Dystans LONG
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lech Wojciech Jelenia Góra Dystans LONG paid
2 Worek Dawid Pruchna Dystans LONG paid
3 Tkocz Anna Katowice Dystans LONG Bikeboard paid
4 Mossoczy Zbigniew Zabierzów Dystans LONG Bikeboard paid
5 Stanek Dawid Gajków Dystans LONG paid
6 Florek Przemyslaw Gdańsk Dystans LONG
7 Jankiewicz Bogusław Wołomin Dystans LONG Bama Team paid
8 Skóra Bartłomiej Warszawa Dystans LONG paid
9 Pokwicki Wojciech Iława Dystans LONG Iglotech paid
10 KULKA JACEK JELENIA GÓRA Dystans LONG QUEST RACING TEAM paid
11 Garus Marek Warszawa Dystans LONG Grupetto Warszawa paid
12 Piaskowski Michał Gorzów Wielkopolski Dystans LONG MTB4Fun paid
13 Kamiński Tomasz Warszawa Dystans LONG Grupetto Warszawa paid
14 Wojciak Lukasz Rosnowo Dystans LONG VEZUVIO TEAM
15 batkiewicz sebastian gdańsk Dystans LONG paid
16 Zajączkowska Dorota Warszawa Dystans LONG Grupetto Warszawa
17 Kraus Krzysztof Warszawa Dystans LONG paid
18 Hodakowski Michał Warszawa Dystans LONG KTK Graveloza paid
19 Niewczas Andrzej Kielce Dystans LONG paid
20 Szwaracka Małgorzata Gdańsk Dystans LONG Morenka Team paid
21 Midgley Steven Glossop Dystans LONG paid
22 Rymszewicz Bartłomiej Sarbiewo Dystans LONG FSD Sport paid
23 Chułek Joanna Międzychód Dystans LONG PWST paid
24 Gadomski Rafał Warszawa Dystans LONG Supra
25 Wieczorek Szymon Kłodzko Dystans LONG paid
26 Skubisz Łukasz Warszawa Dystans LONG Zakręcony Squad paid
27 Jaworski Tomasz Ustroń Dystans LONG paid
28 Rydel Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Dystans LONG paid
29 Ryczkowski Łukasz Strzelin Dystans LONG STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team paid
30 Sienkiewicz Wojtek Oława Dystans LONG paid
31 Szymerowski Łukasz Wejherowo Dystans LONG paid
32 Wieczorek Szymon Kłodzko Dystans LONG Szybki Jak Nikt paid
33 Zieba Klaudiusz Zurich Dystans LONG
34 Bławat Przemysław Jelenia Góra Dystans LONG Draexlmaier Mtb Team paid
35 Jankowiak Paweł Kębłowo Dystans LONG Gravel Wolsztyn paid
36 Bieroński Andrzej Wrocław Dystans LONG paid
37 Zatorski Tomek Warszawa Dystans LONG JAKOŚ TAKOŚ paid
38 Chyliński Jakub Wrocław Dystans LONG paid
39 Brodacki Dominik Warszawa Dystans LONG paid
40 Lis Marcin Gdańsk Dystans LONG duma AWFu paid
41 Kusyk Marcin Gdynia Dystans LONG AWF specjalnie paid
42 Turliński Marek Wałbrzych Dystans LONG
43 Rożek Wojciech Dołuje Dystans LONG paid
44 kowalczyk sebastian krakow Dystans LONG paid
45 Piotrkowicz Piotr Piotrkowicz Zgorzelec Dystans LONG
46 Gołaszewski Paweł Gdańsk Dystans LONG paid
47 Maciaszek Adam Poznań Dystans LONG Tureckie Towarzystwo Turystyczne paid
48 Kuszyk Piotr Kuszyk Dębno Dystans LONG Adventure is coming paid
49 Cepa Paweł Przelewice Dystans LONG paid
50 Mikuła Jakub Wrocław Dystans LONG Tureckie Towarzystwo Turystyczne paid
51 Będkowski Piotr Wrocław Dystans LONG paid
52 Mirecki Dawid Sieraków Dystans LONG Hayabusa paid
53 Gruszczyński Artur Katowice Dystans LONG paid
54 Luboński Stanisław Gniezno Dystans LONG paid
55 Barański Jakub gdańsk Dystans LONG paid
56 Rudy Michał Wysoka Dystans LONG paid
57 Szyber Przemysław Wrocław Dystans LONG paid
58 Nackowski Tomasz Wrocław Dystans LONG paid
59 Rządziński Dawid Niegosławice Dystans LONG paid
60 Rudziński Marek Bolesławiec Dystans LONG
61 Aplas Adam Zamienie Dystans LONG paid
62 Palka Mikołaj Przebieczany Dystans LONG paid
63 Sieniuć Kuba Piaseczno Dystans LONG
64 Tomczyk Marek Gajkowice Dystans LONG
65 Pawlus Paweł Cięcina Dystans LONG paid
66 Radomski Tomasz Polanka Hallera Dystans LONG paid
67 Dobosz Patryk Tarnów Opolski Dystans LONG
68 Piechulski Szymon Jedlina Zdrój Dystans LONG paid
69 Leśniak Maciej Gdynia Dystans LONG paid
70 Majewski Piotr Jasło Dystans LONG JSC paid
71 Pajszczyk Krzysztof Mosina Dystans LONG paid
72 Kot Kamil Marki Dystans LONG paid
73 Bronecki Marcin Szczecin Dystans LONG paid
74 Bartosik Łukasz Skórzewo Dystans LONG
75 Chmara Magdalena Nowa Karczma Dystans LONG SKPT Gdańsk paid
76 Piasecki Stanisław KWIDZYN Dystans LONG Cyklo Kwidzyn paid
77 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN Dystans LONG K.S.R Roweria
78 Ćwidak Paweł Gdańsk Dystans LONG SKPT Gdańsk paid
79 Berdzik Piotr Wrocław Dystans LONG Immotion Specialized Galli ICM Team paid
80 Wysocki Marcin Wrocław Dystans LONG
81 Hadyniak Rafał Szczecin Dystans LONG paid
82 Łazarek Daniel Sopot Dystans LONG Kawaler Wieczorową Porą
83 Szych Dariusz Rakowiec Dystans LONG Cyklo Kwidzyn paid
84 Jaś Piotr Gdańsk Dystans LONG
85 Garbien Maciej Warszawa Dystans LONG Bezpieczny Weekend paid
86 Łyżwa Piotr Skarżysko-Kamienna Dystans LONG paid
87 Gębalska Agnieszka Warszawa Dystans LONG paid
88 Rudnicki Mariusz Wołów Dystans LONG paid
89 Jagodziński Michał Rogoziniec Dystans LONG Qqryq Rogoziniec
90 Górzyński Łukasz Łomianki Dystans LONG paid
91 Biernat Maciej Gostyń Dystans LONG JIM TEAM MTB GOSTYŃ paid
92 Miękus Michał Golina Dystans LONG paid
93 Białaszewski Bartłomiej Gdańsk Dystans LONG paid
94 Kalisiak Grzegorz Mosina Dystans LONG paid
95 Ciesielski Maciej Wrocław Dystans LONG paid
96 Slok Hubert Warszawa Dystans LONG paid
97 Milewicz Michal Warszawa Dystans LONG paid
98 Kwiatkowski Tomasz Warszawa Dystans LONG paid
99 Wasilewski Sergiusz Warsaw Dystans LONG paid
100 krawczyk aleksander wrocław Dystans LONG


Views: 21096

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ