II Żuławski Bieg i Marsz Nordic Walking  im. Błogosławionej Doroty
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5.5km Dzierzgoń Team 35.00 PLN
2 Dydymski Krzysztof RUMIA Bieg 5.5km 35.00 PLN
3 Dydymska Monika Rumia Bieg 5.5km 35.00 PLN
4 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5.5km 35.00 PLN
5 Cichowska Joanna Durąg Bieg 5.5km 35.00 PLN
6 Ślęzak Adam Elbląg Bieg 5.5km OSP POGRODZIE 35.00 PLN
7 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 5.5km KWIDZYN BIEGA 35.00 PLN
8 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg 5.5km 35.00 PLN
9 Śmigielski Mariusz Kwidzyn Bieg 5.5km 35.00 PLN
10 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5.5km 35.00 PLN
11 Brzozowski Jacek Elbląg Bieg 5.5km Oddam Obiad Elbląg 35.00 PLN
12 Zima Jan Minięta Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
13 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
14 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
15 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
16 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
17 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
18 Dudziak Mateusz Tczew Bieg 5.5km Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka 35.00 PLN
19 Ruchlewicz URSZULA Sztum Bieg 5.5km 35.00 PLN
20 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
21 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg 5.5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 35.00 PLN
22 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg 5.5km 35.00 PLN
23 Goike Wojciech Skowarcz Bieg 5.5km Szkoła Katolicka w Tczewie 35.00 PLN
24 Goike Piotr Skowarcz Bieg 5.5km biegam bo lubię 35.00 PLN
25 Litwin Piotr Gdańsk Bieg 5.5km OCEANIC paid
26 Kulczycki Jan GDAŃSK Wirtualna Aktywność paid
27 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg 5.5km paid
28 Markiewicz Paweł Elbląg, Warmińsko-mazurskie Bieg 5.5km 35.00 PLN
29 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz Nordic Walking 5.5km paid
30 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 5.5km Gmina Gardeja Biega 35.00 PLN
31 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg 5.5km paid
32 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg 5.5km paid
33 Homa Henryk Pelplin Bieg 5.5km paid
34 Stańczak Edward Malbork Marsz Nordic Walking 5.5km paid
35 Kornienko Viktoria Tczew Bieg 5.5km Press Glass Biegamy i Wspieramy 35.00 PLN
36 Szewczyk Adam Malbork Bieg 5.5km First Malbork Team 35.00 PLN
37 Bondar Dmytro Tczew Bieg 5.5km CrossElite 35.00 PLN
38 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5.5km paid
39 Chudziński Andrzej Elbląg Marsz Nordic Walking 5.5km K S Elbląskie Włócz-Kije 35.00 PLN
40 Sobieś Alina Gardeja Bieg 5.5km Gmina Gardeja Biega paid
41 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 5.5km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN 35.00 PLN
42 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg 5.5km KWIDZYN BIEGA 35.00 PLN
43 Scharmach Katarzyna Gdańsk Bieg 5.5km Biegacze z Pomorza 35.00 PLN
44 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg 5.5km 35.00 PLN
45 Kołodziejski Arkadiusz Mątowy Małe Bieg 5.5km 35.00 PLN
46 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg 5.5km Buchalter paid
47 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Wirtualna Aktywność 35.00 PLN
48 Przybylska Aleksandra Gdynia Wirtualna Aktywność Elite Team 35.00 PLN
49 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualna Aktywność paid
50 Pekała Piotr Koszalin Wirtualna Aktywność SP Manowo paid
51 Küchler Małgorzata Gdynia Wirtualna Aktywność JARBUD paid
52 Krajewski Wojciech Piła Wirtualna Aktywność 35.00 PLN
53 biezumow dorota Gdynia Wirtualna Aktywność paid
54 Sławecki Wojtek Malbork Bieg 5.5km 35.00 PLN
55 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5.5km paid
56 GOLICKI ADAM TCZEW Bieg 5.5km Press Glass Biegamy i Wspieramy 35.00 PLN
57 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5.5km paid
58 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg 5.5km Beztlenowi Malbork 35.00 PLN
59 Szczepańska Oksana Kraków Wirtualna Aktywność 35.00 PLN
60 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg 5.5km 35.00 PLN
61 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg 5.5km KWIDZYN BIEGA paid
62 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg 5.5km Team JK84 paid
63 Janczynski Karol Janczynski Dąbrówka Tczewska Bieg 5.5km Team JK84 paid
64 Pęk Małgorzata Grupa Marsz Nordic Walking 5.5km 35.00 PLN
65 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Marsz Nordic Walking 5.5km 35.00 PLN
66 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Marsz Nordic Walking 5.5km GK MALBORK 35.00 PLN
67 Skrajda Szymon Pawlice Bieg 5.5km ZUT Milewski paid
68 Waśniewski Edward Pelplin Bieg 5.5km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
69 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 5.5km 22 baza lotnictwa taktycznego 35.00 PLN
70 Sowa Sylweter Elbląg Bieg 5.5km paid
71 Sowa Renata Elbląg Bieg 5.5km paid
72 Toporek Rafał Przodkowo Marsz Nordic Walking 5.5km Polipack Team Gwe paid
73 Mieszkuniec Wojciech Malbork Marsz Nordic Walking 5.5km 35.00 PLN
74 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5.5km First Malbork Team paid
75 Dębicki Przemysław Malbork Bieg 5.5km 35.00 PLN
76 Krawczyk Monika Malbork Marsz Nordic Walking 5.5km paid
77 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Marsz Nordic Walking 5.5km paid
78 Szpilman Katarzyna Gdynia Marsz Nordic Walking 5.5km 35.00 PLN
79 Kozłowska Anna Malbork Bieg 5.5km paid
80 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg 5.5km paid
81 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5.5km LKS Zantyr Sztum paid
82 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Marsz Nordic Walking 5.5km LKS Zantyr Sztum 35.00 PLN


Views: 1185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ