# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Michałowska Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
2 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
3 Nowakowska Sandra Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
4 Korepta Michał Świebodzin Trasa piesza ZIELONA 33km Różowe Berety paid on-line
5 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
6 Tomaszewski Damian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
7 PODOLSKI ARTUR PODOLSKI Poznan Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
8 Bugajak Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO paid on-line
9 Drgas Roman Prochy Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
10 Frankowska Karolina Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
11 Bijok Marcin Bijok Skoczów Trasa piesza BŁĘKITNA 44km InoSCI paid on-line
12 Niezgoda Przemysław Żory Trasa piesza BŁĘKITNA 44km InoSCI paid on-line
13 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
14 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski paid on-line
15 Multan Maksymilian Grodzisk Mazowiecki Trasa piesza ZIELONA 33km (od 16 do 18lat)
16 Hajnos Maciej Zielona Góra Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl
17 Chudy Piotr Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy paid on-line
18 Chmielewska Zuzanna Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
19 Rychlewski Bartosz Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
20 Waleriańczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
21 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa piesza ZIELONA 33km
22 Nowakowski Daniel Sierzchów Trasa piesza ZIELONA 33km
23 Klimacki Kacper Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
24 Antosik Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka
25 Wysocki Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
26 Kania Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km usterka paid on-line
27 Kubiak Rafał Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
28 Majewski Artur Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Direta
29 Trojanowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
30 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło paid on-line
31 Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
32 Sekulski Mateusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
33 plewa natalia tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
34 plewa adam tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
35 zielinska dominika tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
36 plewa jerzy tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km paid on-line
37 Rychlewski Adam Rychlewski Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
38 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki paid on-line
39 Trafas Patryk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
40 Osztynowicz Ola Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
41 Gontarczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
42 Bryl Dawid Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu paid on-line
43 Grzybowski Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
44 Dziennik Kamila Łabiszyn Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
45 Ptaszyński Robert Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
46 Farbotko Ania Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
47 Studzińska Michalina Krążkowo Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
48 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang paid on-line
49 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
50 Pieczyński Rafał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
51 Turski Jerzy Jeżyk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
52 Ryczkowski Piotr Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
53 Pączek Radosław gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
54 Mortek Norbert Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Dzikie Koty 45+ paid on-line
55 Zbyszewska Izabela Złotniki Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Dzikie Koty 45+ paid on-line
56 Pękała Magdalena Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci paid on-line
57 Szmańda Jakub Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line
58 Kujawa Mateusz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza paid on-line
59 Budzyński Michał Wełnica Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy paid on-line
60 Konieczny Bartosz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Zaginieni w akcji paid on-line
61 Bosacka Marzena Września Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE paid on-line
62 Gronikowski Krzysztof Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy paid on-line
63 Pastwa Paweł Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team paid on-line
64 Szmania Jakub Swarzędz Trasa piesza ZIELONA 33km Zaginieni w akcji paid on-line
65 Szczepański Zbigniew Sulęcin Trasa piesza ZIELONA 33km MACIEJUNIO paid on-line
66 Lesiak-Domagała Izabela Piastów Trasa piesza ZIELONA 33km NCC
67 Lidwin Aleksandra Suchy Las Trasa piesza ZIELONA 33km Hipcie paid on-line
68 Lidwin Krzysztof Suchy Las Trasa piesza ZIELONA 33km Hipcie paid on-line
69 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC paid on-line
70 Moszyk Szymon Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
71 Jargiło Bartłomiej Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
72 Pakulski Arkadiusz Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
73 Mikulak Paweł Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
74 Purol Rafał Wronczynek Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna z DYSTANSem paid on-line
75 Purol Marta Wronczynek Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna z DYSTANSem paid on-line
76 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
77 Bandurovskyi Andrii Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 paid on-line
78 Woźniak Igor Toruń Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Młodzi wilcy paid on-line
79 Gardzielewski Szymon Toruń Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Młodzi wilcy paid on-line
80 Rojek Krzysztof Młyniec Drugi Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Młodzi wilcy paid on-line
81 Łubiński Kamil Młyniec Pierwszy Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Młodzi wilcy paid on-line
82 Jasik Wojciech Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
83 Telakowiec Rafał Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
84 Grześkowiak Dawid Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki paid on-line
85 Woźnicki Miłosz Wola Łagiewnicka Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
86 Malak Monika Żydowo Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
87 Malak Krzysztof Żydowo Trasa piesza ZIELONA 33km Lost paid on-line
88 Kozłowski Tomasz Bugaj Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos paid on-line
89 Gronczewski Irek Kościan Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl paid on-line
90 Wieczór Tomasz Świebodzin Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl paid on-line
91 Hołownia Tomasz Świebodzin Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl paid on-line
92 Luboński Stanisław Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
93 Romańczuk Marek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
94 Krause Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry paid on-line
95 Szczepański Piotr Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PGSTECH paid on-line
96 Michalak Arek Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Walkers paid on-line
97 Szczepański Grzegorz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km PGSTECH paid on-line
98 Majchrzak Monika Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
99 Majchrzak Bartosz Kamionki Trasa piesza ZIELONA 33km PLUMBERS TEAM paid on-line
100 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani paid on-line


Views: 5177

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ