# | Numer | Karta | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ASPW | |||||||||
1 | 407 | Pouch Martyna | Reda | Start | ASPW | ||||
Active Flow | |||||||||
2 | 328 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
3 | 275 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
4 | 313 | Grabowski Kacper | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
5 | 390 | Miotke Kornelia | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
6 | 304 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
7 | 305 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
8 | 441 | Teska Martyna | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
Active Flow | |||||||||
9 | 422 | Skotniewska Ola | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
10 | 421 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Start | Active Flow | ||||
Akademia Młodych Sportowców | |||||||||
11 | 454 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Start | Akademia Młodych Sportowców | ||||
Akademia Siatkówki Pliński & Wika | |||||||||
12 | 418 | Sikorski Patryk | Luzino | Start | Akademia Siatkówki Pliński & Wika | ||||
Baszta Bytów | |||||||||
13 | 359 | Kwaśny Krystian | Gostkowo | Start | Baszta Bytów | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
14 | 442 | Teska Patrycja | Gdynia | Start | Biegun OCR Team | ||||
Chylońskie Dziki | |||||||||
15 | 312 | Górecki Kacper | Gdynia | Start | Chylońskie Dziki | ||||
Complexsports | |||||||||
16 | 470 | Zeszutek Zawisza | GDYNIA | Start | Complexsports | ||||
17 | 471 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Start | Complexsports | ||||
Do 75 Gdańsk | |||||||||
18 | 354 | Kuchta Antoni | Sopot | Start | Do 75 Gdańsk | ||||
Dziobaki Team | |||||||||
19 | 452 | Wasylka Amelia | Luzino | Start | Dziobaki Team | ||||
20 | 453 | Wasylka Leon | Luzino | Start | Dziobaki Team | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
21 | 449 | Walczak Konrad | Gdynia | Start | ElektroniczneZapisy.pl Team | ||||
22 | 448 | Walczak Ignacy | Gdynia | Start | ElektroniczneZapisy.pl Team | ||||
GALA SP 75 | |||||||||
23 | 458 | WITOSŁAWSKA Weronika | Gdansk | Start | GALA SP 75 | ||||
GNIEWINO | |||||||||
24 | 310 | GOŁEBIOWSKa MARTA | NADOLE | Start | GNIEWINO | ||||
GSS | |||||||||
25 | 384 | Michalska Pola | Kosakowo | Start | GSS | ||||
Gebhardt Sport | |||||||||
26 | 345 | Kowalczyk Inga | Rumia | Start | Gebhardt Sport | ||||
Gorillas / SP 16 Gdynia | |||||||||
27 | 301 | Furmańska Alicja | Gdynia | Start | Gorillas / SP 16 Gdynia | ||||
Gorillas OCR | |||||||||
28 | 375 | Lis Zuzanna | Rumia | Start | Gorillas OCR | ||||
29 | 388 | Miłoś Lila | Gdynia | Start | Gorillas OCR | ||||
30 | 389 | Miłoś Michał | Gdynia | Start | Gorillas OCR | ||||
31 | 387 | Miłoś Karol | Gdynia | Start | Gorillas OCR | ||||
32 | 386 | Miłoś Iza | Gdynia | Start | Gorillas OCR | ||||
33 | 279 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Start | Gorillas OCR | ||||
INTER DOOR | |||||||||
34 | 280 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Start | INTER DOOR | ||||
Jagódki | |||||||||
35 | 321 | Jaguś Helenka | Pogórze | Start | Jagódki | ||||
KLIF TEAM Chłapowo | |||||||||
36 | 424 | Skrzypczak Igor | Puck | Start | KLIF TEAM Chłapowo | ||||
37 | 423 | Skrzypczak Gabriela | Puck | Start | KLIF TEAM Chłapowo | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
38 | 438 | Szwedowski Kacper | Kulice | Start | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||||
39 | 436 | Szwedowska Laura | Kulice | Start | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||||
40 | 437 | Szwedowska Martyna | Kulice | Start | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||||
41 | 435 | Szwedowska Julia | Kulice | Start | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||||
Kontener Formy | |||||||||
42 | 399 | Pionk Oliwia | Rumia | Start | Kontener Formy | ||||
43 | 398 | Pionk Mikołaj | Rumia | Start | Kontener Formy | ||||
Kosakowski Klub HDK | |||||||||
44 | 331 | Karwowska Danuta | Kosakowo | Start | Kosakowski Klub HDK | ||||
Mama z Gdynii | |||||||||
45 | 322 | Jankowska Alicja | Gdynia | Start | Mama z Gdynii | ||||
Mapeciaki Reda | |||||||||
46 | 292 | Elmanowska Natalia | Reda | Start | Mapeciaki Reda | ||||
NIECKO | |||||||||
47 | 425 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Start | NIECKO | ||||
48 | 426 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Start | NIECKO | ||||
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi | |||||||||
49 | 460 | Wnuk Bartosz | Rumia | Start | Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi | ||||
Podstawowa nr 31 Gdynia | |||||||||
50 | 284 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Start | Podstawowa nr 31 Gdynia | ||||
Pogoń Tczew | |||||||||
51 | 320 | Hering Nina | Tczew | Start | Pogoń Tczew | ||||
52 | 319 | Hering Lena | Tczew | Start | Pogoń Tczew | ||||
Przedszkole Bajka | |||||||||
53 | 373 | Licbarska Aleksandra | Rumia | Start | Przedszkole Bajka | ||||
54 | 370 | Lesiuk Emilia | Rumia | Start | Przedszkole Bajka | ||||
Przedszkole De La Salle | |||||||||
55 | 429 | Strużyńska Basia | Gdańsk | Start | Przedszkole De La Salle | ||||
Przedszkole Janowiaczek | |||||||||
56 | 278 | Chojka Agata | Rumia | Start | Przedszkole Janowiaczek | ||||
Przedszkole Niepubliczne | |||||||||
57 | 414 | Salamaga Hanna | RUMIA | Start | Przedszkole Niepubliczne | ||||
Przedszkole Niepubliczne "Junior" | |||||||||
58 | 461 | Wnuk Urszula | Rumia | Start | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | ||||
59 | 299 | Frankowski Jan | Rumia | Start | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | ||||
60 | 415 | Salamaga Maria | Rumia | Start | Przedszkole Niepubliczne "Junior" | ||||
Przedszkole Skorzewo | |||||||||
61 | 369 | Lepak Pola | SKORZEWO | Start | Przedszkole Skorzewo | ||||
Przedszkole Wiki | |||||||||
62 | 302 | Gadaj Krzysztof | Elbląg | Start | Przedszkole Wiki | ||||
RKS RUMIA | |||||||||
63 | 336 | KAŹMIERKIEWICZ JULIA | RUMIA | Start | RKS RUMIA | ||||
64 | 337 | KAŹMIERKIEWICZ LENA | RUMIA | Start | RKS RUMIA | ||||
65 | 327 | Kamińska Kinga | Rumia | Start | RKS RUMIA | ||||
66 | 274 | Budzyńska Dominika | Rumia | Start | RKS RUMIA | ||||
RKS Rumia | |||||||||
67 | 256 | Białek Magdalena | Dębogórze | Start | RKS Rumia | ||||
68 | 283 | Czerwiec Liliana | Rumia | Start | RKS Rumia | ||||
69 | 282 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Start | RKS Rumia | ||||
SP 1 Rumia | |||||||||
70 | 288 | Duda Jasiek | Rumia | Start | SP 1 Rumia | ||||
SP 6 Rumia | |||||||||
71 | 367 | Lejkowska Dalia | Rumia | Start | SP 6 Rumia | ||||
72 | 286 | Dejewska Zuzanna | Rumia | Start | SP 6 Rumia | ||||
73 | 253 | Belczewski Franciszek | Rumia | Start | SP 6 Rumia | ||||
74 | 255 | Belczewski Szymon | RUMIA | Start | SP 6 Rumia | ||||
75 | 446 | Truszkowska Amelia | Rumia | Start | SP 6 Rumia | ||||
SP8 w Rumi | |||||||||
76 | 250 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Start | SP8 w Rumi | ||||
SP 9 Rumia/ Active Flow | |||||||||
77 | 465 | Wolańska Lena | Rumia | Start | SP 9 Rumia/ Active Flow | ||||
SP 9 Rumia/ Gorillas OCR | |||||||||
78 | 464 | Wolańska Julia | Rumia | Start | SP 9 Rumia/ Gorillas OCR | ||||
SP 9 Sopot, Gorillas OCR | |||||||||
79 | 356 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Start | SP 9 Sopot, Gorillas OCR | ||||
SP16 Elbląg | |||||||||
80 | 467 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Start | SP16 Elbląg | ||||
SP 37 Gdynia | |||||||||
81 | 361 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Start | SP 37 Gdynia | ||||
82 | 362 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Start | SP 37 Gdynia | ||||
SP 39 Gdańsk | |||||||||
83 | 431 | Strużyński Michał | Gdańsk | Start | SP 39 Gdańsk | ||||
84 | 430 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Start | SP 39 Gdańsk | ||||
SP 44 Gdynia | |||||||||
85 | 459 | Witza Agata | Gdynia | Start | SP 44 Gdynia | ||||
SP Nr 51 Gdynia | |||||||||
86 | 440 | Śledziewski Antoni | Reda | Start | SP Nr 51 Gdynia | ||||
SP nr 1 w Rumi | |||||||||
87 | 287 | Dosz Michal | Rumia | Start | SP nr 1 w Rumi | ||||
88 | 263 | Borowska Katarzyna | Rumia | Start | SP nr 1 w Rumi | ||||
89 | 264 | Borowska Magdalena | Rumia | Start | SP nr 1 w Rumi | ||||
90 | 266 | Borowski Dominik | Rumia | Start | SP nr 1 w Rumi | ||||
SP nr 9 w Rumi | |||||||||
91 | 252 | Barszczewska Dajana | Rumia | Start | SP nr 9 w Rumi | ||||
92 | 381 | Łukaszewski Filip | Rumia | Start | SP nr 9 w Rumi | ||||
93 | 300 | Frankowski Tymoteusz | Rumia | Start | SP nr 9 w Rumi | ||||
SP nr 43 w Gdyni | |||||||||
94 | 293 | ENGLERT Szymon | Gdynia | Start | SP nr 43 w Gdyni | ||||
SSP3 | |||||||||
95 | 303 | Gadaj Michał | Elbląg | Start | SSP3 | ||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
96 | 416 | Sebastianowicz-Strawa Jan | Kościerzyna | Start | STALSPEED SPEDYCJA | ||||
97 | 417 | Sebastianowicz-Ziółkowska Stefania | Kościerzyna | Start | STALSPEED SPEDYCJA | ||||
98 | 427 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Start | STALSPEED SPEDYCJA | ||||
Sp. MOSTY | |||||||||
99 | 334 | KARWOWSKI Tymoteusz | MOSTY | Start | Sp. MOSTY | ||||
Sp.Orle | |||||||||
100 | 469 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Start | Sp.Orle | ||||
Sp3 Reda | |||||||||
101 | 291 | Elmanowska Joanna | Reda | Start | Sp3 Reda | ||||
Sp 4 Reda | |||||||||
102 | 412 | Rybacki Kacper | Reda | Start | Sp 4 Reda | ||||
Sp 7 rumia | |||||||||
103 | 376 | Ludwiczak Filip | Rumia | Start | Sp 7 rumia | ||||
104 | 377 | Ludwiczak Kornel | Rumia | Start | Sp 7 rumia | ||||
Sp 9 Rumia | |||||||||
105 | 374 | Licbarski Przemysław | Rumia | Start | Sp 9 Rumia | ||||
106 | 391 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Start | Sp 9 Rumia | ||||
Sp10 Gdynia | |||||||||
107 | 285 | Dąbek Daniel | Gdynia | Start | Sp10 Gdynia | ||||
Sp 48 Gdynia | |||||||||
108 | 257 | Bielecka Barbara | Gdynia | Start | Sp 48 Gdynia | ||||
Sp 75 Gdańsk | |||||||||
109 | 447 | Walas Daniel | Gdańsk | Start | Sp 75 Gdańsk | ||||
Sp Gostkowo | |||||||||
110 | 360 | Kwaśny Zuzanna | Gostkowo | Start | Sp Gostkowo | ||||
Sp nr 8 Rumia | |||||||||
111 | 260 | Bojaruniec Marta | Rumia | Start | Sp nr 8 Rumia | ||||
112 | 261 | Bojaruniec Piotr | Rumia | Start | Sp nr 8 Rumia | ||||
113 | 358 | Kulczyk Igor | Gdynia | Start | Sp nr 8 Rumia | ||||
114 | 326 | Kamińska Jagoda | Rumia | Start | Sp nr 8 Rumia | ||||
Szkoła Podstawowa 35 | |||||||||
115 | 428 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Start | Szkoła Podstawowa 35 | ||||
Szkoła Podstawowa Szemud | |||||||||
116 | 411 | Rompczyk Cassidy | Kamien | Start | Szkoła Podstawowa Szemud | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 | |||||||||
117 | 323 | Jarecki Robert | Gdańsk | Start | Szkoła Podstawowa nr 2 | ||||
Szkoła podstawowa 25 | |||||||||
118 | 281 | Czerniak Julia | Elblag | Start | Szkoła podstawowa 25 | ||||
Szkoła podstawowa nr 1 | |||||||||
119 | 371 | Lesiuk Szymon | Rumia | Start | Szkoła podstawowa nr 1 | ||||
Taem Kreft | |||||||||
120 | 351 | Kreft Michał | Reda | Start | Taem Kreft | ||||
Team Kreft | |||||||||
121 | 352 | Kreft Paulina | Reda | Start | Team Kreft | ||||
122 | 350 | Kreft Agata | Reda | Start | Team Kreft | ||||
UKS Dźwierzuty | |||||||||
123 | 270 | Bruździński Aleksander | Dźwierzuty | Start | UKS Dźwierzuty | ||||
UKS Neptun | |||||||||
124 | 259 | Bocianowski Kajetan | Gdańsk | Start | UKS Neptun | ||||
UKS Olimpijczyk | |||||||||
125 | 368 | Lepak Filip | SKORZEWO | Start | UKS Olimpijczyk | ||||
VI liceum ogólnokształcące imienia Wacława Sierpińskiego w Gdyni | |||||||||
126 | 254 | Belczewski Oskar | RUMIA | Start | VI liceum ogólnokształcące imienia Wacława Sierpińskiego w Gdyni | ||||
ZSP Dźwierzuty | |||||||||
127 | 269 | Bruździńska Lena | Dźwierzuty | Start | ZSP Dźwierzuty | ||||
ZS w Redzikowie | |||||||||
128 | 372 | LEWICZ Kacper | Redzikowo | Start | ZS w Redzikowie | ||||
Zks Miastko | |||||||||
129 | 349 | Kozłowski Szymon | Biały Bór | Start | Zks Miastko | ||||
130 | 348 | Kozłowski Patryk | Biały Bór | Start | Zks Miastko | ||||
Znikające punkty | |||||||||
131 | 338 | Keller Gracjan | Karczemki | Start | Znikające punkty | ||||
132 | 393 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Start | Znikające punkty | ||||
133 | 392 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Start | Znikające punkty | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
134 | 342 | Kłaczko Helena | Gdynia | Start | |||||
135 | 343 | Kłaczko Rafał | Gdynia | Start | |||||
136 | 273 | Brzeziński Ryszard | Pogórze | Start | |||||
137 | 433 | Sulikowska Katarzyna | Wejherowo | Start | |||||
138 | 432 | Sulikowska Agnieszka | Wejherowo | Start | |||||
139 | 317 | Gusmann Zuzanna | Rumia | Start | |||||
140 | 419 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Start | |||||
141 | 420 | Sitarz Patrycja | Wejherowo | Start | |||||
142 | 379 | Łabuć Dominik | Rumia | Start | |||||
143 | 380 | Łabuć Oliwia | Rumia | Start | |||||
144 | 277 | Chojka Adam | Rumia | Start | |||||
145 | 276 | Burdeńska Hanna | Gdynia | Start | |||||
146 | 265 | Borowska Maja | Gdynia | Start | |||||
147 | 262 | Borowska Alicja | Rumia | Start | |||||
148 | 382 | Marat Agnieszka | Rumia | Start | |||||
149 | 383 | Marat Grzegorz | Rumia | Start | |||||
150 | 395 | Okroy Kamil | Puck | Start | |||||
151 | 396 | Okroy Sylwester | Puck | Start | |||||
152 | 307 | Gawrylczyk Selena | Gdynia | Start | |||||
153 | 306 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Start | |||||
154 | 353 | Król Olga | RUMIA | Start | |||||
155 | 394 | Nastały Oskar | Wejherowo | Start | |||||
156 | 434 | Sumera Sara | Bolszewo | Start | |||||
157 | 408 | Pranszke Dajana | Bolszewo | Start | |||||
158 | 409 | Pranszke Dominika | Bolszewo | Start | |||||
159 | 340 | Kierska Melania | Bolszewo | Start | |||||
160 | 339 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Start | |||||
161 | 271 | Brzezik Damian | Wejherowo | Start | |||||
162 | 272 | Brzezik Michał | Wejherowo | Start | |||||
163 | 258 | Blaumann Joanna | Nowy Tuchom | Start | |||||
164 | 456 | Wit Kuba | Gdynia | Start | |||||
165 | 455 | Wit Filip | Gdynia | Start | |||||
166 | 290 | Dziemidowicz Marta | Rumia | Start | |||||
167 | 289 | Dziemidowicz Dariusz | Rumia | Start | |||||
168 | 316 | Gurzęda Kacper | Rumia | Start | |||||
169 | 315 | Gurzęda Eryk | Rumia | Start | |||||
170 | 324 | Jastrzębska Laura | Połchowo | Start | |||||
171 | 325 | JASTRZĘBSKI Igor | Połchowo | Start | |||||
172 | 462 | Wojciechowski ADAM | Gdynia | Start | |||||
173 | 463 | Wojciechowski Marek | Gdynia | Start | |||||
174 | 347 | Kowalik Maja | Rumia | Start | |||||
175 | 346 | Kowalik Lena | Rumia | Start | |||||
176 | 472 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Start | |||||
177 | 378 | Ludwiczak Tymon | Rumia | Start | |||||
178 | 406 | Posańska Zofia | MRZEZINO | Start | |||||
179 | 405 | Posańska Julia | MRZEZINO | Start | |||||
180 | 344 | KŁYK OLIWIA | CHMIELENIEC | Start | |||||
181 | 468 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Start | |||||
182 | 355 | Kuchta Maria | Sopot | Start | |||||
183 | 329 | Kankowski Jakub | Luzino | Start | |||||
184 | 330 | Kankowski Kordian | Luzino | Start | |||||
185 | 413 | Rybacki Kuba | Reda | Start | |||||
186 | 314 | Groth Kajetan | Rumia | Start | |||||
187 | 404 | Podskok Laura | Pruszcz Gdański | Start | |||||
188 | 341 | Kierski Marcel | Bolszewo | Start | |||||
189 | 267 | Branicka Maja | Otomin | Start | |||||
190 | 268 | Branicki Antoni | Otomin | Start | |||||
191 | 401 | Pobiarzyn Izabela | Gdansk | Start | |||||
192 | 445 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Start | |||||
193 | 444 | Tokarska Laura | Gdynia | Start | |||||
194 | 318 | Halman Mirosława | Luzino | Start | |||||
195 | 403 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Start | |||||
196 | 357 | Kujawska Nina | Leśniewo | Start | |||||
197 | 402 | Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn | Gdańsk | Start | |||||
198 | 439 | Szymanski Iwo | Rumia | Start | |||||
199 | 308 | GOŁEBIOWSKA KATARZYNA | NADOLE | Start | |||||
200 | 309 | GOŁEBIOWSKA LENA | NADOLE | Start | |||||
201 | 311 | GOŁEBIOWSKI SZYMON | NADOLE | Start | |||||
202 | 335 | Kazyaka Kasjan | Gdynia | Start | |||||
203 | 443 | Teska Robert | Gdynia | Start | |||||
204 | 451 | Wasilke Paulina | Reda | Start | |||||
205 | 450 | Wasilke Julia | Reda | Start | |||||
206 | 397 | Pietruszka Jakub | Gdańsk | Start | |||||
207 | 298 | Fetta Maciej | Gdynia | Start | |||||
208 | 297 | Fetta Dominika | Gdynia | Start | |||||
209 | 457 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Start | |||||
210 | 410 | Radtke Liliana | Gdynia | Start | |||||
211 | 332 | KARWOWSKA KAROLINA | Mosty | Start | |||||
212 | 333 | Karwowski Krystian | Mosty | Start | |||||
213 | 365 | Latawiec Miłosz | Reda | Start | |||||
214 | 366 | Latawiec Sabina | Reda | Start | |||||
215 | 363 | Latawiec Kaja | Reda | Start | |||||
216 | 385 | milkowski mariusz | gdynia | Start | |||||
217 | 364 | Latawiec Marcin | Reda | Start | |||||
218 | 251 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Start | |||||
219 | 466 | Woźniak Olivia | Rumia | Start | |||||
220 | 295 | ferra krzysztof | gdynia | Start | |||||
221 | 294 | ferra antonina | gdynia | Start | |||||
222 | 296 | ferra zuzanna | gdynia | Start |
Views: 6980