Zabrze Business Run
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krawczyk-Słojewska Milena Zabrze Marsz NW
2 Szweda Piotr Bytom Marsz NW paid
3 Lipka Marcin Giebło Bieg Cała Naprzód paid
4 Korzeniowski Jacek Zabrze Bieg Stellantis Active Team
5 Korzeniowska Magdalena Zabrze Marsz NW Stellantis Active Team
6 Włochowicz Klaudia Zabrze Bieg paid
7 Girycki Adam Zabrze Bieg paid
8 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg paid
9 Halczok Janusz Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
10 Śleboda Bożena Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa/ BUTW
11 Antczak Antoni Zabrze Marsz NW paid
12 Hańczur Jan Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa/ BUTW paid
13 Górnik Jerzy katowice Marsz NW Katowice 49 paid
14 Góra Marek Tarnowskie Góry Bieg
15 Biolik Piotr Gliwice Bieg paid
16 Szyburski Stanisław Zabrze Bieg paid
17 Sokół Adam Katowice Bieg FUCHS OIL TEAM paid
18 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg SILLEO paid
19 Chmurczyk Mateusz Zabrze Bieg MERCOR paid
20 Cygan Katarzyna Zabrze Bieg paid
21 Cygan Kamil Zabrze Bieg paid
22 Cygan Piotr Zabrze Bieg paid
23 Intrys Agnieszka Zabrze Bieg paid
24 Lampka Krystian Zabrze Bieg paid
25 Mulewski Bogdan Zabrze Bieg paid
26 Cenkier Dorota Łaziska Górne Marsz NW paid
27 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg MOSiR Łaziska Górne paid
28 Stempniak Marceli Zabrze Bieg paid
29 Stempniak Izabela Zabrze Bieg Night Runners Zabrze paid
30 Szablewska Sonia Zabrze Marsz NW paid
31 Małycha Łukasz Tychy Bieg
32 Bator Dorota Zabrze Marsz NW paid
33 Bator Gabriela Zabrze Marsz NW paid
34 Tomczyk Edyta Ruda Ślaśka Bieg paid
35 Kopeć Dominik Zabrze Bieg paid
36 ŚWIECZAK Elżbieta Zabrze Marsz NW paid
37 Witkowska Sylwia Zabrze Marsz NW paid
38 Lisowska Kamila Lisowska Zabrzr Bieg Yno Ultra paid
39 Małka Irena Gliwice Marsz NW
40 Małka Marian Gliwice Marsz NW paid
41 Koenigshus Marek Zabrze Bieg paid
42 Dziedzic Dariusz Zabrze Marsz NW paid
43 Dziedzic Aleksandra Dziedzic Zabrze Marsz NW paid
44 Rossa Mateusz Bytom Bieg paid
45 LIBISZ MARCIN LIBISZ Radzionkow Bieg paid
46 Jasinska Klaudia Bytom Bieg paid
47 Drgas Agnieszka Zabrze Bieg paid
48 Trześniewski Damian Śląskie Bieg Skuteczni dla Zabrza paid
49 Szuba Jakub Szuba Ruda Śląska Bieg
50 Szuba Jakub Ruda Śląska Bieg paid
51 BIALAS ADAM Zabrze Bieg paid
52 Majchrzak Michał Sosnowiec Marsz NW
53 Jaromin Mateusz Bielsko-Biala Bieg Adam Czerwiński Team paid
54 Olszewska Pietrysiak Bożena Zabrze Marsz NW S.A.S Zabrze paid
55 Pietrysiak Stefan Zabrze Bieg S.A.S Zabrze paid
56 Haras Jakub Zabrze Bieg paid
57 Haras Bartłomiej Zabrze Bieg paid
58 Strojkowska Paulina Zabrze Bieg paid
59 Kowalczyk Agata Zabrze Bieg
60 Skwara Katarzyna Zabrze Bieg paid
61 Antoniak Natalia Antoniak Zabrze Bieg paid
62 Breitkopf Iwona Zabrze Bieg paid
63 ploch marcin chorzów Bieg
64 WOJAKOWSKA KATARZYNA Zabrze Bieg K&K RUN
65 Żemlińska Magdalena Kraków Bieg paid
66 Domagała Damian Zabrze Bieg Night Runners Zabrze paid
67 Tomczyk Angelika Zabrze Bieg ReShape paid
68 Waniek Halina Ruda Śląska Bieg paid
69 Szulcek Arkadiusz Gliwice Bieg
70 Taisner Aleksandra ruda Śląska Marsz NW
71 Kukułowicz Agnieszka Bytom Marsz NW paid
72 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF Zabrze Bieg K&K RUN
73 Nepora Katarzyna Zabrze Bieg
74 Bogusz Damian Zabrze Bieg
75 Wyleżoł Marek Zabrze Bieg paid
76 Wyleżoł Anna Zabrze Marsz NW paid
77 Delewska Dorota Zabrze Bieg Night Runners Zabrze paid
78 Delewski Dariusz Zabrze Bieg Night Runners Zabrze paid
79 Wiącek Mirosława Bytom Marsz NW paid
80 Tyrała Małgorzata Bytom Marsz NW paid
81 Sawecki Grzegorz Sosnowiec Marsz NW paid
82 Cetera Ewelina Sosnowiec Marsz NW paid


Views: 3168

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ