Rodzinne Zawody Mikołajów
Rodzinne Zawody
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wójcik Marzanna Puławy Rodzinne Zawody Czar Bezmiaru paid
2 Chuchała Natalia Puławy Rodzinne Zawody paid
3 Rodak Marek Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
4 Sysa Wiesława Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
5 Szymanek Teresa Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
6 Stołecka Alicja Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
7 Pawłowska Elżbieta Pawłowska Puławy Rodzinne Zawody paid
8 Bernat Jan Bałtów Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki
9 POPIS-NOWAK KATARZYNA PUŁAWY Rodzinne Zawody paid
10 Wysocka Emilia Puławy Rodzinne Zawody Fitbox Puławy paid
11 Wysocki Robert Puławy Rodzinne Zawody Fitbox Puławy paid
12 Wysocka Monika Puławy Rodzinne Zawody Fitbox Puławy paid
13 Bernat Aleksandra Bałtów Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki
14 Gębala Jan Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
15 Pawłowska Anna Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
16 Turowska Wiesława Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
17 Woszczyk Zofia Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
18 Seń Janina Puławy Rodzinne Zawody UTW Puławy paid
19 Wójcik Piotr Brusów Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
20 Chudzik Michał Drążgów Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
21 Wójcik Tomasz Brusów Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
22 Świątek Aleksander Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki
23 Czupryn Piotr Wierzbica Rodzinne Zawody paid
24 Chudzik Bartosz Drążgów Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
25 Rogowski Maciej Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
26 Rogowski Tomasz Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
27 Barański Krzysztof Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
28 Barański Kacper Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
29 Ciuba Kacper Żerdź Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
30 Rozwód Szymon Kazimierz Dolny Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
31 Choroś Nikola Podkrzówek Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
32 Kupis Iwona Podkarzówek Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
33 Kupis Kacper Podakrzówek Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
34 Mizura Nikodem Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
35 Majewska Blanka Kazimierz Dolny Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
36 Majewski Maciej Kazimierz Dolny Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki
37 Pyda Marcel Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
38 Kruk Jan Zagrody Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
39 Kuta Aleksandra Puławy Rodzinne Zawody paid
40 Kuta Anna Puławy Rodzinne Zawody paid
41 Abramek Monika Chrząchówek 44A Rodzinne Zawody paid
42 Bingoraj Magda Chrząchówek 44A Rodzinne Zawody paid
43 Bingoraj Wiktoria Chrząchówek 44A Rodzinne Zawody paid
44 Bingoraj Kinga Chrząchówek 44A Rodzinne Zawody paid
45 Łukasiewicz Maja Kozienice Rodzinne Zawody UKS OLIMP KOZIENICE
46 Sumorek Sebastian Puławy Rodzinne Zawody
47 Ośka Emilia Studzianki Pancerne Rodzinne Zawody UKS OLIMP KOZIENICE paid
48 Strąg Oliwia Kozienice Rodzinne Zawody UKS OLIMP KOZIENICE paid
49 Chuchała Piotr Puławy Rodzinne Zawody paid
50 Sumorek Karolina Chrząchówek Rodzinne Zawody paid
51 Sumorek Nadia Chrząchówek Rodzinne Zawody paid
52 Sumorek Franciszek Chrząchówek Rodzinne Zawody paid
53 Sumorek Mariusz Chrząchówek Rodzinne Zawody paid
54 Wojas Oskar Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarska "Drużyna Marzeń" paid
55 Stachera Emilia Stachera Lublin Rodzinne Zawody paid
56 JUREK Zbigniew Zwoleń Rodzinne Zawody ZWOLEŃnicy BIEGAnia paid
57 Guzek Małgorzata Puławy Rodzinne Zawody Lubelski Bank Spółdzielczy paid
58 Osiak Agnieszka Gołąb Rodzinne Zawody paid
59 Balcerzak Mateusz Kozienice Rodzinne Zawody paid
60 Zdunek Radosław Puławy Rodzinne Zawody Sportowe Puławy paid
61 Wójcik Laura Puławy Rodzinne Zawody paid
62 NOWAK ALEKSANDER PUŁAWY Rodzinne Zawody paid
63 Mizura Marcel Puławy Rodzinne Zawody Akademia Piłkarskie Perełki paid
64 Osiak Kaja Gołąb Rodzinne Zawody paid
65 Osiak Natan Gołąb Rodzinne Zawody paid
66 Pacyna Nikola Lesiów Rodzinne Zawody paid
67 Pacyna Gabriela Lesiów Rodzinne Zawody paid
68 Pacyna Piotr Lesiów Rodzinne Zawody paid
69 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Rodzinne Zawody paid
70 Szegda Leonard Puławy Rodzinne Zawody Koteczki i Mróweczki paid
71 Szegda Łucja Puławy Rodzinne Zawody Koteczki i Mróweczki paid
72 Szegda Joanna Puławy Rodzinne Zawody Koteczki i Mróweczki paid
73 Szegda Łukasz Puławy Rodzinne Zawody Koteczki i Mróweczki paid
74 Lichman Nadia Witaniów Rodzinne Zawody Mali Odkrywcy paid
75 Lichman Karol Witaniów Rodzinne Zawody Łęczna Biega paid


Views: 1851

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ