Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
bieg główny 10:30
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
#teamGrażynki
1 Korneta-Żołek Anna Łódź bieg główny 10:30 #teamGrażynki paid
2BEFIT STUDIO
2 Sobczak Piotr Łódź bieg główny 10:30 2BEFIT STUDIO paid BM
3 Gliszczyńska Monika ŁÓDŹ bieg główny 10:30 2BEFIT STUDIO paid BM
4 Gliszczyński Michał Gliszczyński Łódź bieg główny 10:30 2BEFIT STUDIO paid BM
Biegamy w Zgierzu
5 Tobera Mariusz Zgierz bieg główny 10:30 Biegamy w Zgierzu paid BM
6 Tobera Sylwia Zgierz bieg główny 10:30 Biegamy w Zgierzu paid BM
Brygiery OCR
7 Sasinowski Krzysztof Łódź bieg główny 10:30 Brygiery OCR paid BM
Car Łódź
8 Jaroszewski Kamil Łódź bieg główny 10:30 Car Łódź paid
Ceri
9 Degen Maria Łódź bieg główny 10:30 Ceri paid BM
Curling Łódź
10 Walczak Adela Łódź bieg główny 10:30 Curling Łódź paid BM
DoRoboty
11 Bujakowski Łukasz Łódź bieg główny 10:30 DoRoboty paid BM
12 Robaszek Kamil Łódź bieg główny 10:30 DoRoboty paid BM
Drużyna Szpiku
13 Milancej Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 Drużyna Szpiku paid BM
FLEX ŁÓDŹ
14 Kornafel Bartłomiej Łódź bieg główny 10:30 FLEX ŁÓDŹ paid BM
Geberit Team
15 Knop Damian Koło bieg główny 10:30 Geberit Team paid BM
Księżniczki Patataja
16 Robak Agnieszka Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
17 Banaszczyk Martyna Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
18 Rogala Karolina Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
19 Mastalerz Martyna Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
Księżniczki Patataja
20 Paszkowski Norbert Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
21 Rzempowska Karolina Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
22 Król Patrycja Pabianice bieg główny 10:30 Księżniczki Patataja paid BM
Kutno Biega
23 Podlasin Agnieszka Kutno bieg główny 10:30 Kutno Biega paid
NAKRĘCENI BIEGANIEM
24 Nowik Tatiana Łódź bieg główny 10:30 NAKRĘCENI BIEGANIEM paid BM
Nakręceni Bieganiem
25 Nowik Sebastian Łódź bieg główny 10:30 Nakręceni Bieganiem paid BM
Nordea runners
26 Grubczak Agnieszka Grubczak Gębice bieg główny 10:30 Nordea runners paid BM
Olimpijska Akademia Biegania PK
27 Koprowski Łukasz Łódź bieg główny 10:30 Olimpijska Akademia Biegania PK paid BM
Pampuchy
28 Ciepłoch Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 Pampuchy paid BM
Piechotą po schodach
29 Wróbel Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 Piechotą po schodach paid BM
Port Lotniczy Łódź
30 Pawłowski Adam Pabianice bieg główny 10:30 Port Lotniczy Łódź paid
R-Team Łowicz
31 Pawlak Marek Łowicz bieg główny 10:30 R-Team Łowicz paid BM
32 Pawlak Przemysław Łowicz bieg główny 10:30 R-Team Łowicz paid BM
Razem Trenujemy Sport
33 Mikulska Ala Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport paid BM
34 Mikulska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport paid BM
35 Misztal Łukasz Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport paid BM
36 Dudziński Piotr Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport paid BM
37 Frączyk Szymon Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport paid BM
38 Duszkiewicz Krzysztof Łódź bieg główny 10:30 Razem Trenujemy Sport paid BM
Rs Team
39 Mosinski Robert Tuszyn bieg główny 10:30 Rs Team paid
SHARK ŁÓDŹ
40 Płachta Daniel Tuszyn bieg główny 10:30 SHARK ŁÓDŹ paid
STG Łódź
41 Woźniak Adrian Łódź bieg główny 10:30 STG Łódź paid BM
UMED
42 Miłkowski Paweł Opatówek bieg główny 10:30 UMED paid
Umed
43 Fabrowska Julia Bydgoszcz bieg główny 10:30 Umed paid
Uniwersytet Łódzki
44 Bistuła Artur Pabianice bieg główny 10:30 Uniwersytet Łódzki paid BM
Vitadiet
45 Jeż Leszek Łódź bieg główny 10:30 Vitadiet paid
Wdz
46 Ziółkowski Adam Łódź bieg główny 10:30 Wdz paid BM
Wilk Trenuje Family
47 Janicka Marta Warszawa bieg główny 10:30 Wilk Trenuje Family paid BM
Z Kawą Na Szlak
48 Dzieszko Maciej Łódź bieg główny 10:30 Z Kawą Na Szlak paid BM
49 Wielgopolan Natalia Łódź bieg główny 10:30 Z Kawą Na Szlak paid BM
_BRAK NAZWY_
50 Król Konrad Łódź bieg główny 10:30 paid
51 Gryś Przemysław Ksawerów bieg główny 10:30 paid BM
52 Rakowski Paweł Łódź bieg główny 10:30 paid BM
53 Jończyk Monika Łódź bieg główny 10:30 paid BM
54 Kopka Tomasz Łódź bieg główny 10:30 paid
55 Kopka Elżbieta Łódź bieg główny 10:30 paid
56 Markiewicz Luiza Łódź bieg główny 10:30 paid
57 Jurkiewicz Artur Łódź bieg główny 10:30 paid BM
58 Słowińska Sylwia Tuszyn bieg główny 10:30 paid
59 Bardzel Justyna Łódź bieg główny 10:30 paid
60 Biegańska Renata Łódź bieg główny 10:30 paid
61 Lubecka Joanna Łódź bieg główny 10:30 paid
62 Mączyńska Anna Łowicz bieg główny 10:30 paid
63 Kamiński Marek Łódź bieg główny 10:30 paid BM
64 Syguła Monika Dabrowka wielka bieg główny 10:30 paid BM
65 Pielas Marcin Łódź bieg główny 10:30 paid BM
66 Kwiecień Kamila Łódź bieg główny 10:30 paid
67 Kowalczuk Krzysztof Łódź bieg główny 10:30 paid BM
68 Borowiec Andżelika Łódź bieg główny 10:30 paid
69 Sidowski Damian Łódź bieg główny 10:30 paid
70 Sadowska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 paid
71 Tomaszewicz Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 paid
72 Gerlicz-Kowalczuk Zofia Łódź bieg główny 10:30 paid BM
73 Attiya Lidia Łódź bieg główny 10:30 paid BM
74 Olejniczak Izabela Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 paid BM
75 Stajuda Marta Łódź bieg główny 10:30 paid BM
76 Majer-Janiak Joanna Łódź bieg główny 10:30 paid
77 Borysławska Marta Łódź bieg główny 10:30 paid BM
78 Janiak Marcin Łódź bieg główny 10:30 paid
79 Rauchert-Modro Agnieszka Rauchert-Modro Stryków bieg główny 10:30 paid BM
80 Targowski Michał Łódź bieg główny 10:30 paid BM
81 Trzaskowski Łukasz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
82 Gaszewski Janusz Lodz bieg główny 10:30 paid BM
83 Antosiak Karolina Łódź bieg główny 10:30 paid BM
84 Grell Magdalena Łask bieg główny 10:30 paid
85 Szymańska Sylwia Łódź bieg główny 10:30 paid BM
86 Kuna Tomasz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
87 Janowski Michał Łódź bieg główny 10:30 paid
88 Kociemski Sebastian Łódź bieg główny 10:30 paid BM
89 Michalski Marcin Łódź bieg główny 10:30 paid BM
90 Stępień Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 paid BM
91 Sobczak Aneta Łódź bieg główny 10:30 paid BM
92 Korczyk-Waszak Magdalena Łódź bieg główny 10:30 paid
93 Lenarczyk Maciej LŁódź bieg główny 10:30 paid BM
94 Sałata Klaudia Łódź bieg główny 10:30 paid
95 Jaszczur Monika Łódź bieg główny 10:30 paid
96 Misztal Piotr Łódź bieg główny 10:30 paid BM
97 Osiński Bartosz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
98 Kotecka-Florczyk Dorotka Łódź bieg główny 10:30 paid BM
99 Fijałkowska Marta Andrespol bieg główny 10:30 paid
100 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 10:30 paid BM
101 Wawrzyńczak Klaudia Sokolniki las bieg główny 10:30 paid BM
102 Bandel Adam Łódź bieg główny 10:30 paid BM
103 Miszczuk Ewelina Zgierz bieg główny 10:30 paid BM
104 Pawlak Katarzyna Koluszki bieg główny 10:30 paid BM
105 Janik Marek Łódź bieg główny 10:30 paid BM
106 Sowińska Urszula Łask bieg główny 10:30 paid
107 Ziemnicka Monika Łódź bieg główny 10:30 paid BM
108 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 paid BM
109 Tomicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
110 Kozłowski Marcin Łódź bieg główny 10:30 paid BM
111 Kaniowski Kamil Łódź bieg główny 10:30 paid
112 Połać Joanna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
113 Kowalczyk Anna RAWA MAZOWIECKA bieg główny 10:30 paid BM
114 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
115 Kalinowski Cezary Łódź bieg główny 10:30 paid BM
116 Dobrowolska Karolina Dabrowka wielka bieg główny 10:30 paid BM
117 SITARZ PAULINA łódź bieg główny 10:30 paid
118 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 10:30 paid BM
119 Jesionowski Piotr Stryków bieg główny 10:30 paid BM
120 Koprowska Maria Łódź bieg główny 10:30 paid BM
121 Gaszewska Iwona Łódź bieg główny 10:30 paid
122 Włostek Damian Wola Mąkolska bieg główny 10:30 paid BM
123 Ryk Kamila Łódź bieg główny 10:30 paid
124 Stępniak Michał Łódź bieg główny 10:30 paid BM
125 Gortat Maja Łódź bieg główny 10:30 paid BM
126 Kruś Przemysław Łódź bieg główny 10:30 paid
127 Kowalewska Sandra Łódź bieg główny 10:30 paid BM
128 Bielawski Paweł Łódź bieg główny 10:30 paid BM
129 Żurański Michał Łódź bieg główny 10:30 paid BM
130 Ryk Marcin Łódź bieg główny 10:30 paid
131 Jurek Tomasz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
132 Ślęzak Kinga Łódź bieg główny 10:30 paid BM
133 Bazylak Marcin Konstantynów łódzki bieg główny 10:30 paid BM
134 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 paid BM
135 Helios Bartosz Koluszki bieg główny 10:30 paid BM
136 Witkowska AGATA Łódź bieg główny 10:30 paid
137 Łuczyński Maciej Łódź bieg główny 10:30 paid BM
138 Konarczak Kacper Łódź bieg główny 10:30 paid BM
139 Korc Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 paid BM
140 Błazik Marek Łódź bieg główny 10:30 paid BM
141 Hammermeister Krystian Łódź bieg główny 10:30 paid BM
142 Popis Monika Łódź bieg główny 10:30 paid BM
143 Titz-Koza julita Titz-Koza łódź bieg główny 10:30 paid BM
144 brzeski jakub Łódź bieg główny 10:30 paid BM
145 Bukowska Ewelina Łódź bieg główny 10:30 paid BM
146 Łężak- Lenarczyk Anna Łódź (Łódź-Widzew) bieg główny 10:30 paid BM
147 Walczak Tomek Łódź bieg główny 10:30 paid
148 Tadrowska Martyna Łódź bieg główny 10:30 paid
149 Koczorowska Ola Ksawerów bieg główny 10:30 paid BM
150 Pietrzak Paulina Łódź bieg główny 10:30 paid BM
151 Przybylska Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
152 Kardas Marta Łódź bieg główny 10:30 paid BM
153 Brayn Iris Würzburg bieg główny 10:30 paid
154 Bajerska-Pałaszewska Magdalena Łódź bieg główny 10:30 paid BM
155 Kosiorek Elżbieta Łódź bieg główny 10:30 paid
156 Gorąca Urszula Łódź bieg główny 10:30 paid BM
157 Stolińska Klaudia Kutno bieg główny 10:30 paid BM
158 Domańska Izabela Łódź bieg główny 10:30 paid BM
159 Zbłowski Filip Łódź bieg główny 10:30 paid BM
160 Andrzejewska Joanna ŁÓDŹ bieg główny 10:30 paid BM
161 Cieślik Jacek Łódź bieg główny 10:30 paid BM
162 Siess Jarosław Pabianice bieg główny 10:30 paid BM
163 Czyż Bartłomiej Tuszyn bieg główny 10:30 paid BM
164 Kopański Tomasz Piotrków Trybunalski bieg główny 10:30 paid
165 Głuchowski Sławomir Zgierz bieg główny 10:30 paid BM
166 Pęciak Agata Ksawerów bieg główny 10:30 paid BM
167 hebda kamil Łódź bieg główny 10:30 paid BM
168 Apanasowicz Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
169 Cepa Anna Łódź bieg główny 10:30 paid
170 Janiszta Marta Łódź bieg główny 10:30 paid
171 Bartosik Anna Łódź bieg główny 10:30 paid
172 Trzciński Paweł Rąbień AB bieg główny 10:30 paid BM
173 Fiałkowski Robert Tuszyn bieg główny 10:30 paid BM
174 Dębicka Martyna Łódź bieg główny 10:30 paid
175 Rybus Natalia Łódź bieg główny 10:30 paid
176 Krzyżaniak Natalia Lodz bieg główny 10:30 paid BM
177 Porczynska Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
178 Szymczak Daria Szymczak Łódź bieg główny 10:30 paid BM
179 Wąsik Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
180 Umińska Justyna Zgierz bieg główny 10:30 paid BM
181 Idczak Marta Łódź bieg główny 10:30 paid BM
182 Sośnicka Agnieszka Brzeziny bieg główny 10:30 paid BM
183 Beck Zofia Łódź bieg główny 10:30 paid BM
184 Puchalski Sebastian Łódź bieg główny 10:30 paid BM
185 Sienkiewicz Anna Sienkiewicz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
186 Ryniecka Joanna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
187 lis jarosław ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI bieg główny 10:30 paid BM
188 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź bieg główny 10:30 paid
189 Pietrzeniuk Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
190 Domańska Sylwia Łódź bieg główny 10:30 paid BM
191 Sasinowski Andrzej Łódź bieg główny 10:30 paid BM
192 Smyk Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
193 Borkowska Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 paid BM
194 Woźniak Angelika Łódź bieg główny 10:30 paid BM
195 Konaszewicz Ewa Łódź bieg główny 10:30 paid
196 PŁOMIŃSKA KAROLINA ŁÓDŹ bieg główny 10:30 paid BM
197 Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna Rawa Mazowiecka bieg główny 10:30 paid BM
198 Bocheński Klaudiusz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
199 Patura Karolina Łódź bieg główny 10:30 paid
200 Wójcik Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
201 Steglińska Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
202 Korzeniak Patrycja Łódź bieg główny 10:30 paid BM
203 Różycka Magdalena Łódź bieg główny 10:30 paid BM
204 Wójcik Monika Łódź bieg główny 10:30 paid
205 Sobczak Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
206 Kaczorowska Beata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
207 Janiak Michał Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 paid BM
208 Krakowiak Marcin Łódź bieg główny 10:30 paid BM
209 Kosecka Ewa Łask bieg główny 10:30 paid
210 Kuśmierska Joanna Wola Moszczenicka bieg główny 10:30 paid BM
211 Bidzińska Alicja Warszawa bieg główny 10:30 paid BM
212 Koźmiński Łukasz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
213 Sobala Piotr Łódź bieg główny 10:30 paid
214 Dropińska Agata Osjaków bieg główny 10:30 paid BM
215 Kieszkowski Damian Łódź bieg główny 10:30 paid
216 Witkowski Arkadiusz Łódź bieg główny 10:30 paid BM
217 Krzywnicka Agata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
218 Pawlusińska Marzena Pabianice bieg główny 10:30 paid BM
219 Janiszewski Rafał Łódź bieg główny 10:30 paid BM
220 Hajduk Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
221 Olejniczak Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
222 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny 10:30 paid BM
223 Burdukiewicz Błażej Łódź bieg główny 10:30 paid BM
224 Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 paid BM
225 Gruszczyńska Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 paid BM
226 Gębicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 paid BM
227 Hampel Monika Zellingen bieg główny 10:30 paid
228 Steglińska Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 paid BM
229 Frączkowska Paulina Łódź bieg główny 10:30 paid BM
230 Kwiatkowska Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
231 Pełka Wioletta Radomsko bieg główny 10:30 paid BM
232 Słowikowski Maciej Łódź bieg główny 10:30 paid
233 Beck Alicja Łódź bieg główny 10:30 paid BM
234 Amrani Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
235 Gajewska Paulina Łódź bieg główny 10:30 paid
236 Milcarz Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 paid BM
237 wójcik dawid łódź bieg główny 10:30 paid BM
238 Kopałka-Siwińska Justyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
239 Pawłowska Julia Pabianice bieg główny 10:30 paid BM
240 Klimczak Sylwia Łódź bieg główny 10:30 paid
241 Jaszczak Justyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
242 Tomicki Sylwester Łódź bieg główny 10:30 paid BM
243 Kozłowska Katarzyna Kozłowska Łódź bieg główny 10:30 paid BM
244 Rachwał Danuta Łódź bieg główny 10:30 paid BM
245 Wejman Martyna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
246 Kołodyńska-Kłos Anna Łódź bieg główny 10:30 paid BM
247 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI bieg główny 10:30 paid BM
248 Kabat Marcin Kabat Łódź bieg główny 10:30 paid BM
chrobry
249 Wojtas Mikołaj Baby bieg główny 10:30 chrobry paid BM
Łódź Kocha Sport
250 Konecka Kinga Łódź bieg główny 10:30 Łódź Kocha Sport paid BM
Łódź Słucha Reggae
251 kKołacz Bartosz Łódź bieg główny 10:30 Łódź Słucha Reggae paid BM


Views: 10484

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ