# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hrycyk Izabela Lębork Marsz NW 5 km
2 JONEK Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid BM
3 Hrycyk Krzysztof Lębork Marsz NW 5 km
4 Rowińska Ewa Pruszków Marsz NW 5 km Żbiki Nordic Walking paid BM
5 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg 5 km paid BM
6 Pęśko Michał Gdańsk Bieg 5 km paid BM
7 Tofil Adriana Gdynia Marsz NW 5 km
8 Rumiński Daniel Grobelno Bieg 5 km paid BM
9 Tofil Adrian Gdynia Marsz NW 5 km paid BM
10 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5 km Ostróda Runners
11 Chądzyńska Aneta Pruszków Marsz NW 5 km Żbiki Nordic Walking paid BM
12 Prześlica Grzegorz 32-020 Bieg 5 km paid BM
13 Prześlica Monika Wieliczka Bieg 5 km paid BM
14 Puklicz Cezary Malbork Bieg 5 km paid BM
15 Niemyjska Beata Starocin Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum paid BM
16 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg 5 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC paid
17 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5 km Aktywni Borowiacy Czersk paid BM
18 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Marsz NW 5 km Aktywni Borowiacy Czersk paid BM
19 Kosater Aleksandra Tczew Bieg 5 km Flex Runners paid
20 Wójcicki Paweł Malbork Bieg 5 km paid BM
21 Wirkus Anna Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
22 Przybyła Marta Janówka Bieg 5 km paid
23 Zakrzewska Agnieszka Malbork Bieg 5 km paid BM
24 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg 5 km Dzierzgoń Team paid BM
25 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg 5 km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie paid BM
26 Cybulski Michał Malbork Bieg 5 km paid BM
27 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 5 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice paid BM
28 SKAŁECKA KATARZYNA STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5 km Wataha Wilków paid BM
29 Latoszewska Kamila Starogard Gdański Bieg 5 km Wataha Wilków paid
30 Żołądek Paweł Starogard Gdański Bieg 5 km Wataha Wilków paid BM
31 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 5 km paid BM
32 Adamczyk Marek Gręblin Bieg 5 km Flex Runners paid
33 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg 5 km
34 Panek Aneta Kosakowo Marsz NW 5 km ESJA TEAM paid BM
35 Łatas Paweł Gdańsk Bieg 5 km Fighting Runners paid BM
36 Filip Arkadiusz Gdynia Marsz NW 5 km Flota Gdynia paid BM
37 Wójcik Agata Gdynia Marsz NW 5 km paid BM
38 Budziarek Adam Gdańsk Bieg 5 km Fighting Runners paid BM
39 Wołoszyn Justyna Elbląg Bieg 5 km paid BM
40 Socha Piotr Zajezierze Bieg 5 km KLKS LIDER Sztum paid BM
41 Krzyżykowski Mariusz Grudziądz Bieg 5 km paid BM
42 Jabłoński Robert Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
43 Sadowska Paula Olsztyn Bieg 5 km URWIS BIEGA paid BM
44 Olszański Paweł Olsztyn Bieg 5 km URWIS BIEGA paid BM
45 Dudkiewicz Piotr Koprki Marsz NW 5 km Żbiki Nordic Walking paid BM
46 Gąsior Paweł Susz Bieg 5 km Rozbiegany Susz paid BM
47 Chorążewski Krzysztof Tczew Bieg 5 km paid BM
48 Chorążewski Piotr Tczew Bieg 5 km paid BM
49 Chorążewska Agnieszka Tczew Bieg 5 km Flex Runners paid
50 Andrzejczyk Magdalena Andrzejczyk Gdańsk Bieg 5 km paid BM
51 Saleem Monika Gdańsk Bieg 5 km Wataha łaczy nas bieganie paid BM
52 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg 5 km Wataha łaczy nas bieganie paid BM
53 Falkowski Patryk Malbork Bieg 5 km Fast KUZL
54 Stańczak Edward Malbork Marsz NW 5 km paid BM
55 Ostrzyżek Dylan Kwidzyn Bieg 5 km paid BM
56 Roszman Henryk Orle Bieg 5 km paid BM
57 Brzezińska Martyna Litewki Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
58 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg 5 km
59 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5 km
60 Głowacka Krystyna Głowacka Kołodzieje Marsz NW 5 km paid BM
61 Czartoryjska Marlena Gdańsk Marsz NW 5 km paid BM
62 Wirkus Anna Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
63 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz Marsz NW 5 km Bydgoskie Żółwie paid BM
64 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5 km First Malbork Team
65 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg 5 km paid BM
66 Dydymska Monika Rumia Bieg 5 km paid BM
67 Pick Tomasz Koszalin Bieg 5 km Biegolas Koszalin / Korona paid BM
68 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg 5 km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
69 Pipiro Grzegorz Jastrzebie Zdr. Marsz NW 5 km Jastrzębie -Zdrój paid BM
70 Pipiro Grazyna Jastrzębie Zdr. Bieg 5 km Unia Miast paid BM
71 Gumiński Piotr Zblewo Bieg 5 km
72 Pyśk Natalia Malbork Bieg 5 km paid BM
73 Żarek Tomasz Gdańsk Marsz NW 5 km paid BM
74 Żarek Magda Gdańsk Bieg 5 km paid BM
75 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
76 Stoltmann Helena Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
77 Kuśmierek Jan Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
78 Kuśmierek Beata Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
79 Kuśmierek Patryk Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
80 Kuśmierek Mateusz Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
81 Stachowicz Marcin Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
82 Stachowicz Joanna Dziemiany Marsz NW 5 km BŁĘKITNI DZIEMIANY paid
83 Karwacka-Schneider Tatiana Kwidzyn Marsz NW 5 km paid BM
84 Czaja Wiesław Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM
85 Pruss-Czaja Bożena Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM
86 Gilewicz Katarzyna Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM
87 Trykosko Agnieszka Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM
88 Przyborkiewicz Gosia Toruń Marsz NW 5 km Pierniki Toruń paid BM
89 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz NW 5 km Pierniki Toruń paid BM
90 Kukliński Stanisław Chojnice Bieg 5 km paid BM
91 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego Bieg 5 km paid BM
92 milkowski mariusz gdynia Bieg 5 km paid BM
93 Tomczyk Edward Poznań Marsz NW 5 km Marsz Po Zdrowie paid BM
94 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg 5 km Klub HDK PCK " KROPELKA " paid BM
95 Postek Danuta Poznań Marsz NW 5 km Marsz Po Zdrowie paid BM
96 Skorupski Janusz Swarzędz Marsz NW 5 km paid BM
97 Dembowiak Władysława Swarzędz Marsz NW 5 km paid BM
98 Zieliński Jacek Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM
99 Zasowski Jan Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM
100 Chyliński Andrzej Gdańsk Marsz NW 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid BM


Views: 11026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ