gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Antkowiak Mirosław Golina Bieg 8+ km KB WARTKO paid
2 Grabarek Karol Bolesławów Bieg 12 + km KS Bolesławów paid
3 Smorawiński Marcin Konin Bieg 21 + km Squashteam Konin paid
4 HAJDRYCH ZUZANNA KLECZEW Bieg 12 + km OSIR KLECZEW paid
5 Prus Piotr Kleczew Bieg 12 + km OSiR Kleczew paid
6 Hoffman Ewa Brzeźno Bieg 8+ km paid
7 Czmil Hubert Konin Bieg 21 + km Squashteam Konin paid
8 Wiśniewski Marek Wilczyn Bieg 21 + km ZMASAKROWANI paid
9 Wiśniewska Magdalena Wilczyn Bieg 8+ km ZMASAKROWANI paid
10 Kachelska Kinga Golina Bieg 8+ km KB WARTKO paid
11 Morzyński Dariusz Powidz Bieg 21 + km paid
12 Piaskowska Ewelina8 Piaskowska Golina Bieg 8+ km paid
13 Plamowski Maciej Konin Bieg 8+ km paid
14 Plamowska Wiktoria Konin Bieg 8+ km paid
15 Byczyński Sebastian Konin Bieg 8+ km paid
16 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg 8+ km paid
17 Szyszyńska Julia Żychlin Nordic Walking paid
18 Dobersztyn Daniel Słupca Bieg 12 + km paid
19 Włodarczyk Patryk Witkowo Bieg 8+ km Lakers Powidz paid
20 Włodarczyk Tomasz Witkowo Bieg 8+ km Lakers Powidz paid
21 Nawrot Mariusz Słupca Bieg 12 + km paid
22 Młodzieniak Paweł Beznazwa Bieg 12 + km Baszta Wyszyna paid
23 Piotrowski Przemysław Radom Bieg 8+ km Distance Matters paid
24 Muszyńska Marta Muszyńska Konin Bieg 8+ km paid
25 Plaza Adrianna Konin Bieg 12 + km paid
26 Jaworski Bartosz Konin Nordic Walking TRITON KONIN paid
27 Tylak Grażyna Konin Nordic Walking TRITON KONIN paid
28 Juszczak Kamil Legionowo Bieg 8+ km paid
29 Bartczak Kamil Sławsk Bieg 8+ km KrampRun paid
30 Dudek Klaudia Granowo Nordic Walking Marsz po Zdrowie paid
31 Grzymała Damian Poznań Bieg 8+ km paid
32 Nagórski Ryszard Ciechocinek Nordic Walking paid
33 Zwoliński Rafał Koło Bieg 12 + km paid
34 Dudek Agnieszka Granowo Nordic Walking Marsz po Zdrowie paid
35 Kaczmarek Paweł Kostrzyn Bieg 21 + km Echo Ziemi Kostrzyńskiej paid
36 Serafin Robert Swarzędz Bieg 21 + km paid
37 Prus Mateusz Konin Bieg 12 + km TRITON KONIN paid
38 Szeląg Arkadiusz Zygmuntowo 13A Bieg 12 + km paid
39 Siengier Liliana Warszawa Nordic Walking paid
40 Kaszuba Andrzej JANOWICE Bieg 21 + km TRITON KONIN paid
41 Małecki Hubert Koło Bieg 21 + km paid
42 Zalas Piotr Konin Bieg 8+ km paid
43 Zalas Magdalena Konin Bieg 12 + km paid
44 Jankowska Magdalena KOŁO Nordic Walking New4You Team paid
45 Tylak Janusz Żychlin Bieg 12 + km paid
46 Kamiński Wojciech Wola Podłężna Bieg 12 + km paid
47 Konarska Dorota Warszawa Nordic Walking paid
48 Studzinska Katarzyna Jeziora Wielkie Bieg 8+ km ZMASAKROWANI paid
49 Łubik Katarzyna Posada Bieg 12 + km paid
50 Pawlak Michał Konin Bieg 8+ km KrampRun paid
51 Niestatek Robert Konin Bieg 8+ km KrampRun paid
52 Cichy Dawid Rzgów Bieg 8+ km KrampRun paid
53 Kaczmarek Zbigniew Osiek Mały Nordic Walking New 4 You Team paid
54 Urbaniak Sławek Piotrkowice Bieg 12 + km paid
55 SZCZĘSNY MARCIN POSADA Bieg 8+ km paid
56 Piotrowski Przemyslaw Radom Bieg 12 + km Distance Matters paid
57 Hałas Michał Skulsk Bieg 12 + km paid
58 Hałas Marzanna Skulsk Bieg 12 + km paid
59 Marciniak Jacek Konin Bieg 21 + km paid
60 Krygier Rafał Żychlin Bieg 12 + km NZOZ Gemini paid
61 Wanat Wioletta Konin Nordic Walking NW KONIN warto nad Wartą paid
62 Juszczak Krzysztof Konin Bieg 8+ km paid
63 Malecki Patryk Kolo Bieg 12 + km SG SQUAD paid
64 Matusiak Piotr Ślesin Bieg 12 + km paid
65 koczołowski andrzej łask Nordic Walking paid
66 Maciejewska Beata Konin Bieg 21 + km Byle do przoduQ paid
67 Gajda Arkadiusz Konin Bieg 21 + km paid
68 Cal Ewa Stare Miasto Nordic Walking paid
69 Cal Robert Cal stare miasto Nordic Walking paid
70 Nejman Agata Koło Bieg 8+ km New4You Team paid
71 Walczak Łukasz Walczak Konin Bieg 21 + km Byle do przoduQ paid
72 Wolska Estera Konin Bieg 8+ km paid
73 Lewandowska Anna Konin Bieg 12 + km KB WARTKO paid
74 Głuchowski Przemek Żychlin k.Konina Bieg 12 + km paid
75 Woźniak JANUSZ Woźniak Turek Bieg 12 + km ZST TUREK paid
76 Szymankiewicz Marcin Mniszki Bieg 12 + km paid
77 Kałużny Dawid Golina Kolonia Bieg 21 + km KB Wartko paid
78 Lisiak Patryk Poznań Bieg 21 + km PZU SPORT TEAM paid
79 Miśkiewicz Renata Kazimierz Biskupi Bieg 8+ km paid
80 Leś Beata Leś Kazimierz biskupi Bieg 8+ km paid
81 Marciniak Darek Koło Bieg 21 + km paid
82 Nowak Dominik Węglew Kolonia Bieg 8+ km MORSY KONIN paid
83 Ignaczak Marcin Żychlin Bieg 12 + km IFB Broker paid
84 Szumińska Irena Golina Bieg 21 + km Orange Polska paid
85 Nowaczyk Piotr Olesin Bieg 21 + km paid
86 Nowaczyk Alicja Olesin Bieg 8+ km paid
87 Bogdański Waldemar Konin Bieg 21 + km Triton Konin paid
88 Bogdańska Dorota Konin Bieg 8+ km Triton Konin paid
89 Wiatrowski Krzysztof Kazimierz Biskupi Bieg 21 + km paid
90 Walczak Lidia Konin Bieg 12 + km paid
91 Walczak Dawid Konin Bieg 12 + km paid
92 Jackowski Tomasz Konin Bieg 12 + km paid
93 ŁECHTAŃSKA Grażyna Golina Bieg 12 + km KB Wartko paid
94 Bobrowska Małgorzata Ludwików Bieg 8+ km Konin RUN paid
95 Wasiak Dariusz Ludwików Bieg 8+ km Konin RUN paid
96 Puchalski Marek Kleczew Nordic Walking Puchatki Team :) paid
97 Puchalska Elżbieta Kleczew Bieg 8+ km Puchatki Team :) paid
98 Krzemiński Andrzej Koło Nordic Walking paid
99 O Sullivan Owen Konin Bieg 21 + km paid
100 Szymankiewicz Marek Skulsk Bieg 21 + km paid


Views: 10204

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ