III CROSS SATURNA
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kukowka Adam Kalety Bieg ok. 10 km O co biega w Kaletach paid BM
2 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Marsz NW ok. 7 km paid
3 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW ok. 7 km #czeladzbiega paid BM
4 Pacyna Przybylak Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg ok. 10 km
5 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg ok. 10 km
6 Rynk Mateusz Będzin Bieg ok. 10 km Biegowa Kuźnia paid BM
7 Pituch Grzegorz Paweł Pituch Łazy Bieg ok. 10 km paid BM
8 Juszczuk Przemysław Będzin Bieg ok. 10 km paid BM
9 Czenczek Przemysław Katowice Bieg ok. 10 km paid BM
10 Dudkiewicz Anna katowice Bieg ok. 10 km parkrun Katowice paid BM
11 Pawlak Sebastian Czeladź Bieg ok. 10 km OCRGrip paid
12 Stępień Grzegorz Będzin Bieg ok. 10 km #GrodziecRun paid BM
13 Nowak Zbigniew Katowice Bieg ok. 10 km paid BM
14 Gawlas Dominik Cieszyn Bieg ok. 10 km TJ Jäkal Karvina paid
15 Stefko Monika Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid BM
16 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW ok. 7 km paid BM
17 Sobota Łukasz Kraków Bieg ok. 10 km paid BM
18 Baryluk Beniamin Czeladź Marsz NW ok. 7 km MOSIR TKKF Saturn Czeladź paid BM
19 Musiał Ola Częstochowa Marsz NW ok. 7 km Nordic Team Częstochowa paid BM
20 Świda Maciej Sosnowiec Bieg ok. 10 km Nowak-Team paid BM
21 Żebrowski Dawid Czeladź Bieg ok. 10 km ŻEBRO TEAM paid BM
22 Stalica Wojciech Gliwice Marsz NW ok. 7 km paid BM
23 Dominik Marcin Będzin Bieg ok. 10 km Będzin paid BM
24 Hoły Leszek Czeladź Bieg ok. 10 km #czeladzbiega paid
25 Raszewski Wiktor Góra Siewierska Bieg ok. 10 km paid BM
26 Paczkowski Robert Siemianowice Śląskie Bieg ok. 10 km
27 Piorun Patryk Czeladź Bieg ok. 10 km paid BM
28 Pozlewicz Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km paid
29 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Bieg ok. 10 km K.S.Kalinowa paid BM
30 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg ok. 10 km MOSiR Sosnowiec paid BM
31 Kita Grzegorz Warszawa Bieg ok. 10 km SMP paid BM
32 Gryboś Piotr Koszęcin Bieg ok. 10 km paid BM
33 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg ok. 10 km paid BM
34 Podhorski Krzysztof Częstochowa Bieg ok. 10 km paid BM
35 Koźmin Paulina Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid BM
36 Podhorska Justyna Częstochowa Bieg ok. 10 km paid
37 Hanáček Zbyněk Velké Kunětice Bieg ok. 10 km Leniwiec paid
38 Dziedzic Szymon Katowice Bieg ok. 10 km PDK Runners paid BM
39 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km Nowak-Team paid
40 Wnuk Piotr Dabrowa Górnicza Bieg ok. 10 km Saint-Gobain Squad paid BM
41 Warmuz Ewa Rogoźnik Bieg ok. 10 km paid BM
42 Sendobry Marta Sosnowiec Marsz NW ok. 7 km Harpagan - Sosnowiec paid BM
43 Pawlik Maciej Sosnowiec Bieg ok. 10 km Orange Polska paid BM
44 Brożek Ania Zawiercie Marsz NW ok. 7 km paid BM
45 Matyja Dominik Gliniana Góra Bieg ok. 10 km Drużyna SMA paid BM
46 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg ok. 10 km Klub Sportowy Gminy Psary paid BM
47 Grabda Agnieszka Zawiercie Marsz NW ok. 7 km paid BM
48 Grabda Łukasz Zawiercie Marsz NW ok. 7 km paid BM
49 Matuszczyk Jan Sławków Bieg ok. 10 km paid BM
50 Pozlewicz Sławomir Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km paid BM
51 Brzytwa Mirosław Siemianowice Śląskie Bieg ok. 10 km paid BM
52 Wdzięczny Włodzimierz UP Wojkowice Marsz NW ok. 7 km paid BM
53 Wdzięczny Jakub Wojkowice Marsz NW ok. 7 km Gartianie paid BM
54 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km W Pogoni Za Duchem paid BM
55 Szczypka Agnieszka Kraków Bieg ok. 10 km BMW Biegamy Mimo Wszystko paid BM
56 Brożek Łukasz Zawiercie Bieg ok. 10 km paid BM
57 Turos Barbara Będzin Bieg ok. 10 km paid BM
58 Marcinkowska Beata Czeladź Bieg ok. 10 km paid BM
59 Walczyk Iwona Kraków Marsz NW ok. 7 km paid BM
60 Morawska Julia Mysłowice Bieg ok. 10 km paid BM
61 Bubała Łukasz Siemianowice Śląskie Bieg ok. 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid BM
62 Blus Marcin Zabrze Bieg ok. 10 km paid BM
63 Świerc Grażyna Siemianowice Śłąskie Bieg ok. 10 km paid BM
64 Ciechelska Daria Bytom Bieg ok. 10 km paid BM
65 Klejszta Piotr Czeladz Bieg ok. 10 km paid BM
66 Klejszta Beata Czeladz Bieg ok. 10 km paid BM
67 Chomnicka Beata Kraków Marsz NW ok. 7 km BMW Biegamy Mimo Wszystko paid BM
68 Karol Karolina Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid BM
69 Rurka Piotr Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid
70 KASIEWICZ PAWEŁ Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid BM
71 Carski Łukasz Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid
72 Stefański Zbigniew Libiąż Bieg ok. 10 km Hebel paid BM
73 Brzdąk Łukasz Katowice Bieg ok. 10 km paid BM
74 Kurzyńska Katarzyna Rogoźnik Bieg ok. 10 km Atomówki paid BM
75 Malinowski Adrian Będzin Bieg ok. 10 km #czeladzbiega paid BM
76 Nowak Krystyna Czeladź Marsz NW ok. 7 km #czeladzbiega paid
77 Wręczycka Aleksandra Bytom Bieg ok. 10 km paid
78 Wieczorek Radosław Sosnowiec Bieg ok. 10 km paid BM
79 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW ok. 7 km #byledomety paid BM
80 Cieslar Tomasz Görlitz Bieg ok. 10 km paid BM
81 Ludwig Karol Zawadzkie Bieg ok. 10 km Kurła kaj ta meta!? paid BM
82 Więzowski Łukasz Więzowski Mysłowice Bieg ok. 10 km paid BM
83 Szymczyk Tomasz Częstochowa Bieg ok. 10 km Team Szymczyki
84 Lubowiecki Tomasz Jankowice Bieg ok. 10 km paid BM
85 Wawrzyczek Adam Łąka Bieg ok. 10 km paid BM
86 Litwinczuk Aneta Klucze Bieg ok. 10 km Olkuszbiega.pl paid BM
87 Litwinczuk Gabriel Klucze Bieg ok. 10 km Olkuszbiega.pl paid BM
88 Olczyk Rafał Czeladź Bieg ok. 10 km paid BM
89 Krukar Krzysztof Czeladź Bieg ok. 10 km MOSIR TKKF Saturn Czeladź paid BM
90 Zięba Łukasz Katowice Bieg ok. 10 km paid BM
91 Gilner Mariusz Sosnowiec Bieg ok. 10 km Spartan Training Group Sosnowiec paid BM
92 Jagiełło Linda SOSNOWIEC Marsz NW ok. 7 km Biegowa Kuźnia
93 Małka Irena Gliwice Marsz NW ok. 7 km
94 Małka Marian Gliwice Marsz NW ok. 7 km
95 Woszczak Krystian Lędziny Bieg ok. 10 km paid BM
96 Hacik Daniel Czeladź Marsz NW ok. 7 km
97 uhorczak Jakub Będzin Bieg ok. 10 km paid BM
98 Ardelli Adaś Bytom Bieg ok. 10 km paid BM
99 Kowalczuk Artem Dąbrowa Górnicza Bieg ok. 10 km paid BM
100 Remiszewski Mieczysław Pałecznica Marsz NW ok. 7 km Tkkf saturn czeladz paid BM


Views: 8183

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ