Wyzwanie na maj z Pucharem Gdyni
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tomszewska Michalina Gowino Wyzwanie na 5 dni
2 Ożarowska Wiktoria Rumia Wyzwanie na 5 dni
3 Dargacz Zuzanna Rumia Wyzwanie na 5 dni paid BM
4 dołubizno Wojciech gdynia Wyzwanie na 5 dni Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia
5 dołubizno TOMASZ gdynia Wyzwanie na 5 dni Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdyni
6 dołubizno Hanna gdynia Wyzwanie na 5 dni Przedszkole bursztynowa siódemka Gdynia
7 MARZEJAN KINGA GDYNIA Wyzwanie na 5 dni Sp 31 Gdynia
8 Sosnowska Malwina Gdynia Wyzwanie na 5 dni
9 Sankowska Emila Gdynia Wyzwanie na 5 dni Przedszkole nr 19 Gdynia
10 Sankowska Natalia Gdynia Wyzwanie na 5 dni Szkoła Podstawowa im. Sw Stanisława Kostki
11 Kosak Główczewska Magdalena Lamk Wyzwanie na 5 dni
12 Kosak Główczewska Dorota Lamk Wyzwanie na 5 dni
13 Jankowski Szymon Gdynia Wyzwanie na 5 dni Pzedszkole nr 21
14 Jankowska Lena Gdynia Wyzwanie na 5 dni Pzedszkole nr 21
15 Gostomski Szymon Nowe Tokary Wyzwanie na 5 dni Szkoła podstawowa w Czeczewie
16 Gostomska Natalia Nowe Tokary Wyzwanie na 5 dni Szkoła podstawowa w Czeczewie
17 Nowak Wiktoria GDYNIA Wyzwanie na 5 dni Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia 7.00 PLN
18 Pietrzak Filip Pakość Wyzwanie na 5 dni
19 Pietrzak Gabriela Pakość Wyzwanie na 5 dni
20 Grecman Agata Pakość Wyzwanie na 5 dni Inowrocławski Klub Sportowy Karate paid BM
21 Kowalczyk Iga Gdynia Wyzwanie na 5 dni
22 Kubicz Martyna gdynia Wyzwanie na 5 dni
23 Kurowski Hubert Żukowo Wyzwanie na 5 dni
24 Kurowska Idalia Żukowo Wyzwanie na 5 dni paid BM
25 Toczek Jakub GDYNIA Wyzwanie na 5 dni Przedszkole 56
26 Toczek Tymon GDYNIA Wyzwanie na 5 dni Przedszkole nr 56 paid BM
27 Gnacinska Angelika Gdynia Wyzwanie na 5 dni
28 Kruk Maja Gdynia Wyzwanie na 5 dni paid BM
29 Kowalczyk Kornel Gdynia Wyzwanie na 5 dni
30 Hulewski Antoni sopot Wyzwanie na 5 dni
31 Hulewski Aleksander Sopot Wyzwanie na 5 dni paid BM
32 Podias Anna Gdynia Wyzwanie na 5 dni Przedszkole nr 22 w gdyni 7.00 PLN
33 GLIŃSKI SZYMON GDAŃSK Wyzwanie na 5 dni
34 Brzęczek Gabriela Gdynia Wyzwanie na 5 dni paid BM
35 Wierzbińska Lena GDYNIA Wyzwanie na 5 dni paid BM
36 Derezulko Bartosz Gdynia Wyzwanie na 5 dni
37 Derezulko Zuzanna Gdynia Wyzwanie na 5 dni
38 Derezulko Tomasz Gdynia Wyzwanie na 5 dni
39 Karbowski Leon Borkowo Wyzwanie na 5 dni
40 Karbowski Tomasz Borkowo Wyzwanie na 5 dni
41 Karbowski Jan Borkowo Wyzwanie na 5 dni Belta Team Gdańsk paid BM
42 Formela Adam Bolszewo Wyzwanie na 5 dni Akademia Piłkarska Cassubian
43 Bocian Nikodem Gdynia Wyzwanie na 5 dni Przedszkole nr 31 „Bajeczka” paid BM
44 Pietrzak Mikołaj Gdynia Wyzwanie na 5 dni SP 52 w Gdyni
45 Balewander Tomasz Gdynia Wyzwanie na 5 dni
46 Truszkowska Amelia Rumia Wyzwanie na 5 dni SP6 Rumia
47 Rybacki Kuba Reda Wyzwanie na 5 dni
48 Wolińska Liliana Gdynia Wyzwanie na 5 dni paid BM
49 Gołębska Maja Gdynia Wyzwanie na 5 dni paid BM
50 Walęcka Aleksandra Gdynia Wyzwanie na 5 dni
51 Walęcki Kamil Gdynia Wyzwanie na 5 dni Bałtyk Gdynia
52 Kopycińska Agata Reda Wyzwanie na 5 dni
53 Fudalej Mateusz Wejherowo Wyzwanie na 5 dni
54 Głodowski Grzegorz Reda Wyzwanie na 5 dni
55 Głodowski Maciej Reda Wyzwanie na 5 dni paid BM
56 Ola Skotniewska Gdynia Wyzwanie na 5 dni ACTIVE FLOW TEAM
57 Karolina Skotniewska Gdynia Wyzwanie na 5 dni ACTIVE FLOW TEAM
58 Pilachowski Nikodem Gdynia Wyzwanie na 5 dni
59 Ziomek Antoni Gdynia Wyzwanie na 10 dni Przedszkola nr 25
60 Ziomek Igor Gdynia Wyzwanie na 10 dni WAKE.PL
61 Gleń Wojtek Gdynia Wyzwanie na 10 dni Przedszkole nr 11 Gdynia
62 Szkolniak Aleksander GDYNIA Wyzwanie na 5 dni
63 Michałek Natalia Gdynia Wyzwanie na 5 dni przedszkole nr 24 w Gdyni paid BM
64 PIOTROWSKI TOMASZ Gdynia Wyzwanie na 10 dni
65 PIOTROWSKI ŁUKASZ GDYNIA Wyzwanie na 10 dni GKS SZTORM KOSAKOWO
66 PIOTROWSKI PAWEŁ GDYNIA Wyzwanie na 10 dni GKS SZTORM KOSAKOWO
67 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Wyzwanie na 5 dni
68 Roszmann Amelia Bolszewo Wyzwanie na 10 dni
69 Wojtczuk Milan Gdynia Wyzwanie na 5 dni
70 Socha Michał Gdynia Wyzwanie na 10 dni Przedszkole 8 Gdynia
71 Socha Leon Gdynia Wyzwanie na 10 dni Sp17
72 Walas Daniel Gdansk Wyzwanie na 10 dni Sp 75 Gdańsk paid BM
73 Kierska Melania Bolszewo Wyzwanie na 10 dni
74 Kierski Marcel Bolszewo Wyzwanie na 10 dni
75 Kierska Anastazja Bolszewo Wyzwanie na 10 dni paid BM
76 Sokolowska Iga Gdynia Wyzwanie na 10 dni
77 Sokołowski Tymon Gdynia Wyzwanie na 10 dni
78 Sokołowska Zoja Gdynia Wyzwanie na 10 dni
79 Gumowska Laura Banino Wyzwanie na 10 dni Gumisie
80 Gumowska Lena Banino Wyzwanie na 10 dni Gumisie
81 Hinca Aureliusz Gdynia Wyzwanie na 5 dni sp 43 Gdynia paid BM
82 Kraińska Julia Rumia Wyzwanie na 10 dni Planeta Uśmiechu
83 Twarowski Igor Suchy Dwór Wyzwanie na 10 dni
84 Twarowska Milena Suchy Dwór Wyzwanie na 10 dni
85 Dzik Kinga Krupin Wyzwanie na 10 dni 7.00 PLN
86 Dzik Hubert Krupin Wyzwanie na 10 dni Sp Rychliki 7.00 PLN
87 Gałuszyńska Maja Gdynia Wyzwanie na 10 dni ACTIVE FLOW TEAM
88 Pinkowska Agata Gdynia Wyzwanie na 5 dni
89 Gałuszyńska Nina Gdynia Wyzwanie na 10 dni ACTIVE FLOW TEAM
90 Pawłoski Kacper Elbląg Wyzwanie na 5 dni Sp6 paid BM
91 Pinkowski Jan Gdynia Wyzwanie na 5 dni
92 Majewska Konstancja Gdynia Wyzwanie na 10 dni ACTIVE FLOW TEAM
93 Dzik Iza Krupin Wyzwanie na 10 dni 7.00 PLN
94 Dzik Szymon Krupin Wyzwanie na 10 dni 7.00 PLN
95 Dzik Kacper Krupin Wyzwanie na 10 dni paid BM
96 Górecki Mateusz Pruszcz Gdański Wyzwanie na 5 dni
97 Górecka Agata Pruszcz Gdański Wyzwanie na 5 dni paid BM
98 Tokarska Wiktoria Gdynia Wyzwanie na 10 dni
99 Tokarska Laura Gdynia Wyzwanie na 10 dni
100 Zaleska Anna Gdynia Wyzwanie na 5 dni


Views: 1367

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ