Run Gym Kids - Hardcorowy Trening Obwodowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Majka Lena Nowa Wieś Rzeczna RunGym Kids Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid on-line
2 GROCHOWSKI FILIP Kościelna Jania RunGym Kids Sp Kopytkowo paid on-line
3 Konieczka Hubert Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
4 Konieczka Tymoteusz Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
5 Kuchta Kuba Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
6 Bartel Daniel Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
7 Dąbkowski Jan Starogard Gdański RunGym Kids PSP 2 paid on-line
8 Ferszke Aleksander Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
9 Kaszubowska Julia Starogard Gdanski RunGym Kids paid on-line
10 Ferszke Filip Starogard Gdański RunGym Kids Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
11 Ferszke Zuzanna Starogard Gdański RunGym Kids Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
12 Kaszubowska Nikola Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
13 Romańska Anna Starogard Gdański RunGym Kids paid
14 Romańska Aleksandra Starogard Gdański RunGym Kids paid
15 Pawłowski Wojciech Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
16 Kasperkowicz Zuzanna Kaliska RunGym Kids SP.KALISKA paid on-line
17 Malecki Stefan Rokocin RunGym Kids paid on-line
18 Paukszta Patryk Skarszewy RunGym Kids paid on-line
19 Godlewska Małgorzata Malbork RunGym Kids Godlewski Runners paid on-line
20 Rożek Jakub frank RunGym Kids SP.KALISKA paid on-line
21 Bekisz Marta Starogard Gdański RunGym Kids PSP 8 paid on-line
22 Korczak Kamil Ruziec RunGym Kids paid on-line
23 Imianowska Malwina Pinczyn RunGym Kids paid on-line
24 Kołtonowski Wiktor Gniew RunGym Kids Szkoła podstawowa nr1 GNIEW paid on-line
25 Rompa Szymon Starogard Gd. RunGym Kids FC Konstytucja paid on-line
26 Kowalski Filip Starogard Gd. RunGym Kids FC Konstytucja paid on-line
27 Grobelna Wiktoria Starogard Gd. RunGym Kids FC Konstytucja paid on-line
28 Trapp Mateusz Starogard Gd. RunGym Kids FC Konstytucja paid on-line
29 Grobelny Maksymilian Starogard Gdański RunGym Kids FC Konstytucja paid on-line
30 Sitterlee Zofia Zgorzałe RunGym Kids Metrożercy paid on-line
31 Sitterlee Franciszek Zgorzałe RunGym Kids Metrożercy paid on-line
32 Mierzejewska Lena Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
33 Gruchała Karolina Iłownica RunGym Kids paid on-line
34 Troka Jakub Starogard Gdański RunGym Kids PSP 4 paid on-line
35 Muszarska Dominika KOKOSZKOWY RunGym Kids paid on-line
36 EICH Anna Starogard Gdański RunGym Kids paid on-line
37 Bełczącka Katarzyna Kokoszkowy RunGym Kids paid on-line
38 Miszkier Kacper Kokoszkowy RunGym Kids Kp starogard paid on-line
39 Miszkier Antoni Kokoszkowy RunGym Kids Kp starogard paid on-line
40 Miszkier Oskar Kokoszkowy RunGym Kids Kp starogard paid on-line


Views: 440

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ