# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Bieg Niepodległości | paid | |||||
Active Malbork | |||||||||
2 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg Niepodległości | Active Malbork | |||||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
3 | Pyżewska Beata | Czersk | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line | ||||
4 | Krawczak Anna | Czersk | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line | ||||
5 | Fierek Leszek | Czersk | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | |||||
6 | Fierek Bożena | Czersk | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line | ||||
7 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Bieg Niepodległości | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
8 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
9 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
10 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
11 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg Niepodległości | Aktywni Kociewiacy | paid on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
12 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg Niepodległości | Atlas Running Team | paid on-line | ||||
Babillonia Babieniec | |||||||||
13 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Bieg Niepodległości | Babillonia Babieniec | paid on-line | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
14 | Pepliński Marek | Elbląg | Bieg Niepodległości | Biegacze Wolności | paid on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
15 | Pióro Maria | Gorzędziej | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
16 | Czechowski Dawid | Sublowy | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
17 | Czechowska Dorota | Subkowy | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
18 | Sobolewski Antoni | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
19 | Chylińska Dagmara | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
20 | Chyliński Dariusz | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
21 | Dywelski Mirosław | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
22 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
23 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
Biegający Tczew / Pamir Team | |||||||||
24 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Bieg Niepodległości | Biegający Tczew / Pamir Team | paid on-line | ||||
BiegamBoLubie | |||||||||
25 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Bieg Niepodległości | BiegamBoLubie | paid on-line | ||||
Biegam bo lubię ;) | |||||||||
26 | Fierka Tomasz | Lębork | Bieg Niepodległości | Biegam bo lubię ;) | paid on-line | ||||
CHORS Running Team | |||||||||
27 | Derdowski Michał | Mirotki | Bieg Niepodległości | CHORS Running Team | paid | ||||
28 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Bieg Niepodległości | CHORS Running Team | paid on-line | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
29 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
30 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
31 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
32 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
33 | Zima Jan | Minięta | Bieg Niepodległości | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid on-line | ||||
Diabelskie pioruny | |||||||||
34 | Zaborowska Beata | Drzycim | Bieg Niepodległości | Diabelskie pioruny | paid on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
35 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | Dovista Active Team | paid on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
36 | Janka Wiktor | Pelplin | Bieg Niepodległości | Dovista Active Team | paid on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
37 | Jurewicz Adam | Elbląg | Bieg Niepodległości | Drużyna Pierścienia | paid on-line | ||||
Drzewiarz Szlachta | |||||||||
38 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Bieg Niepodległości | Drzewiarz Szlachta | paid on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
39 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg Niepodległości | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Florian Chojnice | |||||||||
40 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Bieg Niepodległości | Florian Chojnice | paid on-line | ||||
Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia | |||||||||
41 | Hartuna zenon | Piece | Bieg Niepodległości | Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
42 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Bieg Niepodległości | Gmina Gardeja Biega | paid on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
43 | Gąsiorowska Alina | Gardeja | Bieg Niepodległości | Gmina Gardeja Biega | paid on-line | ||||
Grudziadz | |||||||||
44 | Jaskulski Kazimierz | Grudziadz | Bieg Niepodległości | Grudziadz | |||||
IP Kwidzyn Team | |||||||||
45 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg Niepodległości | IP Kwidzyn Team | paid on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
46 | Fierka Adam | Zblewo | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
47 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
48 | Bogulski Piotr | Zblewo | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
49 | Loose Bartosz | Zblewo | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
50 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
51 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
52 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
53 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
54 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg Niepodległości | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
55 | Dolińska Karolina | Graniczna Wieś | Bieg Niepodległości | KUJAWSCY RUNNERS | |||||
56 | Jurak Krzysztof | NOWE OSTROWITE | Bieg Niepodległości | KUJAWSCY RUNNERS | |||||
LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | |||||||||
57 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Bieg Niepodległości | LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto | paid on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
58 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg Niepodległości | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
59 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg Niepodległości | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
60 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg Niepodległości | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
Lecę Bo Chcę | |||||||||
61 | Helak Marek | Grudziadz | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | paid on-line | ||||
62 | Jankowska Gizela | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | paid on-line | ||||
63 | jankowski Marek | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | paid on-line | ||||
64 | Lisiewicz Iza | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | paid on-line | ||||
65 | Kotz Marcin | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Lecę Bo Chcę | paid on-line | ||||
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | |||||||||
66 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | paid | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
67 | Witt Grażyna | Sopot | Bieg Niepodległości | MaratonyPolskie.PL TEAM | paid | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
68 | Kuczkowski Miłosz | Koscierzyna | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | ||||
69 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | ||||
70 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | ||||
71 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | ||||
72 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg Niepodległości | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
73 | Trygalski Krzysztof | PINCZYN | Bieg Niepodległości | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
74 | Trygalska Beata | PINCZYN | Bieg Niepodległości | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
75 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg Niepodległości | Morsy Zblewo Run Team | paid on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
76 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Morsy z Grudziądza | paid on-line | ||||
Moto Ladies | |||||||||
77 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gd | Bieg Niepodległości | Moto Ladies | paid on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
78 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg Niepodległości | OSP POGRODZIE | paid on-line | ||||
Oracz z Kociewia | |||||||||
79 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | Oracz z Kociewia | paid on-line | ||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
80 | Drewczyński Daniel | Kościerzyna | Bieg Niepodległości | PGB Sportowa Paczka | |||||
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||||||
81 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg Niepodległości | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | paid on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
82 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Bieg Niepodległości | Parkrun Gdynia | paid on-line | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
83 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Parkrun Grudziądz | paid on-line | ||||
84 | Łepek Teresa | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Parkrun Grudziądz | |||||
Pruszcz Biega | |||||||||
85 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Bieg Niepodległości | Pruszcz Biega | paid on-line | ||||
86 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Bieg Niepodległości | Pruszcz Biega | paid on-line | ||||
87 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Bieg Niepodległości | Pruszcz Biega | paid on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
88 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg Niepodległości | S...K...S... | paid on-line | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
89 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
90 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Bieg Niepodległości | SKL Filippides | paid on-line | ||||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | |||||||||
91 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Bieg Niepodległości | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | paid on-line | ||||
SKL Filippides Starogard Gdański | |||||||||
92 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | SKL Filippides Starogard Gdański | paid on-line | ||||
93 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | SKL Filippides Starogard Gdański | paid on-line | ||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
94 | Markowska Anna | Grudziądz | Bieg Niepodległości | SP 8 Grudziądz | paid on-line | ||||
95 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Bieg Niepodległości | SP 8 Grudziądz | paid on-line | ||||
SPORT I REKREACJA DELFIN | |||||||||
96 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Bieg Niepodległości | SPORT I REKREACJA DELFIN | paid on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
97 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Bieg Niepodległości | Safe Sport Team | paid on-line | ||||
Skl Filippides | |||||||||
98 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg Niepodległości | Skl Filippides | paid on-line | ||||
Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz | |||||||||
99 | Zbrzeźny Rafał | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Sport i Rekreacja Delfin Grudziądz | paid on-line | ||||
Sprint Kulice | |||||||||
100 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Bieg Niepodległości | Sprint Kulice | paid on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
101 | Kujawska Natalia | Wąbrzeźno | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line | ||||
102 | Tryczak Andrzej | WĄBRZEŹNO | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line | ||||
103 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line | ||||
104 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Bieg Niepodległości | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line | ||||
TEAMOCHAL | |||||||||
105 | MANDOSIK BERNADETA | GRUDZIĄDZ | Bieg Niepodległości | TEAMOCHAL | paid on-line | ||||
106 | MANDOSIK JERZY | GRUDZIĄDZ | Bieg Niepodległości | TEAMOCHAL | paid on-line | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
107 | Kalinowska Martyna | Lubichowo | Bieg Niepodległości | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line | ||||
108 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
109 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Bieg Niepodległości | Taka RYBA | paid on-line | ||||
110 | Ambroziak Adam | Kowale | Bieg Niepodległości | Taka RYBA | paid on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
111 | Chabros Teresa | Świecie | Bieg Niepodległości | The Runners Świecie | paid on-line | ||||
112 | Janus Małgorzata | Świecie | Bieg Niepodległości | The Runners Świecie | paid on-line | ||||
113 | Janus Dawid | Świecie | Bieg Niepodległości | The Runners Świecie | paid on-line | ||||
Tomek Running Team | |||||||||
114 | Mirodka Marcin | Bydgoszcz | Bieg Niepodległości | Tomek Running Team | paid on-line | ||||
115 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg Niepodległości | Tomek Running Team | paid on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
116 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg Niepodległości | Traktor team gmina Kwidzyn | paid on-line | ||||
Tri Starogard Gdański | |||||||||
117 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg Niepodległości | Tri Starogard Gdański | paid on-line | ||||
Trispace/Trek Dąbrowski Team | |||||||||
118 | Repczyński Tomasz | Bydgoszcz | Bieg Niepodległości | Trispace/Trek Dąbrowski Team | paid on-line | ||||
UKS TRS Susz | |||||||||
119 | Kaczmarczyk Karol | Susz | Bieg Niepodległości | UKS TRS Susz | |||||
ULO UMK Toruń | |||||||||
120 | Kunz Marta | Toruń | Bieg Niepodległości | ULO UMK Toruń | paid on-line | ||||
UMK Toruń | |||||||||
121 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg Niepodległości | UMK Toruń | paid on-line | ||||
WIKING RYCHNOWY | |||||||||
122 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg Niepodległości | WIKING RYCHNOWY | paid on-line | ||||
Wafle | |||||||||
123 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Bieg Niepodległości | Wafle | paid on-line | ||||
Wencik Team | |||||||||
124 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Bieg Niepodległości | Wencik Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
125 | Czarnecki Dobromil | Borkowo | Bieg Niepodległości | paid | |||||
126 | CZARNECKI ARTUR | BORKOWO | Bieg Niepodległości | paid | |||||
127 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
128 | Burda PATRYK | Malbork | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
129 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Bieg Niepodległości | ||||||
130 | Homa Henryk | Pelplin | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
131 | Wolska Aleksandra | Mosty | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
132 | Kwaśniewski Roman | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | ||||||
133 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
134 | Kępińska Claudia | Gdańsk | Bieg Niepodległości | ||||||
135 | Stachewicz Jakub | Gdańsk | Bieg Niepodległości | ||||||
136 | Stachewicz Dariusz | Gdańsk | Bieg Niepodległości | ||||||
137 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
138 | Mateja Bożena | Gdańsk | Bieg Niepodległości | ||||||
139 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
140 | Dering Marcin | Demlin | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
141 | Kaczyński Janusz | Głuche | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
142 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
143 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
144 | Czarnecki Artur | Borkowo | Bieg Niepodległości | paid | |||||
145 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
146 | Pawłowska Anna | Lębork | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
147 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
148 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
149 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
150 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
151 | Różycki Paweł | Lubicz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
152 | Kurajk Ewa | Rakowiec/Gdansk | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
153 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
154 | Rogalski Tomasz | Kolincz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
155 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
156 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
157 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
158 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
159 | Piotrowski Radosław | Osie | Bieg Niepodległości | ||||||
160 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
161 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
162 | Kuśmierek Marcin | Miłowo | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
163 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
164 | Klin Anna | Skórcz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
165 | Mania Małgorzata | Bedzmierowice | Bieg Niepodległości | ||||||
166 | Mania Roman | Bedzmierowice | Bieg Niepodległości | ||||||
167 | Lewandowski Michał | Mirotki | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
168 | BATIUK RAFAŁ | GRUDZIADZ | Bieg Niepodległości | ||||||
169 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
170 | Rudzki Adam | Sztum | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
171 | Szczygielski Robert | Sztum | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
172 | Gajdus Leon | Skórcz | Bieg Niepodległości | paid | |||||
173 | Miazga Robert Miazga | Gardeja | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
174 | Sieniek Krzysztof | Licze | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
175 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
176 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
177 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
178 | Bociek Piotr | Grudziądz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
179 | Glaza Henryk | Osieczna | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
180 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Bieg Niepodległości | ||||||
181 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
182 | Piotrowska Alina | Osie | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
183 | Olkowski Jurek | Świecie | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
184 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
185 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
186 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
187 | Bieliński Konrad | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
188 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
189 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
190 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
191 | Dagga Dawid | Rywałd | Bieg Niepodległości | ||||||
192 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
193 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
194 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
195 | Kurajk Marian | Rakowiec / Gdańsk | Bieg Niepodległości | paid on-line | |||||
niezrzeszona | |||||||||
196 | Zaręba Beata | Kaliska | Bieg Niepodległości | niezrzeszona | |||||
parkrun Grudziądz | |||||||||
197 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Bieg Niepodległości | parkrun Grudziądz | paid on-line | ||||
tRUNsformacja Gniew | |||||||||
198 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Bieg Niepodległości | tRUNsformacja Gniew | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
199 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Bieg Niepodległości | Żarta Wataha | paid on-line | ||||
200 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg Niepodległości | Żarta Wataha | paid on-line |
Views: 14080