# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Mistrzów Sportu | |||||||||
1 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | SuperSprint | Akademia Mistrzów Sportu | cancelled | ||||
Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | |||||||||
2 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | SuperSprint | Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | cancelled | ||||
3 | Bobryk Karolina | Gdańsk | SuperSprint | Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | cancelled | ||||
4 | Kopciński Bartłomiej | Gdańsk | SuperSprint | Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego | cancelled | ||||
Big Yellow Foot WS | |||||||||
5 | Jabłoński Michał | Suchy Dwór | SuperSprint | Big Yellow Foot WS | cancelled | ||||
BlueApart Team | |||||||||
6 | Jeka Michał | Mechelinki | SuperSprint | BlueApart Team | cancelled | ||||
BlueApart Team / Jeka team | |||||||||
7 | Okopiński Bartek | Kudowa-Zdrój | SuperSprint | BlueApart Team / Jeka team | cancelled | ||||
CTS | |||||||||
8 | Maculewicz Mateusz | Gdynia | SuperSprint | CTS | cancelled | ||||
Goswimrun.pl | |||||||||
9 | Śliwiński Jacek | Gdańsk | SuperSprint | Goswimrun.pl | cancelled | ||||
10 | Maćkowska Inka | Warszawa | SuperSprint | Goswimrun.pl | cancelled | ||||
11 | Maćkowski Jędrzej | Kielce | SuperSprint | Goswimrun.pl | cancelled | ||||
ONE | |||||||||
12 | Łądkowski Wojciech | Gdynia | SuperSprint | ONE | cancelled | ||||
OlimpSwim | |||||||||
13 | Gromowski Waldemar | Trzepowo | SuperSprint | OlimpSwim | cancelled | ||||
SPARTANIE DZIECIOM | |||||||||
14 | Lorenc Agnieszka | Droszków | SuperSprint | SPARTANIE DZIECIOM | cancelled | ||||
Siedlisko Larw | |||||||||
15 | Larwiński Patryk | Warszawa | SuperSprint | Siedlisko Larw | cancelled | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
16 | Basara Mateusz | Starogard Gdański | SuperSprint | TRI STAROGARD GDAŃSKI | cancelled | ||||
17 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | SuperSprint | TRI STAROGARD GDAŃSKI | cancelled | ||||
TRI Starogard | |||||||||
18 | Jelonek Mieczysław | Starogard Gdański | SuperSprint | TRI Starogard | cancelled | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
19 | Kaszubowska Joanna | Starogard Gdański | SuperSprint | TRI Starogard Gdański | cancelled | ||||
20 | Lepak Katarzyna | Starogard Gdański | SuperSprint | TRI Starogard Gdański | cancelled | ||||
21 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | SuperSprint | TRI Starogard Gdański | cancelled | ||||
22 | Gabryel Maciej | Żabno | SuperSprint | TRI Starogard Gdański | cancelled | ||||
Tarnowo Podgórne Biega | |||||||||
23 | Smul Andrzej | Lusówko | SuperSprint | Tarnowo Podgórne Biega | cancelled | ||||
Triclub | |||||||||
24 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | SuperSprint | Triclub | cancelled | ||||
WITC | |||||||||
25 | Galleguillos Claudio | Warszawa | SuperSprint | WITC | cancelled | ||||
Zielony Talizman | |||||||||
26 | Sabadasz Marcin | Poznań | SuperSprint | Zielony Talizman | cancelled | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Leśnikowska Joanna | Pruszcz Gdański | SuperSprint | cancelled | |||||
28 | Furman Kornel | Rumia | SuperSprint | cancelled | |||||
29 | Niesiobędzki Oskar | olsztyn | SuperSprint | cancelled | |||||
30 | Niesiobędzka Katarzyna | olsztyn | SuperSprint | cancelled | |||||
31 | Ciskowski Sergiusz | Wrocław | SuperSprint | cancelled | |||||
32 | Socha Ewa | Wrocław | SuperSprint | cancelled | |||||
33 | Wlazło Agnieszka | Gdańsk | SuperSprint | cancelled | |||||
34 | Wlazło Tomasz | Gdańsk | SuperSprint | cancelled | |||||
35 | Gizicki Marek | Warszawa | SuperSprint | cancelled | |||||
36 | Gizicki Paweł | Gdynia | SuperSprint | cancelled | |||||
37 | Hajnal Laszlo | Warszawa | SuperSprint | cancelled | |||||
38 | kacperski olaf | warszawa | SuperSprint | cancelled | |||||
39 | Zwierzyński Roman | Lutynia | SuperSprint | cancelled | |||||
40 | Palowska Joanna | Olsztyn | SuperSprint | cancelled | |||||
41 | Kuś Maciej | Strzelce Krajeńskie | SuperSprint | cancelled | |||||
42 | Federowicz Grzegorz | Wrocław | SuperSprint | cancelled |
Views: 4348