# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kolaś Samuel Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Kwidzyn Biega paid
2 Kolaś Gracjan Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Kwidzyn Biega paid
3 Budny Stanisław OSTRÓW WLKP. Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 0.00 PLN
4 Budny Franciszek OSTRÓW WLKP. Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 0.00 PLN
5 Kubacka Eliza Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Nałęczówka paid
6 Kubacka Sandra Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Nałęczówka paid
7 Czyż Urszula Będzin Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
8 Czyż Zuzanna Będzin Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
9 Kowalczyk Julek Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
10 Kowalczyk Tosia Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Szkoła Podstawowa w Gardei paid
11 Kowalczyk Miłosz Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Szkoła Podstawowa w Gardei
12 Kszczot Franek Cygany Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
13 Karnowski Kuba Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
14 Karnowski Janek Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
15 Karnowski Mati Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
16 Karnowski Julek Bracknell Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
17 Czerwiec Maja Gdańsk Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
18 Czerwiec Tymek Gdańsk Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Wataha paid
19 Przyłuski Ignaś Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
20 Mikołajczyk Maja Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
21 Jurczyk Julia Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
22 Fałkowska Wiktoria Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega
23 Fałkowski Maciej Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega
24 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska 9 Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Woyok Team paid
25 Foltynowicz Martyna Gowarzewo Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
26 Foltynowicz Patrycja Gowarzewo Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
27 Kowalewski Wojciech Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
28 Kowalewski Michał Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
29 Kowalewski Bartosz Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł 1983 paid
30 Gąsiorowska Karina Gardeja Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł paid
31 Sławska Amelia Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid
32 Sławski Maciej Kwidzyn Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł Gmina Gardeja Biega paid


Views: 2663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ