Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Granditzki Szymon Dąbrówka Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
2 Granditzki Franek Dąbrówka Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
3 Rewaj Ewa Dąbrówka Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
4 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
5 Nastała Magdalena Świecie Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
6 Nastała Lucjan Świecie Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
7 Reimus Maciej Skórcz Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
8 Włodarczyk-Jimenez Luna Skórcz Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
9 Lubawska Janina Starogard Gd Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
10 Stokarska Beata Gdynia Pakiet startowy + cegiełka I Drużyna SMA paid on-line
11 Warchoł Wiesław Gniew Pakiet startowy + cegiełka I Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim paid on-line
12 Stopikowski Dariusz Lubichowo Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
13 Poraj Katarzyna Świecie Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
14 Krzysztofik Barbara Starogard Gdański Pakiet startowy + cegiełka I STAROSTWO POWIATOWE W STAROGARDZIE GDAŃSKIM paid on-line
15 Lewkowska Pamela Lewkowska Lubichowo Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
16 Banach Tadeusz Starogard Gd Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
17 Lubawska-Banach Helena Starogard Gdański Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
18 Czerwiński Janusz Zegrze Pakiet startowy + cegiełka I Damy Rade Zegrze paid on-line
19 Kucharski Dariusz Warszawa Pakiet startowy + cegiełka I Spartanie Dzieciom paid on-line
20 Graban Ilona Lubichowo Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
21 Gałecki Piotr Starogard Gdański Pakiet startowy + cegiełka I Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim paid on-line
22 Gałecka Dorota Starogard Gdański Pakiet startowy + cegiełka I Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim paid on-line
23 Tocha Zbigniew Skórcz Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
24 Kulczycki Jan GDAŃSK Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
25 Majkowska Agata Skórcz Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
26 Wesołowska Magdalena Zgierz Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
27 Szpilman Katarzyna Gdynia Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
28 Warszewska Kinga Wejherowo Pakiet startowy + cegiełka I Safe Sport Team paid on-line
29 Warszewska Zdzisława Wejherowo Pakiet startowy + cegiełka I Safe Sport Team paid on-line
30 Majkowski Tomasz Skórcz Pakiet startowy + cegiełka I Aktywni Kociewiacy paid on-line
31 Charuk Nikodem Rokitnica Pakiet startowy + cegiełka I stamar paid on-line
32 Białas Anna Bytom Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
33 Cydzik Sylwia Sulmin Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
34 Kownacki Arkadiusz Witkowo Pakiet startowy + cegiełka I Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku paid on-line
35 Czeplina Ewa Kaliska Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line
36 Rybarczyk Maria Wronki Pakiet startowy + cegiełka I paid on-line


Views: 7951

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ