Wirtualny Bieg Charytatywny z WOŚP
min. 2000 m
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Witkowski Aleksander Warszawa min. 2000 m szkoła społeczna nr 10 warszawa paid
2 Dzieciątkowski Jarosław Dzieciątkowski Gliwice min. 2000 m Opel Active Team paid
3 Moskwa Gabriela Józefosław min. 2000 m paid
4 Wysmyk Aleksandra Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
5 Fijał Oliwia Gołębiewo Wielkie min. 2000 m Tumboteam paid
6 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo min. 2000 m paid
7 Kiliańska Grażyna Katowice min. 2000 m paid
8 Rajkowski Szymon Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
9 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański min. 2000 m Pruszcz Biega paid
10 Kownacka Kamila Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
11 Warmowska Monika Juszkowo min. 2000 m STRASZYN BIEGA paid
12 Szypliński Wojciech GDANSK min. 2000 m NSP Sokrates paid
13 Domel Katarzyna Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
14 Domel Dariusz Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
15 Rogalska Agnieszka Czerniewo min. 2000 m paid
16 Konarzewska Natalia Czerniewo min. 2000 m paid
17 Paradowska Ewelina Pruszcz Gdański min. 2000 m SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA paid
18 Suchocki Artur Iława min. 2000 m paid
19 Meler Benia Wageningen min. 2000 m Pallas 67 paid
20 Juszczak Dominika Rotmanka min. 2000 m paid
21 Bieliński Dominik Gdynia min. 2000 m NB Team paid
22 Neyman Gniewko Szczecin min. 2000 m paid
23 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne min. 2000 m paid
24 Manias Magdalena Pruszcz Gdański min. 2000 m SUT paid
25 Lulewicz Magdalena Gdańsk min. 2000 m Grupa Trójmiasto paid
26 Stachowski Tomasz Stachowski Kowale min. 2000 m paid
27 Kejzer Małgorzata Pruszcz Gdański min. 2000 m ZBUKALAJ TEAM paid
28 Słaby Amelia Grzepnica min. 2000 m Szczecin International School paid
29 Balicka Lidia Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
30 Mazur Karolina Ewa Szczecin min. 2000 m Szczecin International School paid
31 Czarnota Amelia Dołuje min. 2000 m paid
32 ZANDER SZYMON PRUSZCZ GDAŃSKI min. 2000 m PRUSZCZ BIEGA paid
33 Makowski Mateusz Warszawa min. 2000 m paid
34 Moskwa Joanna Józefosław min. 2000 m paid
35 Kowalke Waldek Pruszcz Gd min. 2000 m paid
36 Stormowski Mariusz Kowale min. 2000 m paid
37 Świlski Ryszard Pruszcz Gdanski min. 2000 m paid
38 Zielke Marian Buszkowy min. 2000 m paid
39 Werner Dawid Szczecin min. 2000 m paid
40 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI min. 2000 m SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA paid
41 Oleszek Tomasz Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
42 Meler Ula Gdañsk min. 2000 m Pruszcz Biega, Straszyn Biega/Iron Team paid
43 Nowakowski Dominik ŻUKCZYN min. 2000 m paid
44 Hirt Marta Gdansk min. 2000 m Iron Team paid
45 Mikołajczyk Anna Rotmanka min. 2000 m paid
46 Lulewicz Dariusz Gdańsk min. 2000 m Grupa Trójmiasto paid
47 Smus Maria Pruszcz Gdański min. 2000 m SP1 paid
48 Smus Kamila ROKITNICA min. 2000 m paid
49 Mąkosa Barbara Juszkowo min. 2000 m paid
50 Smus Mariusz Rokitnica min. 2000 m I'm back ;) paid
51 Jarońska Aneta Gdańsk min. 2000 m Iron Team paid
52 Piotrowicz Magdalena Olsztyn min. 2000 m paid
53 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański min. 2000 m MORSY SKARSZEWY paid
54 Dłużewska Jolanta Straszyn min. 2000 m Pruszcz Biega, Straszyn Biega paid
55 Wąsik Sylwia Pruszcz Gdański min. 2000 m Iron Team paid
56 Jordan Rojas Dorota Gdańsk min. 2000 m DCT paid
57 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański min. 2000 m Iron Team paid
58 Kaczkiewicz Damian Gliwice min. 2000 m Night Runners Gliwice paid
59 Malczewska Ania Gliwice min. 2000 m paid
60 Mazur Ewelina Gliwice min. 2000 m paid
61 Witek Sylwia Malbork min. 2000 m paid
62 Manias Michał Pruszcz Gdański min. 2000 m SUT paid
63 Fortuna Natalia Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
64 Czerwińska Agnieszka Gdańsk min. 2000 m paid
65 Zalewska Kamila Pszczółki min. 2000 m paid
66 Flis Krzysztof Rotmanka min. 2000 m Rotmania / 49BLot. paid
67 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański min. 2000 m Pruszcz Biega, Straszyn Biega paid
68 Kiełkucki Mariusz trabki małe min. 2000 m STRASZYN BIEGA paid
69 Kiełkucka Alicja Trąbki Małe min. 2000 m STRASZYN BIEGA paid
70 WALCZAK Robert Braniewo min. 2000 m Rozbiegane Braniewo paid
71 Wadowska Anna Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
72 Czupa Barbara Warszawa min. 2000 m paid
73 Pomirski Robert Rusocin min. 2000 m paid
74 Czupa Bartosz Warszawa min. 2000 m paid
75 Czupa Tomasz Warszawa min. 2000 m paid
76 Michalak Magdalena Gdańsk min. 2000 m Żarta Wataha paid
77 Vaysberg Grygoriy Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
78 Vaisberg Natalia Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
79 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański min. 2000 m Pruszcz Biega paid
80 Hefczyc Wojciech Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
81 RADECKA ANNA PRUSZCZ GDAŃSKI min. 2000 m Pruszcz Biega paid
82 RADECKI GRZEGORZ PRUSZCZ GDAŃSKI min. 2000 m Pruszcz Biega paid
83 Falasa Marcin Pszczółki min. 2000 m paid
84 Falasa Joanna Pszczółki min. 2000 m paid
85 Furmanek-Kopiec Magdalena Furmanek-Kopiec Nowy Sącz min. 2000 m paid
86 Blok Marta Pruszcz Gdański min. 2000 m Pruszcz Biega paid
87 Dalecki Mateusz Olsztyn min. 2000 m paid
88 Rogowska Beata Gdańsk min. 2000 m paid
89 Ponomarov Fiodor Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
90 Ponomarova Kateryna Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
91 Wąs Arkadiusz Gdynia min. 2000 m Ślimak Biega z Pruszcz Biega paid
92 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski min. 2000 m paid
93 Jarzebowska Wieslawa Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
94 Krakowiak Karolina Wrocław min. 2000 m paid
95 KURZEJ Jula Wrocław min. 2000 m paid
96 KURZEJ Dorota Wrocław min. 2000 m paid
97 Apanasewicz Iga Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
98 Apanasewicz Jerzy Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
99 Apanasewicz Magda Pruszcz Gdański min. 2000 m paid
100 KOTYŃSKA NIKOLA JUSZKOWO min. 2000 m SHOW MUST GO ON paid


Views: 2875

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ