# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bulik Grażyna Laseczno Bieg Główny 10.00 PLN
2 Wróbel Patrycja Pasłęk Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk 10.00 PLN
3 Zienkiewicz Kinga Młynary Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk 10.00 PLN
4 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10.00 PLN
5 Przybylski Krzysztof Boreczno Bieg Główny 10.00 PLN
6 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW Koci Pazur 10.00 PLN
7 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW Koci Pazur 10.00 PLN
8 Przybylska Maria Boreczno Bieg kat IV-VI 600m - free participation
9 Mazerski Filip Pigża Bieg Główny 10.00 PLN
10 Mazerska Zuzanna Łysomice Bieg Główny 10.00 PLN
11 Koprowicz Milena Dobrzyki Bieg kat IV-VI 600m Sp Dobrzyki free participation
12 Mazerski Igor Pigża Bieg Główny 10.00 PLN
13 Skocki Kamil Lipowiec Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik free participation
14 Birbach Gabriel Kurzętnik Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik free participation
15 Kliniewska Lena Nielbark Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik free participation
16 Koprowicz Mateusz Półwieś Bieg kat IV-VI 600m Sp Dobrzyki free participation
17 Marciniak Barbara Marciniak Pustki 32 Bieg Główny Radomno Biega 10.00 PLN
18 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 Bieg Główny 10.00 PLN
19 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
20 Szczepaniak Piotr Olsztyn Marsz NW Są Wolniejsi 10.00 PLN
21 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 10.00 PLN
22 Mazerska Liliana Toruń Bieg przedszkolaka free participation
23 Mazerski Jarosław Toruń Bieg Główny 10.00 PLN
24 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
25 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
26 Studnik Paweł Kurzętnik Bieg Główny Premio Studnik paid
27 Studnik Ksawery Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m Szkoła Podstawowa free participation
28 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny Radomno Biega 10.00 PLN
29 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny Radomno Biega paid
30 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik free participation
31 Otremski Oskar Kurzętnik Bieg kat IV-VI 600m KS Zamek Kurzętnik free participation
32 Pawłowski Mariusz Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
33 Kasprowicz Paweł Bratian Bieg kat klasy I-III 400m free participation
34 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
35 Skocki Piotr Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik free participation
36 Jablonska Łucja Mierzyn Bieg kat klasy I-III 400m ZSP Lipinki free participation
37 Jablonska Zuzanna Mierzyn Bieg kat VII-VIII 800m ZSP Lipinki free participation
38 Jablonski Franciszek Mierzyn Bieg kat IV-VI 600m ZSP Lipinki free participation
39 Szczech Olga Kurzętnik Bieg kat klasy I-III 400m Zamek Kurzętnik free participation
40 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10.00 PLN
41 Grzywacz Feliks Łąkorz Bieg kat klasy I-III 400m free participation
42 Grzywacz Aneta Łąkorz Bieg Główny paid
43 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik biega 10.00 PLN
44 Żórańska Magdalena Żórańska Iława Bieg Główny paid
45 ciura Magdalena iława Bieg przedszkolaka Iława biega free participation
46 ciura michał iława Bieg Główny Iława biega paid
47 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
48 Krotowski Błażej Iława Bieg Główny 10.00 PLN
49 Biegajski Fabian Lubawa Bieg kat klasy I-III 400m LKS Lubawa free participation
50 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10.00 PLN
51 Pokojska Karolina Lubawa Bieg Główny 10.00 PLN
52 Pokojski Piotr Lubawa Bieg Główny 10.00 PLN
53 Strzelczyk Miłosz Mortęgi Bieg kat VII-VIII 800m free participation
54 Strzelczyk Tomek Mortęgi Bieg kat IV-VI 600m free participation
55 Strzelczyk Przemek Mortęgi Bieg Główny Radomno Biega paid
56 Degner Damian Płock Marsz NW Gruby Tim 10.00 PLN
57 Adamski Przemysław Płock Marsz NW 10.00 PLN
58 Przybyłek Patrycja Iława Bieg Główny BGS Iława 10.00 PLN
59 Zienkiewicz Piotr Młynary Bieg Główny UKS GIMPAS Pasłęk 10.00 PLN
60 Feliś Grażyna Dobrzyki Bieg Główny BGS IŁAWA paid
61 Steckiewicz Edwin Rypin Bieg Główny 10.00 PLN
62 Zięba Mariusz Iława Bieg Główny BGS IŁAWA paid
63 Sadowska Kamila LUBAWA Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać paid
64 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny Biegam u Kolesi paid
65 Tomaszewska Joanna Iława Bieg Główny BGS IŁAWA 10.00 PLN
66 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 10.00 PLN
67 Steckiewicz Edmund Rypin Marsz NW 10.00 PLN
68 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny BGS Iława 10.00 PLN
69 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny BGS IŁAWA 10.00 PLN
70 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 10.00 PLN
71 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10.00 PLN
72 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW OSP POGRODZIE 10.00 PLN
73 Grabowski Dariusz Bratian Bieg Główny TKFF PŁOCK 10.00 PLN
74 Milewska Lena Ostróda Bieg przedszkolaka free participation
75 Cichowska Joanna Ostróda Bieg Główny Ostróda Runners paid
76 Lipek Rafał Lubawa Bieg Główny 10.00 PLN
77 Kozłowski Wiesiek Grabowo Bieg Główny 10.00 PLN
78 Kasprowicz Dorota Iława Bieg Główny 10.00 PLN
79 Jankowski Karol Iława Bieg Główny BGS Iława paid
80 Brzeska-Szulc Monika Iława Bieg Główny paid
81 Łabuda Agnieszka Iława Bieg Główny paid
82 Heyda Piotr Iława Bieg Główny D312 paid
83 Kasprowicz Małgorzata Bratian Bieg Główny paid
84 Pysiak Paweł Marzęcice Bieg Główny paid
85 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg Główny Radomno Biega 10.00 PLN
86 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny paid
87 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny SPORT A-Z Team Iława paid
88 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Bieg Główny 10.00 PLN
89 Modrzejewski Mateusz Golub-dobrzyń Bieg Główny paid
90 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny SPORT A-Z TEAM IŁAWA paid
91 Ronowicz Mateusz Brodnica Bieg Główny 10.00 PLN
92 Chuchra Szymon Toruń Bieg kat klasy I-III 400m free participation
93 Chuchra Mateusz Toruń Bieg kat IV-VI 600m free participation
94 Pąk Anna Pąk Brodnica Bieg Główny paid
95 Golmanowski Krzysztof Kurzetnik Bieg Główny Kurzętnik Biega 10.00 PLN
96 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg Główny EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 10.00 PLN
97 Turek Bartosz Kurzętnik Bieg Główny KS Zamek Kurzętnik paid
98 Bielski Piotr Radomno Bieg Główny Radomno Biega 10.00 PLN
99 Marchlewski Radosław Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
100 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg kat VII-VIII 800m KS Zamek Kurzętnik free participation


Views: 1341

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ