# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIVE FLOW TEAM | |||||||||
1 | Majewska Konstancja | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | ACTIVE FLOW TEAM | paid | ||||
Activ Flow | |||||||||
2 | Aleksiejuk Aleksandra | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Activ Flow | paid | ||||
Active Flow | |||||||||
3 | Kondej Michał | Gdańsk | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Active Flow | paid | ||||
4 | Jabłoński Dominik | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
5 | Gałuszyński Paweł | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Active Flow | paid | ||||
6 | Gałuszyński Łukasz | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Active Flow | paid | ||||
7 | Dobrowolska Dalia | Sopot | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
8 | Skotniewska Karolina | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
9 | Skotniewska Aleksandra | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
10 | Burdeńska Alicja | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
11 | Wolańska Lena | Rumia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
12 | Dobrowolska Dorota | Sopot | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Active Flow | paid | ||||
13 | Gałuszyńska Katarzyna | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Active Flow | paid | ||||
14 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
15 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
16 | Miotke Kornelia | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
17 | Teska Martyna | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Active Flow | paid | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
18 | Teska Patrycja | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Biegun OCR Team | paid | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
19 | Miłoś Barbara | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | BigYellowFoot Adventure Team | paid | ||||
20 | Pliszka Dominika | Tczew | FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) | BigYellowFoot Adventure Team | paid | ||||
21 | Schweizer Mirka | Gdynia | FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) | BigYellowFoot Adventure Team | paid | ||||
Gorillas | |||||||||
22 | Schweizer Konrad | Gdynia | KIDS (godz. 10:15 - 11:30) | Gorillas | paid | ||||
Gorillas OCR | |||||||||
23 | Kwapisz Antonina | Sopot | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
24 | Iwanowska Nadia | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
25 | Plebanek Oliwia | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
26 | Kucharska Amelka | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
27 | Lachowicz Szymon | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
28 | Solecki Filip | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
29 | Dybowska Weronika | Sopot | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | paid | ||||
30 | Lis Zuzanna | Rumia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Gorillas OCR | |||||
Los Milos | |||||||||
31 | Miłoś Michał | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Los Milos | paid | ||||
32 | Miłoś Karol | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Los Milos | paid | ||||
33 | Miłoś Iza | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | Los Milos | paid | ||||
NIECKO | |||||||||
34 | Smołoński Marcel | Gdańsk | KIDS (godz. 10:15 - 11:30) | NIECKO | paid | ||||
35 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | KIDS (godz. 10:15 - 11:30) | NIECKO | paid | ||||
Szkoła Podstawowa nr 35 | |||||||||
36 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | KIDS (godz. 10:15 - 11:30) | Szkoła Podstawowa nr 35 | paid | ||||
Wykop Lenia | |||||||||
37 | Sitterlee Piotr | Zgorzałe | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Wykop Lenia | paid | ||||
38 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | Wykop Lenia | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
39 | Plewa Marta | Gdańsk | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | paid | |||||
40 | Rydzewski Oscar | Rumia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | paid | |||||
41 | Rydzewski Dominik | Rumia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | paid | |||||
42 | Piotrowska Mirka | Gdańsk | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | paid | |||||
43 | Dragan Blanka | Gdynia | KIDS (godz. 12:45 - 14:00) | paid | |||||
44 | Jabłońska Marta | Gdynia | FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) | paid | |||||
45 | Brodowicz Kamila | Gdynia | FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) | paid | |||||
46 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | KIDS (godz. 10:15 - 11:30) | paid | |||||
47 | Sitterlee Maja | Zgorzałe | FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) | paid |
Views: 6868