VIII BIEG MIKOŁAJKOWY - bieg wirtualny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chwałek Agnieszka Katowice dowolny dystans paid on-line
2 Kuśmierz Klaudia Malbork dowolny dystans paid on-line
3 Kuśmierz Patryk Malbork dowolny dystans paid on-line
4 Musioł Amelia Katowice dowolny dystans 40.00 PLN
5 Kozaczuk Milan Leśna dowolny dystans 40.00 PLN
6 Kozaczuk Kamil Lubań dowolny dystans 40.00 PLN
7 Obracaj Zbigniew Katowice dowolny dystans paid
8 Golicz Marzena Katowice dowolny dystans paid on-line
9 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze dowolny dystans Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój paid on-line
10 Białas Bartosz Brudzowice dowolny dystans paid on-line
11 Partyka Agata Miedzyrzecze dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec paid on-line
12 Zembaczyński Grzegorz Kraków dowolny dystans 40.00 PLN
13 Zieleźnik-Szarek Agata Górki Wielkie dowolny dystans paid on-line
14 Broński Krzysztof Górki Wielkie dowolny dystans paid on-line
15 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec paid on-line
16 Pustułka Łukasz Tychy dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec 40.00 PLN
17 Chmiel Leon Warszawa dowolny dystans paid on-line
18 Pitak-Chmiel Edyta Warszawa dowolny dystans paid on-line
19 Salisz Mirosław Siemianowice Śląskie dowolny dystans paid on-line
20 Marek Franciszek Katowice dowolny dystans Energoprojekt-Katowice paid on-line
21 Nitychoruk Patryk Małaszewicze dowolny dystans paid on-line
22 Lech-Osadnik Klaudia Warszawa dowolny dystans paid
23 Osadnik Julia Warszawa dowolny dystans paid
24 Szczerba Anna KATOWICE dowolny dystans paid on-line
25 Wolnik Jolanta Ligota Książęca dowolny dystans paid
26 Dróżdż Magdalena Wola dowolny dystans paid
27 Godziuk Roman Toruń dowolny dystans paid on-line
28 Turza Mirosław Dachnów dowolny dystans 40.00 PLN
29 Furman Sylwia Sosnowiec dowolny dystans paid
30 Michalak Teresa Bielsko-Biała dowolny dystans paid on-line
31 Wolnik Zuzia Ligota Książęca dowolny dystans paid on-line
32 Łoszajć Justyna Sosnowiec dowolny dystans paid on-line
33 Muskała Mateusz Sosnowiec dowolny dystans 40.00 PLN
34 Zatorska Agnieszka Warszawa dowolny dystans paid on-line
35 Szweda Jolanta Siemianowice Śląskie dowolny dystans paid
36 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie dowolny dystans paid
37 Gąsior Katarzyna Pawłowice dowolny dystans paid on-line
38 Leleniewski Jacek Rybnik dowolny dystans paid on-line
39 Baj Monika Ruda Śląska dowolny dystans paid on-line
40 Wilk Dariusz Marki dowolny dystans paid on-line
41 Strzelczyk Tomasz Katowice dowolny dystans Huragan Ligota paid on-line
42 Horbacz Dariusz Sosnowiec dowolny dystans Zimnokrwiści paid on-line
43 Banasiewicz Kuba Katowice dowolny dystans Banan Team paid on-line
44 Pierzchawka Jakub Warszawa dowolny dystans 40.00 PLN
45 Wolny Leszek Tychy dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec paid on-line
46 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie dowolny dystans paid on-line
47 Lachera Kamila Katowice dowolny dystans CSC Adventure Academy 40.00 PLN
48 Kopydłowska-Słapa Anna Tychy dowolny dystans Pawko Runners Team paid
49 Gerycki Łukasz Bieruń dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec paid
50 Maluchnik Marek Nasielsk dowolny dystans GARAŻ Nasielsk paid on-line
51 Witor Klaudia Siemianowice Śląskie dowolny dystans MK Team 40.00 PLN
52 Cichoń Michał Ruda Śląska dowolny dystans Ekipa na Kijach paid
53 Famuła Marek Katowice dowolny dystans Famuła Team paid on-line
54 Fronk Szymon Katowice dowolny dystans 40.00 PLN
55 Fronk Monika Katowice dowolny dystans 48.00 PLN
56 Pawlik Kacper Zabrze dowolny dystans paid
57 Pawlik Natalia Zabrze dowolny dystans paid
58 Łukawska Iwona Katowice dowolny dystans paid
59 Tatuś Renata Chorzów dowolny dystans paid on-line
60 Tatuś Sebastian Chorzów dowolny dystans Seba Lubi Lotać paid on-line
61 Koszuta Justyna Przeczyce dowolny dystans paid on-line


Views: 628

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ