# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | dodatkowa wpłata na cele charytatywne | OSP Pniewo | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwiatkowski Michał | Ostrołęka | Polska | 10km | NIE | TAK | paid | |
2 | Parchowska Magdalena | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
3 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | paid |
4 | Mularzuk Michał | Ostrołęka | Polska | 10km | Monar Ostrołęka | TAK | TAK | paid |
5 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 10km | Biegam bez klubu | NIE | NIE | paid |
6 | Kil Tomasz | Zambrów | Polska | 10km | 3T Białystok | NIE | NIE | paid |
7 | Zaręba Radosław | Zambrów | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
8 | Modzelewski Robert | Zambrów | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
9 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
10 | Kurylo Ewa | Augustów | Polska | 10km | ATP AUGUSTÓW | NIE | NIE | paid |
11 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 10km | ATP Augustów | NIE | NIE | paid |
12 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
13 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | paid |
14 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | paid |
15 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | Polska | 10km | RUMET Ostrołęka | NIE | NIE | paid |
16 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
17 | Przestrzelski Sławomir | Jedwabne | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
18 | Grala-Mąka Wiesława | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team | NIE | NIE | paid |
19 | Perkowski Paweł | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
20 | Lenkiewicz Paweł | Bialystok | Polska | 10km | MD Run Trening | NIE | NIE | paid |
21 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
22 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | paid |
23 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | TAK | TAK | paid |
24 | Chrostowska Magdalena | Pniewo | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
25 | Iłędo Grzegorz | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
26 | Perkowski Wojciech | Warszawa | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
27 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | TAK | TAK | paid |
28 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | Polska | 10km | Biegnij Juras Biegnij | NIE | NIE | paid |
29 | Polak Artur | Pilaszków | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
30 | Nowak Mateusz | Zbójna | Polska | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | NIE | NIE | paid |
31 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
32 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
33 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | paid |
34 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | 10km | st4.pl | NIE | NIE | paid |
35 | Duda Dominika | Turośl | Polska | 10km | Kolno Biega | NIE | NIE | paid |
36 | Szmit Jarek | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | paid |
37 | Krupiński Sebastian | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
38 | Rypina-Gałązka Dorota | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK | TAK | paid |
39 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | paid |
40 | Nadwodna-Piersa Dorota | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | NIE | NIE | paid |
41 | Pleban Marek | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | NIE | NIE | paid |
42 | Tabędzka Katarzyna | Srebrny Borek | Polska | 10km | TAK | NIE | paid | |
43 | Elster Adam | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | NIE | NIE | paid |
44 | Fajkiel-Nowak Kamila | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
45 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | paid |
46 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | paid |
47 | Broniek Wojciech | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | TAK | TAK | paid |
48 | Klimowicz Paulina | Kolno | Polska | 10km | KOLNO BIEGA | NIE | NIE | paid |
49 | Darmetko Paweł | Kolno | Polska | 10km | Kolno Biega | TAK | TAK | paid |
50 | Gołaszewski Mariusz | Białystok | Polska | 10km | MD Run Training | TAK | TAK | paid |
51 | Skorupski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Run Team Piątnica | TAK | TAK | paid |
52 | Łyskawy Przemysław | Ciechanowiec | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
53 | Chojnowski Michał | Łomza | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | paid |
54 | Chojnowska Anna | Łomza | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | paid |
55 | Szok Marek | Czarnocin | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | paid |
56 | Czartoszewski Szymon | Łomża | Polska | 10km | Najmowicz triathlon | TAK | TAK | paid |
57 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | so-biebie-gam | NIE | NIE | paid |
58 | Jakubowski Marcin | Łomża | Polska | 10km | TMT | TAK | TAK | paid |
59 | Szymański Paweł | Zbójna | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | TAK | TAK | paid |
60 | Staskiewicz Jakub | Łęg Starosciński | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | TAK | TAK | paid |
61 | Zduniak Anna | DRĄŻDŻEWO | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | TAK | TAK | paid |
62 | Jakacki Damian | Pniewo | Polska | 10km | OSP Pniewo | NIE | TAK | paid |
63 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | 10km | Juvenia Białystok | TAK | TAK | paid |
64 | Korzeniecka Beata | Zbójna | Polska | 10km | Kurpie na Luzie | TAK | TAK | paid |
65 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | 10km | RKB Hajnówka | TAK | TAK | paid |
66 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10km | Palę Wrotki | NIE | NIE | paid |
67 | Ruszczyk Eugeniusz | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
68 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | paid |
69 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | Polska | 10km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | NIE | NIE | paid |
70 | Śledziewska Katarzyna | Stary Lubotyń | Polska | 10km | SC Polonia Hannover | NIE | NIE | paid |
71 | Modzelewski Wiesław | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | TAK | TAK | paid |
72 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | Ostrów Biega | NIE | NIE | paid |
73 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 10km | NIE | NIE | paid | |
74 | Kajko Jarosław | Kolno | Polska | 10km | Petunie | NIE | NIE | paid |
75 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10km | Petunie | NIE | NIE | paid |
76 | Szymczuk Małgorzata | Żabikowo Prywatbe | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
77 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
78 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | 10km | Run Team Piątnica | NIE | NIE | paid |
79 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | paid |
80 | Radomska Joanna | Zambrów | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
81 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | Polska | 10km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | TAK | TAK | paid |
82 | Wiazowska Anna | Białystok | Polska | 10km | Palę Wrotki | NIE | NIE | paid |
83 | Cichocki Marcin | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | paid | |
84 | Dambrine Damien | SOCHONIE | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
85 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | paid |
86 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
87 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | 10km | Medyk Łomża | NIE | NIE | paid |
88 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 10km | Pędziwiatr | TAK | TAK | paid |
89 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | 10km | Kolno Biega | NIE | NIE | paid |
90 | Trybuła Tomasz | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | paid | |
91 | Waśko Barbara | Łapy | Polska | 10km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | TAK | TAK | paid |
92 | Waśko Mirosław | Łapy | Polska | 10km | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | TAK | TAK | paid |
93 | Wichorowski Kamil | Pniewo | Polska | 10km | OSP Pniewo | NIE | TAK | paid |
94 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Polska | 10km | DHL AUGUSTÓW | TAK | TAK | paid |
95 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | paid |
96 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | TAK | TAK | paid |
97 | Uznański Adam | Wołomin | Polska | 10km | Szwadron beztroskich chomików | TAK | TAK | paid |
98 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | 10km | MD Run Training | TAK | TAK | paid |
99 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | 10km | MD Run Training | TAK | TAK | paid |
100 | Modzelewski Paweł | Piątnica | Polska | 10km | Run Team Piątnica | TAK | TAK | paid |
Views: 10331