2-4-8 Triathlon Frombork
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA Kwidzyn biega paid
2 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure Team
3 Kośla Paweł Kośla Żyrardów TRIATHLONOWA DWÓJKA Run de Girard paid BM
4 Ciecharowska Justyna Żyrardów TRIATHLONOWA DWÓJKA Run de Girard paid BM
5 Gostkowski Remigiusz Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
6 Golombek Piotr Grudziądz TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
7 Boniewski Kamil Boniewski Glinojeck TRIATHLONOWA CZWÓRKA KK Załuski Team paid BM
8 Górny Łukasz Górny Bydgoszcz TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
9 Zbaraszewski Bartosz Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
10 Łaba Jerzy Emil Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA Przewozy Autokarowe "Maciuś" paid BM
11 Gutowska Izabela Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA Open Balance Health Triathlon Team paid BM
12 Szczepuchowski Bogdan Nidzica TRIATHLONOWA DWÓJKA Nidzica Biega paid BM
13 Bogalecki Marek Starogard Gdański TRIATHLONOWA CZWÓRKA Safe Sport Team paid BM
14 Kruk Maciej Rumia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
15 Kwietniewska Joanna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
16 Sobocinski Waldemar Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA ActivitySport paid BM
17 Sobocinski Tomek Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA ActivitySport paid BM
18 Warchoł Anna Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
19 Warchol Florian Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
20 Kmita Robert Warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA KK Załuski Team paid BM
21 Tywoński Marcin Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid
22 Błaszkowski Bartosz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA Team żubrówka
23 Łukiewicz Łukasz Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA TeamKaraś paid BM
24 Pierścionek- Sarnowska Małgorzata Brodnica TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
25 Brózda Katarzyna Brzozie TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
26 ANGIELCZYK Mieczysław Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
27 Misun-Nowak Katarzyna Osówiec TRIATHLONOWA CZWÓRKA Akademia Mistrzów Sportu paid BM
28 Butowska Katarzyna Starogard Gdański TRIATHLONOWA CZWÓRKA Bez zbędnych pytań
29 Rudziński Andrzej Jonkowo TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
30 Czerwiec Michał Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
31 Jankowska Elwira Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA PersonalTriathlon paid BM
32 Rzepka Tomasz Gliwice TRIATHLONOWA DWÓJKA - paid
33 Misun Mariola Zielonka TRIATHLONOWA DWÓJKA AMS Triathlon paid BM
34 Świtońska Aleksandra Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA
35 Bociek Piotr Gubin TRIATHLONOWA ÓSEMKA RKS CHUWDU
36 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK TRIATHLONOWA CZWÓRKA BHMW_GDYNIA paid BM
37 matuszewicz arkadiusz Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
38 Ormianin Marcin Tczew TRIATHLONOWA CZWÓRKA Apator Metrix S.A. paid BM
39 Nowicki Marek Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA
40 Preuss Daniel Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
41 Drzewicki Marcin Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
42 Dołkowska Monika Bydgoszcz TRIATHLONOWA DWÓJKA TriChickas
43 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn TRIATHLONOWA ÓSEMKA Kwidzyn biega
44 Mikowski Mariusz Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
45 Zmudzinska Hanna Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
46 Zmudzinski Tomek Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA KS Barrakuda paid BM
47 wietrzykowska ewa warszawa TRIATHLONOWA CZWÓRKA
48 Jankowiak Katarzyna Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
49 Pohland Paweł Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
50 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA WiHurra Sobiejuchy paid BM
51 Lipka Michał Wólka Drążdżewska TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
52 Pawlak Piotr Poznań TRIATHLONOWA DWÓJKA PKO Bank Polski paid BM
53 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT - Elbląg Triathlon Team paid BM
54 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT - Elbląg Triathlon Team paid BM
55 Strzelecki Adam Strzelecki Włocławek TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
56 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
57 Kowalski Jacek Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA JACKO paid BM
58 Brzozowski Jacek Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Team Karaś - Elbląg
59 Nierzwicki Grzegorz Malbork TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy paid BM
60 Rzepka Małgorzata Aleksandra Gliwice TRIATHLONOWA CZWÓRKA - paid BM
61 Hiller Gabriela Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA MOTYWATORNIA TEAM
62 Kalman Hubert Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA HMTRANS.PL paid BM
63 Kazanecki Tomasz Kazanecki Legionowo TRIATHLONOWA DWÓJKA Twister Team paid BM
64 Czepułkowski Michał Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
65 Karabin Paweł Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
66 Bluj Mikołaj Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Vo2max MTB Team paid BM
67 Kowalski Szymon Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Decathlon Przymorze paid BM
68 Bluj Marta Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
69 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
70 Marszałek Przemysław Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Alfaco Running Team paid BM
71 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
72 Kozak Przemysław Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Kozak Sport Team paid BM
73 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
74 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
75 Nowosielski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Beko Team paid BM
76 Lorek Kinga Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Beko Team paid BM
77 Żelaskowska KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
78 Wróblewski Mieczysław Wrocław TRIATHLONOWA CZWÓRKA WKT-ri paid BM
79 Legiewicz Patrycja Tolkmicko TRIATHLONOWA DWÓJKA
80 Kargól Łukasz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
81 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Lotos Running Team paid BM
82 Michałek-Grzywna Renata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
83 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
84 Chodkowski Paweł Chodkowski Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
85 Waszkiewicz Marcin Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA Są Wolniejsi paid BM
86 Zduniak Marcin Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Biegam na Tarchominie paid BM
87 Szczukowski Patryk Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
88 Szwindowski Mateusz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
89 Brzozowska Iwona Unisław TRIATHLONOWA DWÓJKA
90 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
91 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA Dzierzgoń Team paid BM
92 Witkowski Albert Nowy Staw TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy paid BM
93 Gluszkiewicz Weronika Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
94 Domowicz Anna Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
95 Domowicz Jacek Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
96 Jabłoński Jakub Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Team Karaś - Elbląg
97 Czarniecki Kamil Sopot TRIATHLONOWA DWÓJKA 12tri.pl paid BM
98 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TRI Mama Team / GCZ paid BM
99 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców paid BM
100 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE


Views: 6740

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ