# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Godlewski Franciszek | Toruń | Polska | 7-11 lat (200 m) | SP Grębocin | |
2 | Pesta Dagmara | RYPIN | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
3 | Niedbalski Szymon | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
4 | Niedbalski Karol | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
5 | Raczkowska Ilona | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
6 | Ziółkowska Roksana | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
7 | Pesta Natan Damian | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
8 | Pesta Nina | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
9 | Ciarkowski Ignacy | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
10 | Wysocki Adrian | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | KB Lech Rypin | |
11 | Boniecki Piotr | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
12 | Jabłoński Sylwester | Olsztyn | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
13 | Leszczyńska Monika | LIPNO | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
14 | Leszczyńska Lena | Lipno | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
15 | Grabowska Ilona | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
16 | Westfal Ewa | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
17 | Jarzębowska Żaneta | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
18 | Wrześniak Filip | Grodno | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
19 | Masłowski Iwo | Toruń | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
20 | Stokwisz Steffanie | Wlocławek | Polska | 7-11 lat (200 m) | Junak/ZSK Długosz | |
21 | Świerczyński Rafał | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
22 | Bagińska Julia | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
23 | GOŁEBIOWSKA LENA | NADOLE | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
24 | GOŁEBIOWSKI SZYMON | NADOLE | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
25 | GOŁEBIOWSKA MARTA | NADOLE | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
26 | Stawicki Miłosz | Żałe | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
27 | Stawicka Julita | Żałe | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
28 | Chmielewski Igor | Lipno | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
29 | Chmielewski Oskar | Lipno | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
30 | Krzywosiński Eric | Lipno | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
31 | Lenczkiewicz Norbert | Lipno | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
32 | Krzywosińska Nicola | Lipno | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
33 | Lenczkiewicz Bartosz | Lipno | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
34 | Lenczkiewicz Monika | Lipno | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
35 | Piotrowski Szymon | Rypin | Polska | 12-14 lat (400 m) | Szkoła podstawowa nr 3 | |
36 | Lewandowski Nathan | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | Akademia Ruchu | |
37 | Tyburski Łukasz | Zasasdy Nowe | Polska | 18+ lat (1600 m) | Siadło.gg | |
38 | Walecki Patryk | Kiełpiny | Polska | 18+ lat (1600 m) | MDS Brodnica | |
39 | Walecka Kornelia | Kiełpiny | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
40 | Świeczkowski Maciej | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | Siadło.gg | |
41 | Kanigowski Michał | Toruń | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
42 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | 18+ lat (1600 m) | ----------------------- | |
43 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | 18+ lat (1600 m) | ------------- | |
44 | Jaworski Hubert | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | Przedszkole miejskie nr 2 | |
45 | Adamska Melania | Korzybie 12 | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
46 | Kempa Julia | Bydgoszcz | Polska | 15-17 lat (1600 m) | ||
47 | Kempa Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
48 | Rempuszewska Marcin | Wąpielsk | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
49 | Żołnowska Ewa | Rogowo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
50 | Gerka Krzysztof | Piskorczyn | Polska | 18+ lat (1600 m) | KB Lech Rypin | |
51 | Olszewski Adam | Nowy Kobrzyniec 12 | Polska | 18+ lat (1600 m) | KB Lech Rypin | |
52 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | KB Lech Rypin | |
53 | Kusińska Laura | Golub-Dobrzyń | 12-14 lat (400 m) | |||
54 | Kusiński Jan | Golub-Dobrzyń | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
55 | Krajnik Krystian | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
56 | Kawalec Konrad Hubert | Księte | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
57 | Daczko Zosia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
58 | Daczko Adam | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
59 | Kłosowski Dawid | Włocławek | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
60 | Jędrzejewski Adam | Borowo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
61 | Krajewska Ewa | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | Przedszkole miejskie nr 3 | |
62 | Taczyńska Ida | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
63 | Taczyński Tymoteusz | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
64 | Taczyńska Zofia | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
65 | Taczyński Marek | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
66 | Hołtyn Leon | Bydgoszcz | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
67 | Hołtyn Patryk | Bydgoszcz | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
68 | Tucholski Ksawery | Szczutowo | Polska | 3-6 lat (60 m) | Akademia Ruchu | |
69 | Gadomska Basia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | Akademia Ruchu | |
70 | Gadomski Mikołaj | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | Akademia Ruchu | |
71 | Gadomski Rafał | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | Akademia Ruchu | |
72 | Felka Julka | RYPIN | Polska | 7-11 lat (200 m) | ZSP 1 | |
73 | Felka Kuba | RYPIN | Polska | 7-11 lat (200 m) | ZSP 1 | |
74 | Felka Katarzyna | RYPIN | Polska | 18+ lat (1600 m) | WP | |
75 | Boryczko Lenka | RYPIN | Polska | 7-11 lat (200 m) | ZSP 1 | |
76 | Rycharska Małgorzata | RYPIN | Polska | 18+ lat (1600 m) | Energa | |
77 | Rycharski Andrzej | RYPIN | Polska | 18+ lat (1600 m) | ZS2 Rypin | |
78 | Renkiewicz Kacper | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
79 | Ciecierska Patrycja | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
80 | Arentowicz Natalia | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
81 | Rogacka Michalina | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
82 | Rogacki Filip | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
83 | Arentowicz Kamil | Rusinowo | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
84 | Żulewski Adam | Brodnica | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
85 | Świtalska Julia | Wąpielsk | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
86 | Świtalski Jakub | Wąpielsk | Polska | 7-11 lat (200 m) | Szkoła Podstawowa w Wąpielsku | |
87 | Jaroń Wiktor | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
88 | ZARZYCKA EMILIA | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
89 | ZARZYCKA Antonina | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
90 | Wilczyński Michał | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
91 | Baraniecki Stanisław | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
92 | Baraniecka Nel | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
93 | Sobierajski Emil | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
94 | Sobierajska Natalia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
95 | Rudziński Julian | Brodnica | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
96 | Rudzińska Ilona | Brodnica | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
97 | Mączyński Maciej | Wrzeszewo | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
98 | Mączyńska Karolina | Wrzeszewo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
99 | Fiałkowski Adrian | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
100 | Chełmicki Nikodem | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) |
Views: 9458