Wirtualna Aktywność charytatywna dla Tymka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Prządka Agata Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
2 Kolaś Samuel Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Kwidzyn Biega 10.00 PLN
3 Kolaś Gracjan Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Kwidzyn Biega 10.00 PLN
4 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 10.00 PLN
5 Budny Franciszek OSTRÓW WLKP. Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 10.00 PLN
6 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski ul.Wrocławska 16 Opłata startowa 30 zł paid
7 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Opłata startowa 30 zł Nałęczówka 30.00 PLN
8 Jabłońska Monika Gardeja Opłata startowa 30 zł Nałęczówka 30.00 PLN
9 Kubacka Eliza Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Nałęczówka 10.00 PLN
10 Kubacka Sandra Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Nałęczówka 10.00 PLN
11 Wojtyniak Dawid Buszkowo Parcele 6 Opłata startowa 30 zł 30.00 PLN
12 Matuszak Artur Grudziądz Opłata startowa 30 zł 30.00 PLN
13 Małkowski Mateusz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
14 Łęgowska Ania Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
15 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Opłata startowa 30 zł paid
16 Wejchert Karolina Krzykosy Opłata startowa 30 zł paid
17 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
18 Kielar Dariusz Stalowa Wola Opłata startowa 30 zł Michael CSMA 30.00 PLN
19 Żyndul Kinga Gdynia Opłata startowa 30 zł Wataha 30.00 PLN
20 Czyż Urszula Będzin Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
21 Czyż Zuzanna Będzin Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
22 Falasa Krzysztof Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
23 prządka krzysiek Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
24 Zych Dawid Elbląg Opłata startowa 30 zł Spartanie Dzieciom 30.00 PLN
25 Panek Aneta Gdynia Opłata startowa 30 zł paid
26 Kubacka Malwina Cygany Opłata startowa 30 zł Nałęczówka 30.00 PLN
27 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Opłata startowa 30 zł 30.00 PLN
28 Kowalczyk Julek Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
29 Kowalczyk Tosia Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Szkoła Podstawowa w Gardei paid
30 Kowalczyk Miłosz Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Szkoła Podstawowa w Gardei 10.00 PLN
31 Kowalczyk Magdalena Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
32 Wróbel Piotr Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
33 Kąsiel Paweł Wrocław Opłata startowa 30 zł Matner Running Team paid
34 TOMASZEK MARITA GARDEJA Opłata startowa 30 zł GMINA GARDEJA BIEGA paid
35 Posim Bogumila Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Wataha paid
36 Posim Dariusz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Wataha paid
37 Kszczot Franek Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
38 Blokowska Justyna Cygany Opłata startowa 30 zł Wataha paid
39 Karnowski Kuba Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
40 Karnowski Janek Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
41 Karnowski Mati Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
42 Karnowski Julek Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
43 Karnowski Maciej Bracknell Opłata startowa 30 zł Wataha paid
44 Karnowska Agnieszka Bracknell Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
45 Czerwiec Maja Gdańsk Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
46 Czerwiec Tymek Gdańsk Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
47 Czerwiec Magdalena Gdańsk Opłata startowa 30 zł Wataha paid
48 Czerwiec Ervin Gdańsk Opłata startowa 30 zł Wataha paid
49 Blokowski Filip Cygany Opłata startowa 30 zł Wataha paid
50 Blokowska Maria Cygany Opłata startowa 30 zł Wataha paid
51 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Opłata startowa 30 zł Wataha paid
52 Przyłuski Ignaś Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
53 Przyłuski Karol Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
54 Przyłuska Beata Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
55 Honisz Sebastian Ruda śląska Opłata startowa 30 zł paid
56 Gąsior Paweł Susz Opłata startowa 30 zł Rozbiegany Susz paid
57 Groch Jerzy Grudziądz Opłata startowa 30 zł paid
58 Kogut Piotr Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
59 Bojczynko Gabriela Gliwice Opłata startowa 30 zł paid
60 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
61 Taczyński Marcin Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
62 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Drużyna Szpiku paid
63 Czabaj Jacek Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
64 Maluchnik Marek Nasielsk Opłata startowa 30 zł GARAŻ Nasielsk paid
65 Wiernicka Paulina KWIDZYN Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
66 Olech Barbara Godziszow Opłata startowa 30 zł paid
67 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Opłata startowa 30 zł paid
68 Nowak Karolina Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
69 Dec Jacek Kraków Opłata startowa 30 zł paid
70 Foltynowicz Marek Gowarzewo Opłata startowa 30 zł paid
71 Bieńkowski Dawid Malbork Opłata startowa 30 zł First Malbork Team 30.00 PLN
72 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN paid
73 Mikołajczyk Maja Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
74 Jurczyk Julia Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
75 Jurczyk Mateusz Otłówko Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
76 Fałkowska Wiktoria Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega 10.00 PLN
77 Fałkowski Maciej Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega 10.00 PLN
78 Olińska Marzena Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
79 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska 9 Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Woyok Team paid
80 Wesołka Wojciech Ruda Śląska 9 Opłata startowa 30 zł Woyok Team paid
81 Lenkiewicz Andrzej Bądki Opłata startowa 30 zł paid
82 Kubacki Tomasz Oslo Opłata startowa 30 zł Run For Happiness 30.00 PLN
83 Białek Agnieszka Drzewica Opłata startowa 30 zł Sonar Agnieszka Białek paid
84 Benderski Grzegorz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
85 Wawrzyniak Klaudia Kwidzyn Opłata startowa 30 zł 30.00 PLN
86 murawski michał stare błonowo Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
87 Górska Katarzyna Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
88 BISKUP Agnieszka Jaromierz Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
89 Foltynowicz Martyna Gowarzewo Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
90 Foltynowicz Patrycja Gowarzewo Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
91 Blokowski Jakub Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
92 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
93 Kowalewski Wojciech Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
94 Kowalewski Michał Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
95 Kowalewski Bartosz Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 1983 paid
96 Kulczyk Izabela Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
97 Kowalczyk Łukasz Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
98 Kowalewska Justyna Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
99 Gąsiorowska Karina Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
100 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Opłata startowa 30 zł paid


Views: 1307

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ