# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Nałęczówka paid
2 Kowalska Anna Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
3 Obojska Monika Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
4 Ostrowski Bartosz Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
5 MRUK KLAUDIA PROMNO Opłata startowa 30 zł paid
6 Lączak Justyna Szczecin Opłata startowa 30 zł Asseco Active Team paid
7 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Opłata startowa 30 zł paid
8 Mieszkuniec Wojciech Malbork Opłata startowa 30 zł 0.00 PLN
9 Chełpa Mikołaj Łódź Opłata startowa 30 zł paid
10 Krawaczyńska Ewelina Wąbrzeźno Opłata startowa 30 zł paid
11 Sagało Przemysław Babica Opłata startowa 30 zł paid
12 Prządka Agata Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
13 Kolaś Samuel Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Kwidzyn Biega paid
14 Kolaś Gracjan Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Kwidzyn Biega paid
15 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 0.00 PLN
16 Budny Franciszek OSTRÓW WLKP. Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 0.00 PLN
17 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski ul.Wrocławska 16 Opłata startowa 30 zł paid
18 Nałęcz Marzena Czarne Dolne Opłata startowa 30 zł Nałęczówka paid
19 Jabłońska Monika Gardeja Opłata startowa 30 zł Nałęczówka
20 Kubacka Eliza Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Nałęczówka paid
21 Kubacka Sandra Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Nałęczówka paid
22 Wojtyniak Dawid Buszkowo Parcele 6 Opłata startowa 30 zł paid
23 Matuszak Artur Grudziądz Opłata startowa 30 zł paid
24 Małkowski Mateusz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
25 Łęgowska Ania Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
26 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Opłata startowa 30 zł paid
27 Wejchert Karolina Krzykosy Opłata startowa 30 zł paid
28 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
29 Kielar Dariusz Stalowa Wola Opłata startowa 30 zł Michael CSMA
30 Żyndul Kinga Gdynia Opłata startowa 30 zł Wataha
31 Czyż Urszula Będzin Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
32 Czyż Zuzanna Będzin Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
33 Falasa Krzysztof Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
34 prządka krzysiek Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
35 Zych Dawid Elbląg Opłata startowa 30 zł Spartanie Dzieciom 0.00 PLN
36 Panek Aneta Gdynia Opłata startowa 30 zł paid
37 Kubacka Malwina Cygany Opłata startowa 30 zł Nałęczówka paid
38 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
39 Kowalczyk Julek Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
40 Kowalczyk Tosia Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Szkoła Podstawowa w Gardei paid
41 Kowalczyk Miłosz Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Szkoła Podstawowa w Gardei
42 Kowalczyk Magdalena Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
43 Wróbel Piotr Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
44 Kąsiel Paweł Wrocław Opłata startowa 30 zł Matner Running Team paid
45 TOMASZEK MARITA GARDEJA Opłata startowa 30 zł GMINA GARDEJA BIEGA paid
46 Posim Bogumila Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Wataha paid
47 Posim Dariusz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Wataha paid
48 Kszczot Franek Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
49 Blokowska Justyna Cygany Opłata startowa 30 zł Wataha paid
50 Karnowski Kuba Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
51 Karnowski Janek Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
52 Karnowski Mati Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
53 Karnowski Julek Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
54 Karnowski Maciej Bracknell Opłata startowa 30 zł Wataha paid
55 Karnowska Agnieszka Bracknell Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
56 Czerwiec Maja Gdańsk Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
57 Czerwiec Tymek Gdańsk Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
58 Czerwiec Magdalena Gdańsk Opłata startowa 30 zł Wataha paid
59 Czerwiec Ervin Gdańsk Opłata startowa 30 zł Wataha paid
60 Blokowski Filip Cygany Opłata startowa 30 zł Wataha paid
61 Blokowska Maria Cygany Opłata startowa 30 zł Wataha paid
62 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Opłata startowa 30 zł Wataha paid
63 Przyłuski Ignaś Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
64 Przyłuski Karol Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
65 Przyłuska Beata Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
66 Honisz Sebastian Ruda śląska Opłata startowa 30 zł paid
67 Gąsior Paweł Susz Opłata startowa 30 zł Rozbiegany Susz paid
68 Groch Jerzy Grudziądz Opłata startowa 30 zł paid
69 Kogut Piotr Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
70 Bojczynko Gabriela Gliwice Opłata startowa 30 zł paid
71 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
72 Taczyński Marcin Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
73 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Drużyna Szpiku paid
74 Czabaj Jacek Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega paid
75 Maluchnik Marek Nasielsk Opłata startowa 30 zł GARAŻ Nasielsk paid
76 Wiernicka Paulina KWIDZYN Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega 0.00 PLN
77 Olech Barbara Godziszow Opłata startowa 30 zł paid
78 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Opłata startowa 30 zł paid
79 Nowak Karolina Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
80 Dec Jacek Kraków Opłata startowa 30 zł paid
81 Foltynowicz Marek Gowarzewo Opłata startowa 30 zł paid
82 Bieńkowski Dawid Malbork Opłata startowa 30 zł First Malbork Team
83 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN paid
84 Mikołajczyk Maja Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
85 Jurczyk Julia Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
86 Jurczyk Mateusz Otłówko Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
87 Fałkowska Wiktoria Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega
88 Fałkowski Maciej Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega
89 Olińska Marzena Gardeja Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
90 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska 9 Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Woyok Team paid
91 Wesołka Wojciech Ruda Śląska 9 Opłata startowa 30 zł Woyok Team paid
92 Lenkiewicz Andrzej Bądki Opłata startowa 30 zł paid
93 Kubacki Tomasz Oslo Opłata startowa 30 zł Run For Happiness
94 Białek Agnieszka Drzewica Opłata startowa 30 zł Sonar Agnieszka Białek paid
95 Benderski Grzegorz Kwidzyn Opłata startowa 30 zł paid
96 Wawrzyniak Klaudia Kwidzyn Opłata startowa 30 zł
97 murawski michał stare błonowo Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
98 Górska Katarzyna Gardeja Opłata startowa 30 zł paid
99 BISKUP Agnieszka Jaromierz Opłata startowa 30 zł Gmina Gardeja Biega paid
100 Foltynowicz Martyna Gowarzewo Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid


Views: 3670

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ