VI Karnawałowa Noc Morsów
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szydłowska Krystyna Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
2 Łubniewska Anna Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
3 Siry Piotr Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
4 Siry Kamila Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
5 Bębenek Natalia Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
6 Różnicka Grażyna Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
7 Wilk Mariola Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
8 Szczypińska Agnieszka Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
9 Rawska Ewa Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
10 Brzozowska Joanna Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
11 Kur Krzysztof Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
12 Kur Wioletta Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
13 Wiśniewska Anida Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
14 Wiśniewski Hubert Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
15 Pełka Beata Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
16 Pełka Piotr Miłakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo 25.00 PLN
17 Ostrowski Artur Giżycko Uczestnik Zlotu Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak" 25.00 PLN
18 Mikulak Grażyna Olsztyn Uczestnik Zlotu Morsujący Rowerzyści Olsztyn 25.00 PLN
19 Kraszewski Wojciech Olsztyn Uczestnik Zlotu Morsujący Rowerzyści Olsztyn 25.00 PLN
20 Tyburska Anna Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
21 Pieloszvzyk Andrzej Cerkiewnik Uczestnik Zlotu Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
22 Wierzbica Marzanna Dobre Miasto Uczestnik Zlotu paid on-line
23 Fokczyński Przemysław Fokczyński Olsztyn Uczestnik Zlotu MRO paid on-line
24 Fokczyńska Ewelina Olsztyn Uczestnik Zlotu MRO paid on-line
25 Szcześniak Robert Szcześniak Szczytno Uczestnik Zlotu MORSY SZCZYTNO # RESET paid on-line
26 Wanowicz Marek Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
27 Chwedoruk Wojciech Szczytno Uczestnik Zlotu MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
28 Baran Iwona Szczytno Uczestnik Zlotu MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
29 Paszkowski Ignacy Sątopy Samulewo Uczestnik Zlotu paid on-line
30 Linow Agnieszka Olsztyn Uczestnik Zlotu Kąpiący się Zimą Olsztyn paid on-line
31 Lewandowska Elżbieta Szczytno Uczestnik Zlotu Morsy Szczytno #Reset paid on-line
32 Kreńska Iwona Szczytno Uczestnik Zlotu MORSY SZCZYTNO#RESET paid on-line
33 Wierzbicka Patrycja Dobre Miasto Uczestnik Zlotu 25.00 PLN
34 Darek Młyński Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
35 Młyńska Jola Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
36 Karwowski Lech Bisztynek Uczestnik Zlotu Czarna Wieś paid on-line
37 Rybak Justyna Dobre Miasto Uczestnik Zlotu Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
38 Stolarczyk Justyna Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
39 Rybak Przemysław Dobre Miasto Uczestnik Zlotu Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
40 Piegat Joanna Bisztynek Uczestnik Zlotu Przerębel paid on-line
41 Kowalewski Remigiusz wojciech Ostrołeka Uczestnik Zlotu paid on-line
42 Siergiej Wojciech Giżycko Uczestnik Zlotu Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak" paid on-line
43 Stanko Iwona Bisztynek Uczestnik Zlotu Przerębel Bisztynek paid on-line
44 Romanowska Agnieszka Bisztynek Uczestnik Zlotu Przerębel Bisztynek paid on-line
45 Opolski Mietek Lidzbark Warmiński Uczestnik Zlotu MORSY LIDZBARK WARMIŃSKI paid on-line
46 Młyński Krzysztof Dobre Miasto Uczestnik Zlotu Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
47 Młyńska Jolanta Dobre Miasto Uczestnik Zlotu Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
48 Mierzejewska Marlena Giżycko Uczestnik Zlotu Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak" paid on-line
49 Boruc Grzegorz Giżycko Uczestnik Zlotu Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak" paid on-line
50 Kordek Jarosław SZCZYTNO Uczestnik Zlotu MORSY SZCZYTNO#RESET 25.00 PLN
51 Wanowicz Anna Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
52 Leśniewska Teresa Olsztyn Uczestnik Zlotu MRO paid on-line
53 Skórniewski Piotr Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
54 Skórniewska Halina Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
55 Łubniewski Tomasz Milakowo Uczestnik Zlotu Morsy Miłakowo paid on-line
56 CHARCHALIS Jarosław BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
57 Sawko Beata Olsztyn Uczestnik Zlotu MRO paid on-line
58 Kamiński Piotr Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci paid on-line
59 Czwarnóg Roman Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci Iława paid on-line
60 Ejnik Mikołaj Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci Iława paid on-line
61 Ejnik Paweł Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci Iława paid on-line
62 Tasarz Dariusz Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci Iława paid on-line
63 Okuniewicz Paweł Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci Iława paid on-line
64 Skillandat Barbara Biskupiec Uczestnik Zlotu Morsy z Jeziora Kraksy paid on-line
65 Orłowska Stanisława Biskupiec Uczestnik Zlotu Morsy z Jeziora Kraksy paid on-line
66 Orłowska Joanna Biskupiec Uczestnik Zlotu Morsy z Jeziora Kraksy paid on-line
67 Karasiewicz Elżbieta Iława Uczestnik Zlotu Lodowaci Iława paid on-line
68 Nyga Magdalena Ostróda Uczestnik Zlotu Zmarzlak Ostroda paid on-line
69 Kaleciak Mariusz Giżycko Uczestnik Zlotu Giżycki Klub Morsów "Zimny Ptak" paid on-line
70 PSZCZOŁA AREK BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
71 PSZCZOŁA KAMILA BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
72 Tkaczuk Rafal Lidzbark Warmiński Uczestnik Zlotu Morsy Lidzbark Warmiński paid on-line
73 Dembczynska Krystyna Ostróda Uczestnik Zlotu Zmarzlak Ostroda paid on-line
74 Drzewoszewski Paweł Susz Uczestnik Zlotu Lwy Morskie Susz paid on-line
75 Węgier Piotr Susz Uczestnik Zlotu Lwy Morskie Susz paid on-line
76 Wenderska Monika Susz Uczestnik Zlotu Lwy Morskie Susz paid on-line
77 Krasiński Julian Susz Uczestnik Zlotu Lwy Morskie Susz paid on-line
78 Krasiński Robert Susz Uczestnik Zlotu Lwy Morskie Susz paid on-line
79 Deptuła Asia Biskupiec Uczestnik Zlotu Morsy z Jeziora Kraksy paid on-line
80 Bem Małgorzata Olsztyn Uczestnik Zlotu paid on-line
81 Goldberg Dorota Olsztyn Uczestnik Zlotu Kąpiący się Zimą Olsztyn paid on-line
82 Olbryś Jan Adamowo Uczestnik Zlotu Morsy Biskupiec paid on-line
83 Wierzbowicz Aniela Jeziorany Uczestnik Zlotu Morsy Biskupiec paid on-line
84 Nieściór Jan Stękiny Uczestnik Zlotu Kąpiący Się Zimą Olsztyn paid on-line
85 Nieściór Mieczysława Stękiny Uczestnik Zlotu Kąpiący Się Zimą Olsztyn paid on-line
86 Okoniewicz Jolanta Lipowo Uczestnik Zlotu Zmarzlak Ostroda paid on-line
87 Marian Skwirosz Ostróda Uczestnik Zlotu Zmarzlak Ostroda paid on-line
88 Wilchowska Katarzyna |Olsztyn Uczestnik Zlotu Olsztyński Klub Morsów IGLO paid on-line
89 Buraczewski Krzysztof Bartoszyce Uczestnik Zlotu Polar paid on-line
90 Buraczewska Iwona Bartoszyce Uczestnik Zlotu Polar paid on-line
91 Stachowska-Janowicz Beata Bartoszyce Uczestnik Zlotu Polar paid on-line
92 Janowicz Jacek Bartoszyce Uczestnik Zlotu paid on-line
93 Rojek Przemysław Olsztyn Uczestnik Zlotu 25.00 PLN
94 Pietrzak Liliana Kątno Uczestnik Zlotu Zmarzlak Ostroda paid on-line
95 Pietrzak Marcin Kątno Uczestnik Zlotu Zmarzlak Ostroda paid on-line
96 WAŚNIEWSKI JERZY BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
97 WAŚNIEWSKA ELA BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
98 ZABŁOCKI JACEK BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
99 ZABŁOCKA ELŻBIETA BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line
100 GRZELAK KRZYSZTOF BARTOSZYCE Uczestnik Zlotu BKM POLAR paid on-line


Views: 5538

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ