StoneMan Triathlon Szemud 2021 - starty indywidualne
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zawadzki Piotr Reda 1/4 SOLO BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
2 Pieper Daniel Kąpino 1/4 SOLO paid on-line
3 Adamowicz Katarzyna Gdynia 1/8 SOLO paid on-line
4 Andrzejewski Radosław Mieścisko 1/8 SOLO paid on-line
5 Mocarski Wojciech Gdynia 1/4 SOLO paid on-line
6 Hildebrand Wojciech Gdańsk 1/4 SOLO 99.00 PLN
7 Goździewicz Paweł Gdynia 1/4 SOLO biegamyrazem.pl / Complexsports paid on-line
8 Osipowicz Paweł Lębork 1/4 SOLO paid on-line
9 Zawierowska Ewelina Ustka 1/4 SOLO SobczakTeam paid on-line
10 Molicki Grzegorz Gdańsk 1/4 SOLO paid on-line
11 Puzdrowska Monika Puzdrowska Gdansk 1/4 SOLO paid on-line
12 Stańkowski Karol Wejherowo 1/8 SOLO paid on-line
13 Grajda Arkadiusz Gdynia 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
14 Gruchała Agnieszka Gdynia 1/4 SOLO MEWA Gdynia paid on-line
15 Zelewska Marta Gdynia 1/4 SOLO MEWA GDYNIA paid on-line
16 Król Sebastian Gdańsk 1/4 SOLO paid on-line
17 Czaus Adam Gdynia 1/4 SOLO paid on-line
18 Zybort Jacek Gdynia 1/4 SOLO paid on-line
19 Truskolawska Ola GDYNIA 1/4 SOLO Tridea Team paid on-line
20 Nowicki Mateusz Bojano 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
21 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO 1/4 SOLO PAKULA Team AP INVEST paid on-line
22 Pionk Tadeusz Rumia 1/8 SOLO Kontener Formy 79.00 PLN
23 Schmidt Mateusz Wejherowo 1/8 SOLO paid on-line
24 Burda Grzegorz Opole 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
25 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk 1/4 SOLO Team zoot paid on-line
26 Buchert Piotr Gdynia 1/4 SOLO MEWA GDYNIA paid on-line
27 Busko Roman Charbrowo 1/8 SOLO paid on-line
28 Licznerski Piotr Gdansk 1/4 SOLO Thyssenkrupp Running Team paid on-line
29 Czaja Piotr Szemud 1/4 SOLO paid on-line
30 Domagalski Łukasz Gdańsk 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
31 Lewandowski Marcin MOSTY 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
32 Stapf Karolina Dąbrówka 1/4 SOLO Tridea paid on-line
33 Lewandowski Maciej Gdynia 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
34 Sypniewska-Lewandowska Aleksandra GDYNIA 1/4 SOLO TRIDEA TEAM paid on-line
35 Tęgi Maciej Gdynia 1/8 SOLO paid on-line
36 Wolski Maciej Kamień 1/4 SOLO KamieńActiveHoliday paid on-line
37 Pawiński Maciej Konstantynów Łódzki 1/8 SOLO Celironman paid on-line
38 Bogaczyk Robert Nowy Tomyśl 1/8 SOLO paid on-line
39 Straszkiewicz Kacper Wąbrzeźno 1/8 SOLO paid on-line
40 Woźniak Jacek Gdańsk 1/4 SOLO CTS paid on-line
41 Myślisz Lukasz Władysławowo 1/8 SOLO paid on-line
42 Lange Grzegorz Koszalin 1/4 SOLO LANGE TRI COACH paid on-line
43 Piekut Marcin WEJHEROWO 1/4 SOLO Wejherowska Akademia Biegania paid on-line
44 Leszkowicz Kornel Gdynia 1/4 SOLO PBC Budownictwo paid on-line
45 Kwidziński Krzysztof Gdynia 1/4 SOLO Oksywie 99.00 PLN


Views: 900

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ