# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km paid on-line
2 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ 60.00 PLN
3 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ 60.00 PLN
4 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ 60.00 PLN
5 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM paid on-line
6 Olbrich Artur Tworków Bieg 5km - godz. 19:00 paid on-line
7 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM paid on-line
8 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM paid on-line
9 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella paid on-line
10 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km paid on-line
11 Mazerski Jarosław Toruń Bieg 10km 60.00 PLN
12 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit paid on-line
13 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 paid
14 STILLER KAROL Kusięta NW 5km KABEX Podkowa Janów paid on-line
15 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km paid on-line
16 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team paid on-line
17 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie paid on-line
18 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa paid on-line
19 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa paid on-line
20 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 paid on-line
21 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa paid on-line
22 Cyba Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Latający Cyrk paid on-line
23 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid on-line
24 Kapa Tomasz Czeladź Bieg 5km - godz. 19:00 #czeladzbiega paid on-line
25 Łysy Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km Endurance Team paid on-line
26 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km paid on-line
27 Szymańska Maja Świetochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips IVLO w Chorzowie 60.00 PLN
28 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips 60.00 PLN
29 Żelezik Marzena Będzin NW 5km 60.00 PLN
30 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 60.00 PLN
31 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 60.00 PLN
32 Stachura Krystyna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie paid on-line
33 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km paid on-line
34 Żelazko Paulina Chrzanów Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport paid
35 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport paid
36 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM paid on-line
37 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki paid on-line
38 Rudowska Małgorzata Gliwice NW 5km Kijowe księżniczki paid on-line
39 Neznal Monika Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki paid on-line
40 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
41 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
42 Achtelik Barbara Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
43 Frey Michael Zabrze Bieg 10km paid on-line
44 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM paid on-line
45 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid on-line
46 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka paid on-line
47 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
48 Buchta Adam Katowice Bieg 10km 60.00 PLN
49 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team paid
50 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team paid
51 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie paid on-line
52 Waliczek Daria Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie paid on-line
53 Chamluk Kinga Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie paid on-line
54 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km paid on-line
55 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km paid
56 Stępień Grzegorz Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 #GrodziecRun paid on-line
57 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
58 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km paid on-line
59 Abrahamaczyk Karina Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 60.00 PLN
60 Winiarski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 paid
61 Kalino Elwira Tarnowskie Góry NW 5km paid on-line
62 Małka Irena Gliwice NW 5km 60.00 PLN
63 Małka Marian Gliwice NW 5km 60.00 PLN
64 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km W Pogoni za Duchem paid on-line
65 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie paid on-line
66 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
67 Żelezik Krzysztof Będzin NW 5km #byledomety 60.00 PLN
68 Baj Monika Ruda Śląska NW 5km paid on-line
69 Kałmuk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid on-line
70 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 Fitness World Sosnowiec 60.00 PLN
71 Szczurek Lena Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy paid on-line
72 Szczurek Wojciech Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy paid on-line
73 Popiołek Marcin Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów paid on-line
74 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km paid on-line
75 Jędrzejczyk Paweł Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów paid on-line
76 Jędrzejczyk Ewa Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów paid on-line
77 Botor Remigiusz Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów paid on-line
78 Botór Barbara Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów paid on-line
79 Szatanek Dominik Katowice Bieg 10km Słasice i łonie paid on-line
80 Szatanek Karina Katowice Bieg 10km Słasice i łonie paid on-line
81 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie paid on-line
82 Mikoś Łukasz Chorzów Bieg 10km 60.00 PLN
83 Wróbel Joanna Łany Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
84 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
85 Sichma Kamila Świętochłowice NW 5km paid on-line
86 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km paid on-line
87 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km paid on-line
88 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
89 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
90 Trojszczak Joanna Rybnik NW 5km 60.00 PLN
91 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid on-line
92 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki paid on-line
93 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
94 Szmydki Dariusz Mikołów Bieg 10km paid on-line
95 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10km Będzin Team 60.00 PLN
96 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10km Będzin Team 60.00 PLN
97 Sonnenfeld Elżbieta Katowice NW 5km paid on-line
98 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
99 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line
100 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 paid on-line


Views: 4643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ