22 km
# Numer Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 84 Flejszer Łukasz Gostynin 22 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
2 113 Przybysławska Paulina Gniezno 22 km UKS Zwoleń Team
3 104 Majewski Damian Juszkowo 22 km
4 99 Kuleczka Patrycja Grodzisk Wielkopolski 22 km Skate2City
5 93 Kabza Grzegorz Nowy Tomyśl 22 km Skate2City
6 109 Miłoś Bogusława Trzcinica 22 km Skate2City
7 105 Majewski Piotr Grodzisk Wielkopolski 22 km Skate2City
8 126 Uryzaj Karolina NOWY TOMYŚL 22 km Skate2City
9 106 Menet Beata Grodzisk Wielkopolski 22 km Skate2City
10 129 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 22 km
11 79 Ziółkowski Julian Gdańsk 22 km stowarzyszenie wrotkarskie paid
12 92 Jamroży Magdalena Pruszcz Gdański 22 km
13 112 Paczuski Jarosław Warszawa 22 km LEGIA WARSZAWA MASTERS
14 96 Korba Konrad Przasnysz 22 km
15 115 Ratajczak Sebastian Buk 22 km Skate2City
16 47 Nocuń Mateusz Wieliczka 22 km paid
17 18 Gruszka Jakub Warszawa 22 km paid
18 123 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 22 km
19 86 Glinkowski Zbigniew Wrocław 22 km
20 50 Saniuk Edward Gdańsk 22 km paid
21 102 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 22 km
22 85 Frołowicz Tomasz Mezowo 22 km
23 11 Charubin sławomir charubin Pisz 22 km Plichwyścig paid
24 80 Żmudziński Andrzej Gdańsk 22 km paid
25 108 Milewicz Magdalena Gdańsk 22 km
26 48 Oleksiewicz Jurek Gdynia 22 km Twister Trójmiasto paid
27 72 Warchoł Łukasz Warszawa 22 km paid
28 94 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 22 km nezrzeszony
29 130 Zielińska Dominika Grudziądz 22 km
30 117 Sobczyński Bartosz Tczew 22 km
31 82 Bagiński Dariusz Gdańsk 22 km
32 120 Sułkowski Roman Gdańsk 22 km
33 97 KRAJEWSKI GRZEGORZ GRÓJEC 22 km rolkigrojec.pl
34 131 Zrodowski Cezary Zrodowski Gdańsk 22 km SKF TWISTER Trójmiasto
35 125 Szymczak Robert Gdańsk 22 km Wolny Tybet
36 1 ABRAM Bogumił Giżycko 22 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie paid
37 27 Konkel Mateusz Chałupy 22 km paid
38 14 Czarnecki Adrian Ząbrowo 22 km paid
39 110 Mojcner Sebastian Toruń 22 km NightSkating Team Toruń
40 116 Słowik Arkadiusz Kruklanki 22 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
41 7 Białoskórska Małgorzata Gdynia 22 km 3City Roller Team paid
42 42 Mitkowska Natalia Gościeradz 22 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
43 124 Szreder Mariola Reda 22 km
44 91 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ 22 km UKS Zwoleń Team
45 89 Hypszer Marek Bydgoszcz 22 km
46 87 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ 22 km UKS Zwoleń Team
47 8 Browarczyk Wiesław Rybki 22 km paid
48 16 Feliks Piotr Gorzów Śląski 22 km PLICHWYSCIG. PL paid


Views: 4376

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ