Korona Północy 2022 - Kobylnica

10 km NW 21 km NW 5 km Bieg 5 km NW

10 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Ostrzeżenia żółta zielona Prędkość Czas/km Start 10 km 5 km (1) 5 km (2) Meta Dyplom
1 106 KUŹMICZ ADAM M 1 M 40-49 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 10 km NW 2pkt 11.46 00:05:14 00:30:04.18 00:25:44.52 00:26:35.54 00:52:20.06 PDF PNG
2 103 KŁOS MACIEJ M 2 M 16-39 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 10 km NW 2pkt 11.32 00:05:18 00:30:04.26 00:26:02.30 00:26:58.29 00:53:00.59 PDF PNG
3 105 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K 40-49 KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 10 km NW 10.17 00:05:53 00:31:34.21 00:29:15.18 00:29:44.56 00:58:59.74 PDF PNG
4 12 KONKOL ANDRZEJ M 3 M 60-69 LĘBORK KREATIVSPORT 10 km NW 10.08 00:05:57 00:30:15.65 00:29:27.01 00:30:03.89 00:59:30.90 PDF PNG
5 115 SMARSZCZ WIESŁAW M 4 M 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10 km NW 1 9.62 00:06:14 00:30:12.38 00:30:05.08 00:32:16.43 01:02:21.51 PDF PNG
6 107 LEJKOWSKA MIRELA K 2 K 40-49 GOWINO POLIPACK TEAM GWE 10 km NW 1 9.55 00:06:16 00:31:30.46 00:31:05.93 00:31:43.49 01:02:49.42 PDF PNG
7 104 KREFFT BARBARA K 3 K 50-59 PARCHOWO 10 km NW 1 9.32 00:06:26 00:31:34.45 00:31:48.47 00:32:35.10 01:04:23.57 PDF PNG
8 116 KNITTER MONIKA K 4 K 16-39 1 POLANÓW 10 km NW 9.32 00:06:26 00:31:28.36 00:32:29.67 00:31:55.10 01:04:24.77 PDF PNG
9 124 MADEJ JOLANTA K 5 K 50-59 1 GDAŃSK ESJA TEAM 10 km NW 1pkt 9.24 00:06:29 00:31:32.07 00:32:26.46 00:32:31.44 01:04:57.90 PDF PNG
10 102 GAJDZIS WOJCIECH M 5 M 40-49 1 GDAŃSK 10 km NW 2 9.21 00:06:30 00:30:09.32 00:32:16.98 00:32:52.88 01:05:09.86 PDF PNG
11 113 RUNOWSKI JAROSŁAW RUNOWSKI M 6 M 50-59 1 DREZDENKO 10 km NW 1 9.2 00:06:31 00:30:08.90 00:31:40.91 00:33:31.56 01:05:12.47 PDF PNG
12 111 OLSZEWSKI RYSZARD M 7 M 70+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km NW 9.15 00:06:33 00:30:15.65 00:32:19.90 00:33:16.09 01:05:35.99 PDF PNG
13 114 SMARSZCZ GRAŻYNA K 6 K 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 10 km NW 9.14 00:06:34 00:31:38.00 00:32:37.19 00:33:03.30 01:05:40.49 PDF PNG
14 101 BIAŁK ROMAN M 8 M 70+ 2 GDAŃSK 10 km NW 8.61 00:06:58 00:30:18.72 00:34:52.56 00:34:49.53 01:09:42.09 PDF PNG
15 112 RUNOWSKA DOROTA K 7 K 50-59 2 DREZDENKO 10 km NW 8.54 00:07:01 00:31:38.12 00:34:54.05 00:35:20.11 01:10:14.16 PDF PNG
16 127 JELONEK ROKSANA K 8 K 16-39 2 SŁUPSK 10 km NW 1 8.53 00:07:02 00:31:28.69 00:34:49.37 00:35:33.48 01:10:22.85 PDF PNG
17 110 MAZUR MICHAŁ M 9 M 50-59 2 DEMLIN 10 km NW 8.04 00:07:27 00:30:13.25 00:36:33.61 00:38:01.56 01:14:35.17 PDF PNG
18 108 MALINOWSKA GRAŻYNA K 9 K 70+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10 km NW 6.71 00:08:56 00:31:41.68 00:03:35.34 01:25:50.98 01:29:26.32 PDF PNG


21 km NW

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Ostrzeżenia żółta zielona Prędkość Czas/km Start 21 km 5km (1) 5km (2) 5km (3) 5km (4) Meta Dyplom
1 125 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M 1 M 60-69 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 21 km NW 10.77 00:05:34 00:00:09.26 00:30:14.72 00:27:53.01 00:28:35.50 00:30:16.46 01:56:59.69 PDF PNG
2 122 BIERKUS MIROSŁAW M 2 M 60-69 KOSZALIN BALTIN MIELENKO 21 km NW 1 10.76 00:05:34 00:00:04.66 00:30:57.79 00:27:52.69 00:27:59.86 00:30:19.61 01:57:09.95 PDF PNG
3 121 ABEL KAROL M 3 M 50-59 KALISZ KALISIA NORIC TEAM 21 km NW 1 10.1 00:05:56 00:00:02.14 00:31:37.47 00:29:29.52 00:30:18.63 00:33:19.17 02:04:44.79 PDF PNG
4 126 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 4 M 16-39 1 BANINO NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 21 km NW 1 10.05 00:05:58 00:00:02.34 00:31:55.16 00:29:53.36 00:30:13.15 00:33:18.25 02:05:19.92 PDF PNG
5 123 KOŁPAK JAN M 5 M 70+ 1 SZTUM ŁKS ZANTYR SZTUM 21 km NW 1 9.9 00:06:03 00:00:04.31 00:32:27.14 00:30:38.59 00:30:30.79 00:33:40.83 02:07:17.35 PDF PNG


5 km Bieg

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Start 5 bieg Meta Dyplom
1 50 GAJLEWICZ DOMINIK M 1 M 16-39 TRZEBIELINO MTS HAMER 5 km Bieg 15.54 00:03:51 01:00:21.78 00:19:18.03 PDF PNG
2 45 WIELGAT ŁUKASZ M 2 M 16-39 PIEŃKOWO KB BRYZA POSTOMINO 5 km Bieg 14.94 00:04:01 01:00:21.95 00:20:05.41 PDF PNG
3 46 ZACHARSKI JERZY M 3 M 60+ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km Bieg 13.35 00:04:29 01:00:22.39 00:22:28.81 PDF PNG
4 54 TREDER MARIAN M 4 M 40-59 1 ŁOSINO TEAM TREDER 5 km Bieg 13.26 00:04:31 01:00:23.29 00:22:37.70 PDF PNG
5 44 KOZACZUK JAROSŁAW M 5 M 40-59 2 SŁUPSK 5 km Bieg 10.14 00:05:55 01:00:22.90 00:29:36.79 PDF PNG


5 km NW

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Kategoria Miejsce wg kategorii Miejscowość Klub Dystans Ostrzeżenia żółta zielona Prędkość Czas/km Start 5 NW Meta Dyplom
1 26 MARCZYŃSKI ADAM M 1 M 40-49 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 10.11 00:05:56 01:03:16.70 00:29:41.74 PDF PNG
2 27 MAŚLANKA JACEK M 2 M 50-59 SŁUPSK 5 km NW 1 10.07 00:05:57 01:03:21.49 00:29:48.12 PDF PNG
3 40 TOPOREK RAFAŁ M 3 M npsr PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 1 10.06 00:05:57 01:03:11.93 00:29:49.78 PDF PNG
4 8 GRABOWSKI JACEK M 4 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 1 9.71 00:06:10 01:02:47.01 00:30:54.19 PDF PNG
5 47 NACZK WIKTORIA K 1 K 14-29 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 1pkt 9.44 00:06:21 01:05:11.24 00:31:47.24 PDF PNG
6 34 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 2 K 40-49 SOPOT ESJA TEAM 5 km NW 9.31 00:06:26 01:05:24.66 00:32:13.39 PDF PNG
7 38 STRABEL WOJCIECH STRABEL M 5 M 60-69 1 ŚREM #ŚREMCHODZI 5 km NW 9.31 00:06:26 01:03:29.68 00:32:14.49 PDF PNG
8 5 DZIK CEZARY M 6 M 40-49 2 SŁAWSKO 5 km NW 9.27 00:06:28 01:03:20.95 00:32:22.05 PDF PNG
9 39 SZPILMAN KATARZYNA K 3 K 50-59 GDYNIA ESJA TEAM 5 km NW 9.1 00:06:35 01:05:29.28 00:32:57.56 PDF PNG
10 30 NOWY KATARZYNA K 4 K npsr 1 GDYNIA ESJA TEAM 5 km NW 9 00:06:39 01:05:31.87 00:33:19.12 PDF PNG
11 32 PONKA BARBARA K 5 K 50-59 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 9 00:06:39 01:05:29.08 00:33:19.88 PDF PNG
12 3 BRYGAŁA AGATA K 6 K 14-29 1 GDAŃSK ESJA TEAM 5 km NW 8.99 00:06:40 01:05:07.82 00:33:22.45 PDF PNG
13 31 PIĄTEK DARIUSZ M 7 M npsr 1 GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 1pkt 8.98 00:06:41 01:03:17.78 00:33:25.15 PDF PNG
14 49 GORTAT BOGUMIŁ M 8 M 40-49 3 DOBRZĘCINO NORDA ACTIVE TEAM 5 km NW 2 8.94 00:06:42 01:03:12.08 00:33:33.47 PDF PNG
15 6 GÓRAL ANDRZEJ M 9 M npsr 2 BYDGOSZCZ SOLID SECURITY BYDGOSZCZ 5 km NW 8.88 00:06:45 01:03:14.85 00:33:47.36 PDF PNG
16 15 KRĘCKA IRENA K 7 K 50-59 2 BUDOWO 5 km NW 1 8.81 00:06:48 01:05:31.89 00:34:02.88 PDF PNG
17 35 RUSINOWICZ ANDRZEJ M 10 M 75+ 1 PIŁA 5 km NW 1 8.78 00:06:50 01:03:42.76 00:34:11.68 PDF PNG
18 25 MANTHEY MARCIN M 11 M 60-69 2 GDAŃSK ESJA TEAM 5 km NW 8.77 00:06:50 01:03:34.55 00:34:12.22 PDF PNG
19 24 MALINOWSKA MONIKA K 8 K 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 1 8.71 00:06:53 01:05:21.87 00:34:27.51 PDF PNG
20 52 SZYCKO OLIWIA K 9 K 14-29 2 SŁUPSK 5 km NW 8.7 00:06:53 01:05:07.58 00:34:28.20 PDF PNG
21 2 BERCZYŃSKI HENRYK BERCZYŃSKI M 12 M 60-69 3 OKONEK NADLEŚNICTWO OKONEK 5 km NW 8.7 00:06:54 01:03:29.81 00:34:30.34 PDF PNG
22 19 KUŹMICZ MAGDALENA K 10 K 30-39 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 8.63 00:06:57 01:05:11.44 00:34:46.67 PDF PNG
23 13 KRAWCZYK DOROTA K 11 K 60-69 1 PIŁA 5 km NW 8.56 00:07:00 01:05:41.49 00:35:02.55 PDF PNG
24 37 STRABEL ELŻBIETA K 12 K 60-69 2 ŚREM #ŚREMCHODZI 5 km NW 8.49 00:07:04 01:05:44.45 00:35:20.93 PDF PNG
25 41 TOWARNICKA IZABELA K 13 K npsr 2 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 1 8.47 00:07:05 01:05:16.87 00:35:26.26 PDF PNG
26 11 KOCOŃ SYLWIA K 14 K 40-49 2 SIEMIANICE 5 km NW 1 8.4 00:07:08 01:05:14.29 00:35:42.55 PDF PNG
27 48 LANGMESSER REGINA K 15 K 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 1 8.31 00:07:13 01:05:35.42 00:36:05.99 PDF PNG
28 21 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 13 M 70-74 1 PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPELNOSPRAWNYM 5 km NW 8.22 00:07:18 01:03:40.39 00:36:31.05 PDF PNG
29 18 KUŹMICZ DOMINIK M 14 M 14-29 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 1 8.21 00:07:18 01:02:47.64 00:36:33.43 PDF PNG
30 1 BARZOWSKA MONIKA K 16 K 30-39 2 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 8.14 00:07:22 01:05:14.31 00:36:52.56 PDF PNG
31 7 GRABOWSKA BOŻENA K 17 K 50-59 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 8.13 00:07:23 01:05:38.19 00:36:55.75 PDF PNG
32 36 SŁONINA EUGENIUSZ M 15 M 70-74 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 8.05 00:07:27 01:03:26.20 00:37:16.26 PDF PNG
33 51 SZYCKO RADEK M 16 M 40-49 4 SŁUPSK 5 km NW 8.02 00:07:28 01:03:14.18 00:37:23.95 PDF PNG
34 33 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 18 K npsr 3 GDYNIA ELITE TEAM 5 km NW 7.79 00:07:42 01:05:17.46 00:38:32.36 PDF PNG
35 29 NERC DOROTA K 19 K 60-69 3 RUMIA 5 km NW 7.75 00:07:44 01:05:41.73 00:38:44.53 PDF PNG
36 43 ZACHARSKA BARBARA K 20 K 50-59 5 TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km NW 1pkt 7.73 00:07:45 01:05:35.26 00:38:49.01 PDF PNG
37 53 TREDER ALINA K 21 K 50-59 6 ŁOSINO TEAM TREDER 5 km NW 7.45 00:08:03 01:05:38.38 00:40:16.78 PDF PNG
38 28 MIŁKOWSKA JOLANTA K 22 K npsr 4 GDYNIA TEAM DEAF 5 km NW 7.36 00:08:09 01:05:26.02 00:40:47.01 PDF PNG
39 4 CHARCZUK ZENON M 17 M npsr 3 OPOLE 5 km NW 1 7.32 00:08:12 01:03:25.88 00:41:00.85 PDF PNG
40 9 GRUSZKA BARBARA K 23 K 75+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 7.25 00:08:16 01:05:48.79 00:41:23.85 PDF PNG
41 16 KUCIO HANNA K 24 K 60-69 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 6.77 00:08:51 01:05:45.01 00:44:17.54 PDF PNG
42 14 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 25 K 60-69 5 CZERNIN LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 1 6.73 00:08:55 01:05:48.22 00:44:35.75 PDF PNG
43 17 KULCZYCKI JAN M 18 M 70-74 3 GDAŃSK 5 km NW 6.47 00:09:16 01:03:41.37 00:46:24.26 PDF PNG
44 20 LIPIŃSKA REGINA K 26 K 75+ 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5 km NW 5.85 00:10:15 01:05:50.11 00:51:15.95 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ