# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1983 | |||||||||
1 | Kowalewski Bartosz | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | 1983 | paid | ||||
Asseco Active Team | |||||||||
2 | Lączak Justyna | Szczecin | Opłata startowa 30 zł | Asseco Active Team | paid | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
3 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Drużyna Szpiku | paid | ||||
First Malbork Team | |||||||||
4 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Opłata startowa 30 zł | First Malbork Team | |||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
5 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Opłata startowa 30 zł | GARAŻ Nasielsk | paid | ||||
GMINA GARDEJA BIEGA | |||||||||
6 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Opłata startowa 30 zł | GMINA GARDEJA BIEGA | paid | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
7 | prządka krzysiek | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
8 | Wróbel Piotr | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
9 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
10 | murawski michał | stare błonowo | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
11 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
12 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
13 | Prządka Agata | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
14 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
15 | Karnowska Agnieszka | Bracknell | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
16 | Przyłuski Ignaś | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
17 | Przyłuski Karol | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
18 | Przyłuska Beata | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
19 | Taczyński Marcin | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
20 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | |||||
21 | Jurczyk Julia | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
22 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
23 | Fałkowska Wiktoria | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | |||||
24 | Fałkowski Maciej | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | |||||
25 | Olińska Marzena | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
26 | BISKUP Agnieszka | Jaromierz | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
27 | Blokowski Jakub | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
28 | Gąsiorowska Alina | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
29 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
30 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
31 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
32 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
33 | Sławski Michał | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
34 | Sławska Amelia | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
35 | Sławski Maciej | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
36 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Opłata startowa 30 zł | Gmina Gardeja Biega | paid | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
37 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
38 | Kolaś Samuel | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
39 | Kolaś Gracjan | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
40 | Falasa Krzysztof | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
41 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
42 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
43 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
44 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
45 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega | paid | ||||
Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | |||||||||
46 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | paid | ||||
Matner Running Team | |||||||||
47 | Kąsiel Paweł | Wrocław | Opłata startowa 30 zł | Matner Running Team | paid | ||||
Michael CSMA | |||||||||
48 | Kielar Dariusz | Stalowa Wola | Opłata startowa 30 zł | Michael CSMA | |||||
Nałęczówka | |||||||||
49 | Skonieczna-Nowogrodzka Patrycja | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Nałęczówka | paid | ||||
50 | Nałęcz Marzena | Czarne Dolne | Opłata startowa 30 zł | Nałęczówka | paid | ||||
51 | Jabłońska Monika | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | Nałęczówka | |||||
52 | Kubacka Eliza | Cygany | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Nałęczówka | paid | ||||
53 | Kubacka Sandra | Cygany | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Nałęczówka | paid | ||||
54 | Kubacka Malwina | Cygany | Opłata startowa 30 zł | Nałęczówka | paid | ||||
Nowa Elektro SPORT | |||||||||
55 | Foltynowicz Beata | Gowarzewo | Opłata startowa 30 zł | Nowa Elektro SPORT | paid | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
56 | Gąsior Paweł | Susz | Opłata startowa 30 zł | Rozbiegany Susz | paid | ||||
Run For Happiness | |||||||||
57 | Kubacki Tomasz | Oslo | Opłata startowa 30 zł | Run For Happiness | |||||
Sonar Agnieszka Białek | |||||||||
58 | Białek Agnieszka | Drzewica | Opłata startowa 30 zł | Sonar Agnieszka Białek | paid | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
59 | Zych Dawid | Elbląg | Opłata startowa 30 zł | Spartanie Dzieciom | |||||
Szkoła Podstawowa w Gardei | |||||||||
60 | Kowalczyk Tosia | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Szkoła Podstawowa w Gardei | paid | ||||
Szkoła Podstawowa w Gardei | |||||||||
61 | Kowalczyk Miłosz | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Szkoła Podstawowa w Gardei | |||||
Wataha | |||||||||
62 | Żyndul Kinga | Gdynia | Opłata startowa 30 zł | Wataha | |||||
63 | Posim Bogumila | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
64 | Posim Dariusz | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
65 | Kszczot Franek | Cygany | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
66 | Blokowska Justyna | Cygany | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
67 | Karnowski Kuba | Bracknell | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
68 | Karnowski Janek | Bracknell | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
69 | Karnowski Mati | Bracknell | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
70 | Karnowski Julek | Bracknell | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
71 | Karnowski Maciej | Bracknell | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
72 | Czerwiec Maja | Gdańsk | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
73 | Czerwiec Tymek | Gdańsk | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Wataha | paid | ||||
74 | Czerwiec Magdalena | Gdańsk | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
75 | Czerwiec Ervin | Gdańsk | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
76 | Blokowski Filip | Cygany | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
77 | Blokowska Maria | Cygany | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
78 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Opłata startowa 30 zł | Wataha | paid | ||||
Woyok Team | |||||||||
79 | Matejczyk Oliwier | Ruda Śląska 9 | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | Woyok Team | paid | ||||
80 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska 9 | Opłata startowa 30 zł | Woyok Team | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
81 | Obojska Monika | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
82 | Ostrowski Bartosz | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
83 | MRUK KLAUDIA | PROMNO | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
84 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
85 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Opłata startowa 30 zł | ||||||
86 | Chełpa Mikołaj | Łódź | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
87 | Krawaczyńska Ewelina | Wąbrzeźno | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
88 | Sagało Przemysław | Babica | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
89 | Budny Stanisław | OSTRÓW WLKP. | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | ||||||
90 | Budny Franciszek | OSTRÓW WLKP. | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | ||||||
91 | Urbanska-Krawczyk Iza | Kamieniec Wroclawski ul.Wrocławska 16 | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
92 | Wojtyniak Dawid | Buszkowo Parcele 6 | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
93 | Matuszak Artur | Grudziądz | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
94 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
95 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
96 | Wejchert Karolina | Krzykosy | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
97 | Kolaś Aleksandra Kolaś | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
98 | Czyż Urszula | Będzin | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
99 | Czyż Zuzanna | Będzin | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
100 | Panek Aneta | Gdynia | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
101 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
102 | Kowalczyk Julek | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
103 | Kowalczyk Magdalena | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
104 | Honisz Sebastian | Ruda śląska | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
105 | Groch Jerzy | Grudziądz | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
106 | Bojczynko Gabriela | Gliwice | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
107 | Olech Barbara | Godziszow | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
108 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
109 | Nowak Karolina | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
110 | Dec Jacek | Kraków | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
111 | Foltynowicz Marek | Gowarzewo | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
112 | Mikołajczyk Maja | Kwidzyn | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
113 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
114 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
115 | Wawrzyniak Klaudia | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | ||||||
116 | Górska Katarzyna | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
117 | Foltynowicz Martyna | Gowarzewo | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
118 | Foltynowicz Patrycja | Gowarzewo | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
119 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
120 | Kowalewski Wojciech | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
121 | Kowalewski Michał | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
122 | Kowalewska Justyna | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
123 | Gąsiorowska Karina | Gardeja | Oplata Startowa dzieci i młodzież 10zł | paid | |||||
124 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
125 | Fałkowska Weronika | Gardeja | Opłata startowa 30 zł | paid | |||||
126 | Zwara Aleksandra | Kwidzyn | Opłata startowa 30 zł | paid |
Views: 7312