2-4-8 Triathlon Frombork
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krysztofik Joanna Tolkmicko TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
2 Małysko Małgorzata Tolkmicko TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
3 Kalman Hubert Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA HMTRANS.PL paid BM
4 Kazanecki Tomasz Kazanecki Legionowo TRIATHLONOWA DWÓJKA Twister Team 169.00 PLN
5 Czepułkowski Michał Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
6 Karabin Paweł Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
7 Bluj Mikołaj Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Vo2max MTB Team paid BM
8 Pawełczyk Kacper Łódź TRIATHLONOWA ÓSEMKA Celironman paid BM
9 Kowalski Szymon Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Decathlon Przymorze paid BM
10 Bluj Marta Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
11 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
12 Marszałek Przemysław Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Alfaco Running Team paid BM
13 Witkowska Agnieszka Kętrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
14 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA CSSG Kętrzyn paid BM
15 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
16 Kozak Przemysław Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team paid BM
17 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
18 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
19 Nowosielski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Beko Team paid BM
20 Wójcik Łukasz Pabianice TRIATHLONOWA ÓSEMKA Celironman paid BM
21 Skutnik Oskar Czarna Białostocka TRIATHLONOWA CZWÓRKA Beko Team paid BM
22 Żelaskowska KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
23 Wróblewski Mieczysław Wrocław TRIATHLONOWA ÓSEMKA WKT-ri paid BM
24 Legiewicz Patrycja Tolkmicko TRIATHLONOWA DWÓJKA 169.00 PLN
25 Kargól Łukasz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
26 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA Lotos Running Team paid BM
27 Michałek-Grzywna Renata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
28 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
29 Chodkowski Paweł Chodkowski Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
30 Zima Jan Nowiny TRIATHLONOWA ÓSEMKA DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 269.00 PLN
31 Waszkiewicz Marcin Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA Są Wolniejsi paid BM
32 Zduniak Marcin Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Biegam na Tarchominie paid BM
33 Gatza Jan Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA 209.00 PLN
34 Szczukowski Patryk Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
35 Szwindowski Mateusz Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
36 Brzozowska Iwona Unisław TRIATHLONOWA DWÓJKA 169.00 PLN
37 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
38 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA Dzierzgoń Team paid BM
39 Witkowski Albert Nowy Staw TRIATHLONOWA DWÓJKA Malborskie Morsy paid BM
40 Gluszkiewicz Weronika Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
41 Domowicz Anna Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
42 Domowicz Jacek Chodzież TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
43 Jabłoński Jakub Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA Team Karaś - Elbląg 209.00 PLN
44 Czarniecki Kamil Sopot TRIATHLONOWA DWÓJKA 12tri.pl paid BM
45 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TRI Mama Team / GCZ paid BM
46 Hawliczek Aleksandra Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA Tri Monstera paid BM
47 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców paid BM
48 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE 169.00 PLN


Views: 1146

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ