# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
2 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
3 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
4 | Jasiński Sebastian | Drzycim | Polska | 15 km Bieg | ||
5 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 15 km Bieg | ||
6 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | SKL Filippides | |
7 | Wesołowska Wiesława Wesołowska | Kwidzyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
8 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 15 km Bieg | ||
9 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 15 km Bieg | ||
10 | Połomski Marcin | Rudno | Polska | 15 km Bieg | paid | |
11 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 15 km Bieg | ||
12 | Szwedowski Błażej | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | TRI Starogard Gdański | |
13 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 15 km Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
14 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | 15 km Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
15 | SALEWSKI JAN2 | GDYNIA | Polska | 15 km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
16 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegajacy Tczew | paid |
17 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid |
18 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 15 km Bieg | paid | |
19 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Borowiacy Czersk | |
20 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Borowiacy Czersk | |
21 | Flisikowska Katarzyna | Stara Kiszewa | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
22 | Szachta Katarzyna | Zelgoszcz | Polska | 15 km Bieg | paid | |
23 | Bogulska Agnieszka | ZBLEWO | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
24 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
25 | Mechlińska Anna | Lubiki | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
26 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | paid |
27 | Kaczyński Janusz | Głuche | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Kociewiacy | paid |
28 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 15 km Bieg | LKS Zantyr Sztum | paid |
29 | Mania Małgorzata | Będźmierowice | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
30 | Mania Roman | Będźmierowice | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
31 | ZABOROWSKA BEATA | Drzycim | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
32 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | Polska | 15 km Bieg | Biegun OCR Team | paid |
33 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 15 km Bieg | Amator | paid |
34 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | 15 km Bieg | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid |
35 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Borowiacy Czersk | paid |
36 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Borowiacy Czersk | paid |
37 | Krynicki Maciej | Zielona | Polska | 15 km Bieg | paid | |
38 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 15 km Bieg | ||
39 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
40 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
41 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
42 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 15 km Bieg | Skórcz | |
43 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | 15 km Bieg | paid | |
44 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
45 | Laskiewicz Mateusz | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | ||
46 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | paid |
47 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | 15 km Bieg | PackMan Team | paid |
48 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | paid |
49 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | paid | |
50 | Malinowski Mirosław | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | ||
51 | Hoffmann-Malinowska Izabela | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | ||
52 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Kociewski klub biegacza | |
53 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | 15 km Bieg | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |
54 | Pobłocka Bożena | LĘBORK | Polska | 15 km Bieg | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |
55 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
56 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 15 km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |
57 | Kolassa Ryszard | Skórcz | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Kociewiacy | |
58 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | 15 km Bieg | paid | |
59 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Apator Metrix | paid |
60 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
61 | Kosiecki Tomasz | Liniewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
62 | Kosiecki Nikodem | Liniewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
63 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
64 | Freda Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | paid | |
65 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
66 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | paid |
67 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | 15 km Bieg | MKS Chojniczanka Chojnice | |
68 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
69 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | 15 km Bieg | Florian Chojnice | paid |
70 | Rozek Mariola | Frank | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
71 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | KS PREFBET-SONAROL | paid |
72 | Kozłowska Halina | Pinczyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
73 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 15 km Bieg | Biegająca Gdynia | paid |
74 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
75 | Karczyńska Sylwia | Starogard Gdański | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
76 | Gierszewski Marek | Starogard Gdański | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | paid | |
77 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
78 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
79 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
80 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Tri Starogard | |
81 | Lewandowski Michał | LLKS Ziemia kociewska Skórcz | Polska | 15 km Bieg | LLKS Ziemia kociewska Skórcz | |
82 | Ossowski Kazimierz | Borzechowo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo Run Team | |
83 | Ossowska Marzena Ossowska | Borzechowo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo Run Team | |
84 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
85 | Szweda Karolina | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
86 | Szweda Marek | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
87 | Szweda Grażyna | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
88 | Ebertowska Marzena | Pinczyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
89 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
90 | Lewandowska Ewa | Semlin | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
91 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
92 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
93 | Plutowska Mieczysława | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
94 | Szulkowska Irena | Pinczyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
95 | Kasprzycka Katarzyna | Zblewo | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
96 | Mikulewicz Hanna | Starogard Gdański | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
97 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
98 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
99 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | Morsy Zblewo | |
100 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | 15 km Bieg | paid |
Views: 12471