ZOELLER TECH StoneMan Triathlon Puck 2022 - starty indywidualne
# Karta Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kunz Kacper Pogórze SPRINT paid
2 Hartliński Wojciech Woryty MEGA Najmowicz Triathlon Team paid
3 Zelewski Krystian Puck MINI Hospicjum w Pucku paid
4 Jezusek Jarosław Gdynia MEGA #Im_Inspiration paid
5 Wawrzyniak Marek GDYNIA SPRINT paid
6 Kruk Maciej Rumia SPRINT paid
7 Kuc Mirosław Bystra SPRINT paid
8 Babiarz Filip Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team paid
9 Babiarz Kasia Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team paid
10 Babiarz Przemek Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team paid
11 Paszke Nikodem Przetoczyno MINI VeloCiti Szemud paid
12 Mikołajczak Mateusz Rumia SPRINT Banach Coaching paid
13 Miaśkiewicz Michał Słupno SPRINT paid
14 Miaśkiewicz Katarzyna Słupno MINI paid
15 Bogalecki Marek Starogard Gdański SPRINT Safe Sport Team paid
16 Skrzypczak Kinga Puck SPRINT Klif Team paid
17 Niedźwiecki Mateusz Rumia SPRINT RugbySlep.pl / Endure Team paid
18 Mateja Bożena Gdańsk MEGA
19 Bartoszewicz Robert Gdynia MEGA paid
20 Ćwik Damian Gdynia MEGA CTS paid
21 Szumlas Rafał Rumia SPRINT paid
22 Ptaszek Tomasz Gdynia SPRINT Waniewski Coaching paid
23 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa Elbląg SPRINT KLUGE Team paid
24 Schutz Maria Kościerzyna SPRINT OlimpSwim paid
25 Ustarbowski Tomasz Swarzewo MEGA paid
26 Gafka Waldemar Wejherowo MINI LUK-CONNECT TRI TEAM paid
27 Sprawka Marta Radom MEGA paid
28 Staniek Małgorzata Mogilno MINI paid
29 Wruk Remigiusz Wruk Opole MINI
30 Łazaronek Piotr Stara Sikorska Huta MEGA OlimpSwim-Skawiński-Kropek paid
31 Zakrzewski Mateusz Warszkowo MINI Carlsson Drewno paid
32 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo MINI Carlsson Drewno paid
33 Szopa Marek Gdynia MINI RUNEDA paid
34 Lyashkevich Alexey Gdańsk SPRINT Endure Team paid
35 Niedzielska Zofia Gdynia MINI paid
36 Smeja Przemyslaw Nadole MINI paid
37 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty MEGA Najmowicz Triathlon Team paid
38 Chmiel Krzysztof Bolszewo SPRINT Trampus Turystyka Aktywna paid
39 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR Wejherowo MINI paid
40 Maltcev Sergei Elbląg SPRINT paid
41 Piotrowski Krzysztof Działdowo MEGA Twister Team paid
42 Szuder Przemysław Hornówek MEGA Triangle Sports paid
43 Schmidt Sebastian Połczyno MINI paid
44 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg SPRINT paid
45 Czaja Piotr Sopot MINI paid
46 Rączkowski Dariusz Rączkowski Wejherowo SPRINT paid
47 Sarbak Bartosz Wolsztyn MEGA BS-TRI paid
48 Staniek Agata Mogilno MEGA BS-TRI paid
49 Struk Piotr Białystok MEGA paid
50 Falkowska Martyna Białystok SPRINT 3T Białystok/TomicaCoaching paid
51 Rusoń Oskar Gdynia MINI paid
52 Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Reda MINI Fit Sexy Żony paid
53 Pielak Tomasz Warszawa MEGA Figurski Kevirko TriTeam
54 Trzebiatowski Grzegorz Rumia MINI paid
55 Rómianowski Marek Rómianowski Puck SPRINT paid
56 Tyszer Adam Reda SPRINT AG TRI-Team Rumia paid
57 Kużdżał Adam RUMIA MINI WiR paid
58 Bieliński Łukasz Rumia MINI paid
59 Dobosz Michal Gdynia MEGA COMPLEXSPORTS Triathlon Team paid
60 Kac Marek Reda SPRINT Endure Team paid
61 Kac Magdalena Reda MINI Fit Sexy Żony paid
62 Żóraw Adam Gdynia MINI paid
63 Staniszewski Krzysztof Malbork SPRINT Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon paid
64 Staniszewska Joanna Gdańsk SPRINT Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon paid
65 Butowska Katarzyna Starogard Gdański SPRINT paid
66 Klonowski Tomasz Klonowski Świecie MEGA Platan paid
67 Heimrath Bartlomiej Gdynia MEGA Koopa Zdrowia paid
68 Stukan Maciej Sopot MEGA EPICENTRUM paid
69 Pawlak Dezyderia Gdynia MEGA CTS paid
70 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn SPRINT paid
71 Miotk Michal Gdynia SPRINT RakTeamTrathlon paid
72 Roniarski Adam Wejherowo SPRINT AG Tri Team Rumia paid
73 Cząstka Tomasz Gdynia SPRINT Gdynia Sport Team paid
74 Buchacz Radek ŁÓDŹ MEGA Dwabe Rekrutacja
75 Raguza Grzegorz Gdynia SPRINT EvoTriathlon paid
76 Hrynkiewicz-Sudnik Arek Elbląg SPRINT Kluge Team paid
77 Kurel Michał Rumia SPRINT paid
78 Fenrych Piotr Gdynia MEGA #Im_Inspiration paid
79 Bałut Michał Gdynia SPRINT paid
80 Kuc Krzysztof Bystra MEGA paid
81 Biedrawa Michał Sopot MEGA paid
82 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia SPRINT MamyTo! paid
83 GOSZ MARCIN LĘBORK MEGA Endure Team paid
84 WOJEWSKI KRYSTIAN SOPOT SPRINT paid
85 Juśkiw Pawel Gdynia SPRINT paid
86 Goździewicz Paweł Gdynia SPRINT biegamyrazem\Complexsports paid
87 Zaczek Łukasz Gdynia MEGA Grupa Biegowa NDI paid
88 Marszałek Karina Gdynia SPRINT paid
89 Leon Luis Gdansk MEGA paid
90 Matysiak Robert Kwirynów SPRINT paid
91 Pluta Wojciech Gdańsk MINI LUK-CONNECT paid
92 Kułtoniak Robert Gdynia SPRINT MOWI paid
93 Kozłowski Grzegorz Rumia MINI ZOELLER TECH paid
94 Kołakowski Mikołaj Reda SPRINT Endure Team paid
95 Marat Krzysztof Rumia MINI ZOELLER TECH paid
96 Bartel Anita Pszczółki MEGA Torus paid
97 Falkowski Paweł Darżlubie SPRINT paid
98 Falkowski Marek Puck SPRINT paid
99 Zelewska Marta Gdynia SPRINT MEWA Gdynia paid
100 Gruchała Agnieszka Gdynia SPRINT MEWA Gdynia paid


Views: 15001

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ