II Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szreder Olga Koronowo junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
2 Rojkowski Jerzy Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 25.00 PLN
3 Stachowska Alicja Kornowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
4 Fabiszak-Talaśka Daria Pamiętowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń K.S Jastrzębie Koronowo paid BM
5 Komisarek Paweł Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 25.00 PLN
6 Gogolińska Kornelia Samociążek junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
7 Gogoliński Fabian Samociążek junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
8 Raszewski Sebastian Więzowno senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
9 Grzelka Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
10 Kuś Magdalena Koronowo junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
11 Raszewski Alan Więzowno junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
12 Raszewska Paulina Więzowno junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
13 Musiał Radosław Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
14 Musiał Alicja Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
15 Musiał Aleksander Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
16 Wołoch Grzegorz Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy 25.00 PLN
17 Wołoch Wojciech Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia paid BM
18 Wełnińska Patrycja Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 25.00 PLN
19 Pawłowski Michał Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team 25.00 PLN
20 Bindek Weronika Bydgoszcz junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 25.00 PLN
21 Tyszkiewicz Klaudia Jaworek junior(ki) – rocznik 2006-2007 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team 25.00 PLN
22 Kowalczyk Amelka Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team paid BM
23 Stachowski Antoni Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE Koronowo 25.00 PLN
24 Zalewska Michalina Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team paid BM
25 Hypszer Piotr BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
26 Hypszer Amelia BYDGOSZCZ junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
27 Sobiecka Agata Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
28 Sobiecki Wiktor Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
29 Sarzała Natalia Gostynin junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
30 Sobiecka Kaja Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
31 Filarska Marika BYDGOSZCZ junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 25.00 PLN
32 Filarski Kornel BYDGOSZCZ junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 25.00 PLN
33 Grzelecka Zuzia Gostynin junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
34 Machała Nadia Gostynin junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia UKS Zwoleń Team paid BM
35 Flejszer Łukasz Gostynin senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 25.00 PLN
36 Knap Kamila Wierzchucin Królewski senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
37 Knap Kornelia Wierzchucin Królewski junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
38 Kempisty Marcin Wierzchucin Królewski junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo 25.00 PLN
39 Mitkowska Natalia Gościeradz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń 25.00 PLN
40 Puczyńska Patrycja Koronowo junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy 25.00 PLN
41 Karwecka Oliwia Koronowo junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy paid BM
42 Kusa Piotr Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
43 Kusa Wiktoria Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
44 Kusa Oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2009 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
45 Śpica Dariusz Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
46 Śpica Aleksandra Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
47 Spychalska Zuzanna Koronowo junior(ki) - rocznik 2004-2005 - 4 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
48 Knop Agnieszka Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń Jastrzębie Koronowo Klub Sportowy paid
49 Spychalska Anna Koronowo senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO paid
50 Knop Zuzanna Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
51 Topoliński Patryk Koronowo junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
52 Topolińska Emilia Koronowo junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo paid
53 Wroński Przemysław Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
54 Chaberski Michał Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
55 Chaberska Jagoda Bydgoszcz senior(ki) – rocznik 2003 i starsi - 5 okrążeń KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
56 Wroński Marcel Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
57 Wrońska oliwia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
58 Tadeuszak Mia Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
59 Kijak Kalina Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
60 Lewandowska Wanda Bydgoszcz junior (ki) – rocznik 2010-2011 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
61 BORCZUCH ZOSIA BYDGOSZCZ junior(ki) – rocznik 2012-2013 - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
62 Heinrich Milena Bydgoszcz junior(ki) do 2014 roku - 2 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid
63 Heinrich Julia Bydgoszcz junior(ki) – rocznik 2008 - 4 okrążenia KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ paid


Views: 862

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ