# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żeglen Sławomir Mechelinki 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo 30.00 PLN
2 Ćwiklak Bartosz Gdynia 10 km Oliwka Team paid on-line
3 Ćwiklak Oliwia Gdynia bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) Oliwka Team free participation
4 Wasilewski Marcin Gdańsk 10 km DUDYCZ RUN paid on-line
5 Łukasiewicz Adam Gdańsk biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) free participation
6 Łukasiewicz Jan Gdańsk bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) free participation
7 Wojciechowicz Tomasz Gdańsk 10 km paid on-line
8 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański 10 km Pruszcz biega paid on-line
9 Ciechanowski Karol Toruń 10 km CHMIELARZ TEAM 50.00 PLN
10 Grządkowski Seweryn Władysławowo 10 km Mazovia ProActiv 50.00 PLN
11 Wozbanowicz Jacek Straszyn 10 km Straszyn Biega paid on-line
12 Robaczewski Marcin Szembekowo 10 km PKO BANK POLSKI SA paid on-line
13 Kozłowski Krzesimir Grodzisk Mazowiecki biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) free participation
14 Kozłowski Dobromir Grodzisk Mazowiecki bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) free participation
15 Kozłowski Sobiesław Grodzisk Mazowiecki 10 km Dream Run paid on-line
16 Stalka Jakub Kościerzyna bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) STALSPEED SPEDYCJA free participation
17 Mikołajczyk Kasia Gdynia 10 km Mamy To paid on-line
18 Kępka Dominik Gdańsk 10 km Solwit S.A. 50.00 PLN
19 Miłowicka Justyna Miłowicka Gdańsk 10 km 7PBOT 50.00 PLN
20 Hewelt Mateusz Puck 10 km Rebels Legion Team paid on-line
21 Brzeski Tymon Gdynia bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) free participation
22 Brzeski Marcel Gdynia biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) free participation
23 Mierska Elżbieta Żukowo 10 km Kujawscy Runners paid on-line
24 Kujawski Łukasz Żukowo 10 km Kujawscy Runners 50.00 PLN
25 Rynkiewicz Dariusz Dębogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
26 Prątnicki Mariusz Gdynia 10 km Kujawscy Runners paid on-line
27 Kalinowska Paulina Kiełpino 10 km paid on-line
28 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 10 km paid on-line
29 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO 10 km LZS/OSP Gnieżdżewo paid on-line
30 Kazyaka Katarzyna Gdynia 10 km biegamyrazem.pl Gdynia paid on-line
31 Czarnowski Krzysztof Reda 10 km INTER DOOR paid on-line
32 Czarnowska Zuzanna Reda biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) INTER DOOR free participation
33 Okrój Arkadiusz Reda 10 km Team Kreft paid on-line
34 Kreft Krzysztof Reda 10 km Team Kreft paid on-line
35 Łepek Małgorzata Starogard Gdański 10 km paid on-line
36 Przysiecki Kacper Pogórze bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) free participation
37 Przysiecki Julian Pogórze bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) free participation
38 Przysiecki Ignacy Pogórze bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) free participation
39 Przysiecka Liliana Pogórze bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) free participation
40 Przysiecki Michał Pogórze 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo Rada Gminy Kosakowo paid on-line
41 Prabucki Piotr Starogard Gdański 10 km paid on-line
42 Humanowski Maciej Władysławowo 10 km KP PSP Puck | OSP Władysławowo paid on-line
43 Połeć Adran Ruda Śląska 10 km UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO paid on-line
44 Bury Marcin Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
45 Biernacka Iga GDAŃSK bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) Fregata Ujeścisko free participation
46 Geliński Karol Mosty 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
47 Biernacki Sebastian GDAŃSK 10 km paid on-line
48 Onoszko Wojciech Kożyczkowo 10 km paid on-line
49 Żeglen Agata Mechelinki 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo 30.00 PLN
50 Cwalina Magdalena Gdynia 10 km Bieganie OBC 50.00 PLN
51 Kankowski Jakub Luzino bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) free participation
52 Kankowski Kordian Luzino biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) free participation
53 Kankowski Paweł Luzino 10 km KASZUBI LUZINO paid on-line
54 Kankowska Justyna Luzino 10 km KASZUBI LUZINO paid on-line
55 MELZER SZYMON Rumia 10 km paid on-line
56 Melzer Arkadiusz Rumia 10 km paid on-line
57 Mateja Józef Janowo 10 km paid on-line
58 Siekierzyńska Dorota Skarszewy 10 km paid on-line
59 Siekierzyński Rafał Skarszewy 10 km PZU Sport Team paid on-line
60 Labun Zenon Mrzezino 10 km paid on-line
61 Maksyś Ryszard Pierwoszyno 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
62 Rogowska Monika Gdynia 10 km Go Buba paid on-line
63 Budzisz Igor Gdynia bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) free participation
64 Szynwelska Pola Gdynia bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) Przedszkole nr 29 Gdynia free participation
65 Procelli-Szynwelska Izabela Gdynia 10 km paid on-line
66 Kłosin Eliza Suchy Dwór biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) Szkoła Podstawowa w Pogórzu free participation
67 Kłosin Nadia Suchy Dwór biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) ULKS SKOCZEK POGÓRZE free participation
68 Wysocki Wiktor Gdańsk biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Sp 60 Gdańsk free participation
69 Wysocka Łucja Gdańsk bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) Akademia Leszka Blanika free participation
70 Andryskowski Zdzisław Lębork 10 km Kolarz-Pol 50.00 PLN
71 Fajtek Zofia Rumia bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) free participation
72 Jantowska Magorzata Reda 10 km paid on-line
73 Furmańska Alicja Gdynia biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) Gorillas OCR/ SP 16 Gdynia free participation
74 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk 10 km paid on-line
75 Nibus Michał Pruszcz Gdański 10 km paid on-line
76 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF GDYNIA 10 km JJKM paid on-line
77 Pietrzak Jacek Gdynia 10 km Run-log.com paid on-line
78 Wiloch Radoslaw Gdansk 10 km Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 50.00 PLN
79 Izydorczyk Edyta Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
80 Sowa Joanna Kościerzyna 10 km Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
81 Sowa Krzysztof Koscierzyna 10 km Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
82 Sioma Grzegorz Gdynia 10 km Witomino paid on-line
83 sztygiel Maciej Wejherowo 10 km Porta Active Team 50.00 PLN
84 sztygiel Joanna Wejherowo 10 km Porta Active Team 50.00 PLN
85 Stasiak Ignacy Gdynia biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) free participation
86 Stasiak Anna Gdynia 10 km paid on-line
87 Beczek Aleksandra Suchy Dwór 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
88 Halman Mirosława Luzino 10 km KASZUBI LUZINO paid on-line
89 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo paid on-line
90 Krefft Natalia Gdynia 10 km paid on-line
91 Zborowski Arkadiusz Rumia 10 km REWA 12:15 paid on-line
92 Gruchała Radosław Kościerzyna 10 km Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
93 Ryczek Szymon Reda 10 km paid on-line
94 STEFAŃSKI Jan Pruszcz Gdański 10 km paid on-line
95 Podsiadła Julia Krępkowice 4/1 10 km 50.00 PLN
96 Tyl Katarzyna Gdańsk 10 km paid on-line
97 Tyl Paweł Gdańsk 10 km paid on-line
98 Lis Zuzanna Rumia bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) Gorillas OCR free participation
99 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 10 km Korona Żelistrzewo Biega paid on-line
100 Kąkol Sławomir Gdynia 10 km paid on-line


Views: 3678

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ