on-line
92 Mirek Emilia Gdansk 21,0975 km paid on-line
93 TRZASKOWSKI DARIUSZ Warszawa 21,0975 km TRUCHT TARCHOMIN TEAM paid on-line
94 Nowinowski Andrzej Turek 21,0975 km KB Maraton Turek paid on-line
95 Radecka Ilona Gdańsk 21,0975 km paid on-line
96 KOMUDA Mariusz LEGIONOWO 21,0975 km Satori Sport Klub paid on-line
97 Pawlak Mariusz Luboń 21,0975 km WATAHA paid on-line
98 Mrówczyński Rafał Leszno 21,0975 km paid on-line
99 Koral Jakub Warszawa 21,0975 km paid on-line
100 Godlewski Adam Ciechanowiec 21,0975 km Ciechanowiec biega paid on-line


Views: 5235

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ