# Surname and name City Distance Club Jersey size Szkoła Sum to pay
1 Kiepas Oskar Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m SP316 Warszawa S Podstawowa nr 316
2 Witkowski Marcin Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP w Lesznowoli
3 Witkowski Krzysztof Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M PSP w Lesznowoli
4 Mlynarczyk Wojciech Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
5 Brzeziński Jakub Wola Żyrowska Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
6 Brzeziński Mikołaj Wola Żyrowska Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
7 Krysztofiak Jakub Bronisławów Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m FC Boża Wola XS Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
8 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m FC Boża Wola S Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
9 Świderski Kacper Kociszew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP 1 Grójec
10 Świderski Szymon Kociszew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m S PSP 1 Grójec
11 Procek Kacper Kośmin 4 Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Lesznowola
12 Walenda Milena Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Vege Ultra Runners XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
13 Szwagrzyk Filip Kobylin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
14 Siwinska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m S PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa
15 Kołodziejczuk Filip Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
16 Gąsiorowski Leon Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team XS Żłobek 48 Warszawa
17 Gąsiorowski Janek Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team S SP 2 Warszawa
18 Kaźmierczak Ania Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
19 Zając Amelia Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
20 Zając Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
21 Musa Aisha Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK XS Przedszkole nr 10
22 Scalese Monica Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Podstawowa nr 2 w Karczewie
23 Scalese Gabriel Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie
24 Obel Aleksander Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
25 Pękala Bartłomiej Kośmin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
26 Młynarski Maksymilian Duży Dół Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
27 Młynarski Aleksander Duży Dół Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
28 Machoń Grzegorz Grójec/Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S PSP wLesznowoli
29 Czarnecki Szymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole okrężna w Grójcu XS Przedszkole okrężna w Grójcu
30 Czarnecka Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Psp nr 2 w Grójcu
31 Marczewska-Witak Hanna Piaseczno Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego S Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego
32 Latuszek Klara Karczew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
33 Latuszek Amelia Karczew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m UKS Wilki Otwock S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
34 Krawczyk Alicja Józefów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie
35 Bielecka Maja Otwock Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
36 Bielecki Szymo Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
37 Rostkowski Antek Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
38 Rostkowska Laura Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
39 Bobrowski Ignacy Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole ul. Orzeszkowej
40 Nojek Adam kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
41 Nojek Wiktor kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
42 Walkowicz Aniela Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
43 Walkowicz Antonina Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
44 Adamczyk Maksymilian Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
45 Adamczyk Antoni Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
46 Kołodziejczuk Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
47 Stec Agata Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr.1 w Grójcu
48 Stec Małgorzata Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS PSP nr. 1 w Grójcu
49 Stec Tomasz Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP nr. 1 w Grójcu
50 Kalita Lena Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
51 Kalita Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
52 Płuzińska Urszula Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu
53 Majorek Tomasz Czaplinek Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Gim92 XS Przedszkole 52 Warszawa
54 Majorek Julia Czaplinek Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Gim92 XS SP 303 w Warszawie
55 Chrzanowski Tymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS Przedszkole
56 Chrzanowska Pola Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
57 KRASOWSKA Julia Chudowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS PSP LESZNOWOLA
58 Pawlikowski Przemysław Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M SP303
59 Lewandowska Zofia Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
60 Lewandowska Małgorzata Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
61 Witczak Blanka Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S Publiczne Przedszkole Nr 4
62 Muszał Maja Osowiec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Drajw XS SP Józefina
63 Michalak Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
64 Michalak Igor Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
65 Ścisłowicz Victoria Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr 253
66 Ścisłowicz Jordan Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS SP 238
67 Zielonka Szymon Mogielnica Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS SP 2 Mogielnica
68 Turski Konstanty Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
69 Turska Maria Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
70 Firlik Natalia Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Szkola Podstawowa w Pamiatce
71 Kierznikowicz Adam Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Lesznowola
72 Kierznikowicz Maciej Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Lesznowola
73 Rózga Lucjan Władysławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Gim92 S Sp303 Warszawa
74 Rózga Juliusz Władysławów Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M Sp303 Warszawa
75 Murzinski Maciej Lesznowola K. Grójca Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów XS Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów
76 Maciejak Mateusz Zakrzewska Wola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
77 Maciejak Michał Zakrzewska Wola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
78 Pietrzak Aleksander LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
79 Nocuń Julka Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
80 Nocuń Wiktoria Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
81 Rekus Zuzanna Płock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sp17 Płock
82 Lewandowski Patryk Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S PSP Nr2 w Grójcu
83 Patoka Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
84 Patoka Zuzanna Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
85 Gołebiowski Szymon Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie L XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
86 Gołebiowska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
87 Rylski Nikodem Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
88 Łach Aleksandra Zalesie Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSP w Bikówku M PSP w Bikówku
89 Stanska Aniela Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m XS psp 1 grojec
90 Turska Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie M LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie
91 Organisciak Nadia Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS PSP Lesznowola
92 Organisciak Miłosz Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S PSP Lesznowola
93 Turski Ignacy Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
94 Turska Hanna Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
95 Sawaryn Kaja Mirowice Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
96 Sawaryn Franek Mirowice Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
97 Kanios Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
98 Fiszlak Wiktor LESZNOWOLA Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
99 Fiszlak Aniela LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP Lesznowola
100 Gos Natalia Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego M III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie


Views: 1843

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ