# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 KUŚNIEREK Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat free participation
2 KUŚNIEREK Adam Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
3 Brzuziewski Karol Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Brzoza team free participation
4 Rzoska Jakub Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
5 Bączkowski Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
6 Michalczak Przemysław Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 4 Sopot free participation
7 Michalczak Franciszek Sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 4 Sopot free participation
8 Michalczak Wiktor Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp nr 9 Sopot free participation
9 Berezecka Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
10 Maramorosz Zuzia Bojano Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 27 Malutkowo w Gdyni free participation
11 Maramorosz Dominika Bojano Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Bojanie free participation
12 Szczerba Agata Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni free participation
13 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole 13 w Gdyni free participation
14 Rzepka Vanessa Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 29 w Gdyni free participation
15 Rzepka Maksymilian Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp 43 Gdynia free participation
16 Rzepka Kacper Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Ckziu nr2 w Gdyni free participation
17 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat free participation
18 Łypek Remigiusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
19 Nikulin Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 58 free participation
20 Nikulin Ewa Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 48 Gdynia free participation
21 Herba Norbert Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat free participation
22 Herba Lena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni free participation
23 Pawelec Magdalena Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
24 Bogdan Dominik Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
25 Bogdan Aleksandra Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
26 Cygan Jeremiasz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat free participation
27 Piasta Jan Pogórze Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
28 Kujawa Kinga Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa nr. 33 im. Obrońców Kępy Oksywskiej free participation
29 Mikołajewska Amelia Chwaszczyno Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Elektonicznezapisy.pl Team free participation
30 Kujawa Krystian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr. 33 im. Obrońców Kępy Oksywskiej free participation
31 Rusoń Oskar Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
32 Wnuk Wojciech Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
33 jankowska maliwna gdynia Bieg MATA – 6 lat SP 45 Gdynia free participation
34 Smarszcz-Cyman Izabela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
35 Walder Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
36 Walder Dominika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat free participation
37 Zeszutek Zawisza GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
38 Zeszutek Ziemowit GDYNIA Bieg MATA – 6 lat free participation
39 Ruczko Antonina Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
40 Tokarski Filip Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Sailors free participation
41 Tokarski Bartosz Gdynia Test Coopera Sailors free participation
42 Jarzembińska Zofia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 50 free participation
43 Lubinski Cezary Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
44 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
45 Mokłowicz Piotr Wejherowo Test Coopera Znikające punkty free participation
46 Mokłowicz Ania Wejherowo Test Coopera Znikające punkty free participation
47 Niemczewski Mikołaj Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
48 Niemczewska MAJA Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
49 GAJEWSKA-GAJEK Hanna Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP 45 Gdynia free participation
50 Grande Marysia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat BigYellowFoot Adventure Team free participation
51 Keler Dominik Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
52 Wojtczuk Milan Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole 28 free participation
53 Jagielska Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
54 Kamińska Fabian Gdynia Bieg MATA – 6 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni free participation
55 Kamińska Alicja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni free participation
56 Mazur Iga Bojano Bieg MATA – 6 lat KKS SFORA BOJANO free participation
57 Rybicka Alicja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat Szkoła nr 40 w Gdyni free participation
58 Zwatykanicz Julia Rumia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat free participation
59 Zwatykanicz Ewa Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat free participation
60 Elmanowska Zuzanna Reda Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem free participation
61 Elmanowska Natalia Reda Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Mapeciaki Reda free participation
62 Elmanowska Joanna Reda Bieg BOSMANA – 7 lat Sp3 Reda free participation
63 Kulczyk Igor Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła podstawowa nr 8 free participation
64 Kozaczuk Julia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP 16 GDYNIA free participation
65 Kozaczuk Izabela Gdynia Test Coopera free participation
66 Rożańska Zofia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat free participation
67 Kruk Maja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat SKLA Sopot free participation
68 Wierzbicka Marcelina Gdynia Bieg MATA – 6 lat free participation
69 Wierzbicka Milena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 6 Gdynia free participation
70 Wutkowiak Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat free participation
71 Radtke Liliana Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat free participation
72 Dyśko Maja Bojano Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KKS Sfora free participation
73 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP42 free participation
74 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP42 free participation
75 Gruszeczka Mateusz Reda Test Coopera Parkrun Grudziądz free participation
76 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP 16 GDYNIA free participation
77 Kuchta Maria Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
78 Kuchta Antoni Sopot Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp. 75 free participation
79 Gliński Jan Gdańsk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
80 Kandzora Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat free participation
81 Kandzora Tomasz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat free participation
82 Żero Oliwia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
83 Żero Klaudia Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat free participation
84 Hulewski Antoni Sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat free participation
85 Hulewski Aleksander Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
86 Lejk Pola Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Niezapominajka free participation
87 Lejk Jakub Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 43 w Gdyni free participation
88 Włodarska Maria Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
89 Włodarska Ola Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat free participation
90 Lis Maria Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Gorillas OCR free participation
91 Lis Zuzanna Rumia Bieg BOSMANA – 7 lat Gorillas OCR free participation
92 Masowa Lena Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat free participation
93 Paszka Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp17 Gdynia free participation
94 Paszka Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp17 Gdynia free participation
95 Kucharska Amelka Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Gorillas OCR free participation
96 Salwowski Kacper Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat GSS GDYNIA free participation
97 Czajkowska Julia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat BCT Team Gdynia free participation
98 Czajkowska Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat BCT Team Gdynia free participation
99 Dragan Karol Gdynia Test Coopera free participation
100 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Familytime.pl free participation


Views: 1000

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ