# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywna Grupa BezMiaru | |||||||||
1 | Pawłowska Elżbieta Pawłowska | Puławy | 10 km | Aktywna Grupa BezMiaru | paid | ||||
Aktywni z Pasją | |||||||||
2 | Majak Mirosław | 03.01.1957 | 5 km | Aktywni z Pasją | paid | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
3 | Kwaśny Tomasz | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | paid | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
4 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
5 | Zielińska Elżbieta | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
6 | Gadzała Elżbieta | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
7 | Prokopowicz Małgorzata | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
8 | Bojarczuk Elżbieta | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
9 | Kula Monika | radzyn podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
10 | Lecyk Mieczysław | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
11 | Lecyk Jadwiga | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
12 | Mazur Barbara | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
13 | Próchnicka Marianna | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
14 | Bergiel Agnieszka | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
15 | Różycka Beata | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
16 | Cybul Ewa | Radzyń Podlaski | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
17 | Marciniuk Katarzyna | Białka 74 | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
18 | Korzeniowska Aldona | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
19 | Michalak Elżbieta | Zabiele 101a | 5 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
20 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | paid | ||||
21 | Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | paid | ||||
22 | Ufniarz Marzena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | paid | ||||
Chodzę z sercem | |||||||||
23 | Matejek Marzena | Radzyń Podlaski | 5 km | Chodzę z sercem | paid | ||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
24 | Wójcik Marzanna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
25 | Stachera Emilia Stachera | Lublin | 5 km | Czar Bezmiaru | |||||
26 | Tomczak Beata Tomczak | Puławy | 5 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
27 | Wojciechowski Paweł | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
28 | Klimkowicz-Niedziółka Dorota | PUŁAWY | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
29 | Szeląg Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
30 | Chmielewska Małgorzata | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
31 | Osetkowski Zbigniew | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
32 | Osetkowska Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
33 | Solecka Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | paid | ||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
34 | Bieleń Paweł | Kraśnik | 10 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | paid | ||||
Kozienickie Łaziki | |||||||||
35 | Bieńkowska Lucyna | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
36 | Świerczyńska Jolanta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
37 | Holtvianisa Anastasia | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
38 | Holtvianisa Natalia | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
39 | Talaga Urszula | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
40 | Kądrowska Teresa | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
41 | Roest Marianna | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
42 | Szylińska Wiesława | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
43 | Dziuba Barbara | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
44 | Bogdanowicz Iwona | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
45 | Domańska Agnieszka | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
46 | Synowiec Jadwida | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
47 | Bieńkowska Agnieszka | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
48 | Cichoń Agnieszka | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
49 | Salamon Krystyna | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
50 | Krajewska Beata | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
51 | Rutkowska Danuta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
52 | Pedrycz Halina | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
53 | Szczepaniak Jolanta | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
54 | BACHO Joanna | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
55 | KALBARCZYK REGINA | KOZIENICE | 5 km | Kozienickie Łaziki | paid | ||||
Kur-Team | |||||||||
56 | Tarkowska Magdalena | Kurów | 5 km | Kur-Team | paid | ||||
57 | Stasiak Agnieszka | Kurów | 5 km | Kur-Team | paid | ||||
Kur-Team | |||||||||
58 | Augustynowicz Nina | Kurów | 5 km | Kur-Team | paid | ||||
59 | Augustynowicz Anna | Kurów | 5 km | Kur-Team | paid | ||||
60 | Niezabitowska Renata | Lublin | 5 km | Kur-Team | paid | ||||
61 | Kuta Dariusz | Kurów | 5 km | Kur-Team | paid | ||||
62 | Kuta Marta Kuta | Kurów | 10 km | Kur-Team | paid | ||||
Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe | |||||||||
63 | Sobieszczańska Katarzyna | Lublin | 10 km | Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe | paid | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
64 | Woźniak Barbara | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
65 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
66 | Jedrzejewska Iwona | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
67 | Chamera Beata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
68 | Żuk Karolina | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
69 | Birska Bozena | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
70 | Chudzik Ewa | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
71 | Suchodół Marek | Lublin | 5 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
72 | Suchodół Lidia | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
73 | Dąbrowska Małgorzata | Lublin | 5 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
74 | Słupczyński Cezary | Lublin | 5 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
75 | Olender Iwona | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
76 | Malec Grażyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
77 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
78 | Sobczak Józef | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
79 | Buchajczyk Maria | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
80 | Ostrowska Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
81 | Kamińska Krystyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
82 | Kamiński Waldemar | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
83 | Łysiak Monika | Lublin | 5 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
84 | Świrszcz Tomasz | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
85 | Mazurek Danuta | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
86 | Kałaska Marta | Garwolin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
Nordic Walkers Deblin | |||||||||
87 | Podlasianka Marusia | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Deblin | paid | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
88 | ŻEBROWSKA Maria | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
89 | Mierzejewska Ewelina Mierzejewska | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
90 | BANY Marta | Zajezierze | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
91 | Krzyżanowski Łukasz | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
92 | Krzyżanowska Justyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
93 | Ochal Grażyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
94 | BABIK CEZARY | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
95 | Babik Justyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
96 | Warowna Agata | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
97 | Lisica Danuta | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
98 | Noworolnik Jan | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
99 | Świderska Kamila | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
100 | Świderski Wojciech | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
Nordic Walking Team Krasnobród | |||||||||
101 | Grzegorz Piwko | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | paid | ||||
102 | Piwko Agnieszka | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | paid | ||||
103 | GÓRNIK KRZYSZTOF | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | paid | ||||
104 | Pawelec Danuta | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | paid | ||||
105 | Pawelec Tomasz | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | paid | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
106 | Żelazna Beata | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
107 | JĘDRYCH EMILIA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
108 | JĘDRYCH ANTONI | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
109 | RODAK TADEUSZ | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
110 | RODAK FLORIANNA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
111 | Żaczek Teresa | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
112 | KACZANOWSKA ALICJA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
113 | KACZANOWSKA HALINA | RYKI | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
114 | Czerska Nadia | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
115 | Czerska Aneta | Ryki | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
116 | KAWA SŁAWOMIR | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
117 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | 5 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
118 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
119 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | |||||||||
120 | Szlendak Wiesława | Ryki | 5 km | Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | paid | ||||
121 | Patro Adam | Ryki | 5 km | Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | paid | ||||
122 | Duber Krystyna | Ryki | 5 km | Nordicowo- rowerowa grupa Ryki | paid | ||||
Nordicowy Janowiec | |||||||||
123 | Kaszubska Barbara | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
124 | Cięciara Alicja | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
125 | Hamułko Jadwiga | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
126 | Gędek Joanna | Janowiec | 5 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
127 | Dybalska Teresa | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
128 | Chechelska-Kowalczyk Justyna | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | |||||||||
129 | Socha Małgorzata | Puławy | 5 km | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | paid | ||||
130 | Socha Piotr | Puławy | 5 km | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | paid | ||||
Stowarzyszenie Transplantacji Serca | |||||||||
131 | Machajek Krzysztof | Polkowice | 5 km | Stowarzyszenie Transplantacji Serca | paid | ||||
TG Sokół Zakopane | |||||||||
132 | Tomczyk Andrzej | Tarnobrzeg | 10 km | TG Sokół Zakopane | |||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
133 | Charkiewicz Jan | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
134 | Zając Danuta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
135 | Ulasiewicz Jerzy | Biała Podlaska | 5 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
136 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
137 | Zdańkowski Dominik | Łosice | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
138 | Zdańkowski Sylwester | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
139 | Samsoniuk Edyta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
UTW Puławy | |||||||||
140 | Pawłowska Anna | Puławy | 5 km | UTW Puławy | paid | ||||
141 | Turowska Wiesława | Puławy | 5 km | UTW Puławy | paid | ||||
142 | Seń Janina | Puławy | 5 km | UTW Puławy | paid | ||||
143 | Gębala Jan | Puławy | 5 km | UTW Puławy | paid | ||||
144 | Stołecka Alicja | Puławy | 5 km | UTW Puławy | paid | ||||
WłóczyKIJKI | |||||||||
145 | Gułowska Malgorzata | Bełżyce | 10 km | WłóczyKIJKI | paid | ||||
146 | Budzyńska Elżbieta | Osmolice Pierwsze | 10 km | WłóczyKIJKI | paid | ||||
147 | Mucha Wioletta | Lublin | 10 km | WłóczyKIJKI | paid | ||||
148 | Pasierkiewicz Justyna | Bełżyce | 10 km | WłóczyKIJKI | paid | ||||
149 | Pruś Justyna | Borkowizna | 5 km | WłóczyKIJKI | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
150 | Bzymek-Polańska Liliana | Zaklików | 5 km | paid | |||||
151 | Bzymek-Polańska Joanna | Zaklików | 5 km | paid | |||||
152 | Siedliska-Pachla Irmina | Sadłowice | 10 km | paid | |||||
153 | Wójcik Angelika | Dęblin | 10 km | paid | |||||
154 | Adamczyk Agata | Garbów | 10 km | paid | |||||
155 | Skierka Dariusz | Warszawa | 10 km | paid | |||||
156 | Zapalska Elzbieta | Warszawa | 10 km | paid | |||||
157 | Osińska Anna | Radom | 10 km | ||||||
158 | Arazna Barbara | Puławy | 10 km | ||||||
159 | Stefanek Agnieszka | Dęblin | 10 km | paid | |||||
160 | ARCISZEWSKI ŁUKASZ | KOZUBSZCZYZNA 207K | 10 km | paid | |||||
161 | Arciszewska Magdalena | Kozubszczyzna | 10 km | paid | |||||
162 | hernas-sztrąf aneta | Lublin | 5 km | paid | |||||
163 | Mierzejewski Pascal | Lublin | 10 km | paid | |||||
164 | Żurowski Jacek | Lublin | 10 km | paid | |||||
165 | Żurowska Małgorzata | Lublin | 10 km | paid | |||||
166 | Mierzejewska Halina | Lublin | 5 km | paid | |||||
167 | Kosiorek Anna | Ryki | 5 km | paid | |||||
168 | Predko Grażyna | Tarnobrzeg | 10 km | ||||||
169 | Trochimiak Katarzyna | Lublin | 10 km | paid | |||||
170 | Wrzos Luiza | Lublin | 10 km | paid | |||||
171 | Szczypińska Iwona | Lubartów | 10 km | paid | |||||
172 | Legwant Joanna | Lublin | 5 km | paid | |||||
173 | Orzechowska Dominika | Gołąb | 10 km | paid | |||||
174 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | 10 km | ||||||
175 | Górnik Joanna | Krasnobród | 10 km | paid | |||||
176 | Bartoszek Dariusz | Lublin | 10 km | paid | |||||
177 | Bartoszek Bozena | Lublin | 10 km | paid | |||||
178 | Abramek Monika | Chrząchówek | 5 km | ||||||
179 | Grzanka ANNA | Motycz | 10 km | paid | |||||
180 | STANEK PAWEŁ | PUŁAWY | 10 km | paid | |||||
181 | Krogulec Beata Krogulec | Stężyca | 10 km | paid | |||||
182 | Kurenda Danuta | Radzyń Podlaski | 5 km | paid | |||||
183 | Grzempowski Czesław | Gniezno | 10 km | ||||||
184 | Małysz Magdalena | Suwałki | 10 km | paid | |||||
185 | Skobodzińska Grażyna | Zwoleń | 5 km | paid | |||||
186 | Matlakowska Beata | Puławy | 10 km | ||||||
187 | Uliczna Iwona | Świdnik | 10 km | paid | |||||
188 | Błażejewska Tamara Błażejewska | Lublin | 10 km | paid | |||||
189 | Bylak Aleksandra | Suwałki | 10 km | paid | |||||
190 | Kalisiak Ewa | Lublin | 10 km | paid | |||||
191 | Prokopowicz Magdalena | Radzyń Podlaski | 10 km | paid | |||||
192 | Walczak Kupisz Magdalena | Puławy | 10 km | paid | |||||
193 | Kozłowska Marta | Leśce | 10 km | paid | |||||
194 | Ratus Anna | Zagrody | 10 km | paid | |||||
195 | Romaszko Lidia | Lublin | 10 km | paid | |||||
196 | Sekita Tomasz Sekita | Puławy | 10 km | paid | |||||
197 | Bajus Barbara | Zamość | 5 km | paid | |||||
198 | Mańko Jadwiga | RADZYŃ PODLASKI | 5 km | paid | |||||
199 | Królak Konrad | Warszawa | 10 km | paid | |||||
200 | TELEON-POLSKA Marlena | Lublin | 10 km | paid | |||||
201 | Pietras Urszula | Radzyń Podlaski | 5 km | paid |
Views: 7048