II Marsz po Wiosnę z Nogami w Chmurach i Łódzką Szkołą Nordic Walking
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wilczyński Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
2 Łazarska Katarzyna Lutomiersk 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
3 Dróżdż Paweł Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) EPOKA NORDICA ŁÓDŹ paid BM
4 Smoręda Ilona Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
5 Bal Marta Lutomiersk 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
6 Bednarek-Mogińska Katarzyna Wrząca 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
7 Sadowska Wioletta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
8 Olczyk Dariusz Stary Adamów 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
9 Pietrucha Katarzyna Stary Adamów 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
10 Korczak Ewa Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid
11 Góralska Ewa Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
12 Bedyk Wiesława Palestyna 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
13 Bedyk Czeslaw Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
14 Pajor Piotr Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
15 Szczygielska Dominika Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
16 Kaczmarek Robert Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz paid BM
17 Kaczmarek Anna Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz paid BM
18 Klatka Piotr Łodź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
19 Pastusiak Barbara Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
20 Rogowska Magdalena Borchówka 13 F 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
21 Frankiewicz Ewa Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW paid BM
22 Mirys Monika Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
23 Kuzdraj Dorota Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
24 Hara Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Maszerujemy z nogami w chmurach paid BM
25 Żyźniewska Danuta Żyźniewska Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
26 Olczak Ola Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Maszerujemy z nogami w chmurach paid BM
27 Rybińska Danuta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
28 Kubiak Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING paid BM
29 Pieprzowski Robert ŁÓDŹ 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Łódzka Szkoła Nordic Walking paid BM
30 Kupisińska Elżbieta Kupisińska Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
31 Paździejewska Jarosława Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Chodzę z MOSiR Łódź paid BM
32 Kijewska Alina Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Chodzę z MOSiR paid BM
33 Świtała Karolina Świtała Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team paid BM
34 Leśnicka Agnieszka Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
35 Adamska Bożena Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
36 Adamska Ewelina Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
37 Olszewski Wiktor Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi + e-book Kod Zwycięstwa. Jak ultramaratończycy pokonują swoje słabości 35.00 PLN
38 Kruszyniak Katarzyna Zofiówka 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW paid BM
39 Wągrowska Kamila Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
40 Ciechomska Beata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
41 Reszpondek-Zaton Dominika Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz paid BM
42 Jaworska Izabela Dzierlin 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz paid BM
43 Sulej Teresa Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
44 Szymczak Karolina Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) O Co Biega paid BM
45 Szymczak Michał Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) O Co Biega paid BM
46 Boniecka Katarzyna Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
47 Orlińska Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
48 Arendt Karolina Arendt Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
49 Wrzesińska Kasiola Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Łódzka Szkoła Nordic Walking paid BM
50 Pietrzak Maria Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz paid BM
51 Mazur Małgorzata Zdunska Wola 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz paid BM
52 Mirowska Anna Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
53 Lenda Marek Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
54 Kowalewicz Jadwiga Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW paid BM
55 Kapuściński Wiesław Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW paid BM
56 Kapuścińska Agnieszka Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę paid BM
57 wojciechowska alicja łask 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW paid BM
58 Korycka Mariola Zgierz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW paid BM
59 Świderek Izabela Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
60 Świderek Izabela Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) 25.00 PLN
61 Świderek Izabela Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) 25.00 PLN
62 Idzikowska-Markowska Marzena Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) FormaNa5 paid BM
63 Pakuła Teresa Bełchatów minimum 5 km WERSJA ONLINE SAM MEDAL (+ 7 zł wysyłka wliczona w kwotę główną) Sercańska Akademia Seniora NW Bełchatów paid BM
64 Pakuła-Sielska Patrycja Poznań minimum 5 km WERSJA ONLINE SAM MEDAL (+ 7 zł wysyłka wliczona w kwotę główną) The All-Paw-Drive Team paid BM
65 Jarynicz Tadeusz Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Epoka Nordica Łódź paid BM
66 Jarmuż Bożena Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Maszerujemy z nogami w chmurach paid BM
67 Rutowicz Ewa Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) POKIJKOWANI NW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI paid BM
68 Czajkowska Joanna Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) POKIJKOWANI NW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI paid BM
69 Pągowska Beata Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb paid BM
70 Wawrzonek Justyna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
71 Kaczmarek Włodzimierz Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Łódzka Szkoła Nordic Walking paid
72 Michalak Agata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING paid BM
73 Pietrusewicz Joanna Warszawa 5 lub 10 km w Łodzi + e-book Kod Zwycięstwa. Jak ultramaratończycy pokonują swoje słabości PASJA Nordic Walking 35.00 PLN
74 Cieślik Rafał Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb paid BM
75 Kalisiak Justyna Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) POKIJKOWANI NW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI paid BM
76 Cieciorowska Monika Orzk 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
77 KOCHANIAK Maria Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Epoka Nordica Łódź paid BM
78 Zdzichowska Elżbieta Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
79 Szymańska Regina Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
80 Stupnowicz Bogdan Łódź minimum 5 km WERSJA ONLINE SAM MEDAL (+ 7 zł wysyłka wliczona w kwotę główną) paid BM
81 Fijalkowska Magdalena Konstantynów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
82 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) POKIJKOWANI NW PIOTRKÓW TRYBUNALSKI paid BM
83 Sikorska Katarzyna Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
84 Sikorski Michał Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
85 Pancer Karolina Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
86 Makowska Magdalena Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
87 WOJCZYK Joanna Wojczyk Bedoń Przykościelny 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ paid BM
88 Domaracka Sylwia Rąbień 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid
89 Stasiak Magdalena Kutno 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
90 Wawerek Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
91 Onówrzak-Ł Angelika Zgierz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
92 Grzyb Ewa Grzyb Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) LZS Justynów paid BM
93 Lewandowska Izabela Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
94 Jóźwiak Dorota Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
95 Kwintal Barbara Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid
96 Gradowska Magdalena Ozorków 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
97 Zagawa Ewa Rosanów minimum 5 km WERSJA ONLINE SAM MEDAL (+ 7 zł wysyłka wliczona w kwotę główną) paid BM
98 Marczewska Iwona ŁÓDŹ 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM
99 Kędzierska Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Z Kijami przez życie paid BM
100 Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska Glinnik 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) paid BM


Views: 3324

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ