# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bogalecki Marek Gdańsk START Safe Sport Team paid on-line
2 Budka Tomasz Marzewo START paid on-line
3 Rożkowski Roman ŚREM START paid on-line
4 Krok Krzysztof Muszyna START niezrzeszony paid on-line
5 Rudźko Wojciech Wejherowo START 1968 39.99 PLN
6 Zaczek Oskar Gdynia START paid on-line
7 Józefowicz Robert Działdowo START paid on-line
8 Zajączkowski Artur Działdowo START Rozbiegane Działdowo paid on-line
9 Falba Wioletta Działdowo START paid on-line
10 kazimierek Aleksander Kobior START paid on-line
11 Kazimierek Marcin Kobior START Tygryski paid on-line
12 Pawłowski Krzysztof Gdańsk START paid on-line
13 Uchwał Marcin Płock START Płocki Klub Wesołego Biegacza paid on-line
14 Klamerus Maciej Zakopane START paid on-line
15 Klamerus Izabela Zakopane START paid on-line
16 Klimowicz Sylwester Tychy START paid on-line
17 Kownacki Arkadiusz Witkowo START Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku paid on-line
18 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice START 39.99 PLN
19 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie START OBORYGENI paid on-line
20 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard START paid on-line
21 Dzieniszewski Tadeusz Wyszków START paid on-line
22 Konstańczak Joanna Poznań START paid on-line
23 NASKRĘT MARIUSZ WARSZAWA START paid on-line
24 Wiśniewski Radosław ŁÓDŹ START paid on-line
25 Lasek Edyta Kraków START paid on-line
26 Pidsutko Monika Gdańsk START paid on-line
27 Filipczak Robert Gdynia START SKJ SOPOT paid on-line
28 Damps Michał Braniewo START 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy paid on-line
29 Bartsch Aleksandra Gdynia START BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
30 Rzosiński Paweł Rzosiński Bartoszyce START Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce paid on-line
31 Godecka Jadwiga Chojnow START paid on-line
32 Bilkiewicz Arek Białystok START paid on-line
33 Młodzik Katarzyna Śmiłowo START paid on-line
34 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie START paid on-line
35 Garstkowiak Tomasz Gdańsk START paid
36 Jerulank Wiesław Grajewo START Maratonka Grajewo paid on-line
37 Bukowski Krzysztof Studzienice START paid on-line
38 Pasek Wojciech Końskie START PASAT Końskie paid on-line
39 Dębowska Ada Końskie START PASAT Końskie paid on-line
40 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad START Klub sportowy DED paid
41 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad START Klub Sportowy DED paid
42 Podgórski Rafał Gliwice START paid on-line
43 Jakubik Rafał Jakubik Kobylka START paid on-line
44 Dargacz Katarzyna Gdańsk START Wataha-łaczy Nas bieganie paid on-line
45 Zaczek Angelika Gdynia START paid on-line
46 Sugay Larysa Warszawa START paid on-line
47 Rybacki Bartłomiej Gorzów Wlkp. START paid on-line
48 Dul Przemysław Płonsk START paid on-line
49 Dul Małgorzata Płonsk START paid on-line
50 Dul Patrycja Płonsk START paid on-line
51 Car-Dul Marzena Płońsk START paid on-line
52 Snoch Martyna Katowice START Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice paid on-line
53 Wasilewska Małgorzata Sopot START paid on-line
54 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT START paid on-line
55 Maluchnik Marek Nasielsk START Blue Runner paid on-line
56 Borkowski Leszek Grabianów START NoWi Siedlce - NW Wschód paid on-line
57 Strączek Grzegorz Siemianowice START paid on-line
58 Kąkol Krzysztof Olsztyn START paid on-line
59 Stefańska Agnieszka Potęgowo START Gwiazdy z Darżyna 48.99 PLN
60 Michalski Robert Warszawa START Zabiegany Wołomin paid on-line
61 Szczepańska Oksana Kraków START 48.99 PLN
62 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 39.99 PLN
63 Laska Ania Ropczyce START OCR TEAM DĘBICA paid on-line
64 Kulczycki Jan GDAŃSK START paid on-line
65 Walczak Krzysztof Gdynia START ElektroniczneZapisy.pl Team paid


Views: 1156

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ