# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Frącz Ilona Brodnica Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnicki Nordic Walking
2 Przyborkiewicz Gosia Toruń Marsz Nordic Walking 5km Pierniki Toruń
3 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz Nordic Walking 5km Pierniki Toruń
4 Wenderska Dominika Grudziądz Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno
5 Betlejewska Dorota Jadwiga Betlejewska Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Klub Miłośników Morsowania-GMP
6 Kramarenko Marek Nowe Miasto Lubawskie Bieg 10km Fabio Team
7 Betlejewski Paweł Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego V
8 Górna Justyna Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
9 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SieBiega
10 Folta Miłosz Gdańsk Bieg 10km
11 Lewiński Jakub Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
12 Wichrowski Rafał Grudziądz Bieg 10km
13 Świątkowska Ewelina Brodnica Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnicki Nordic Walking
14 Jamroży Dorota Brodnica Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnicki Nordic Walking
15 Nadgrabski Piotr Lidzbark Bieg 10km
16 Wajchert Łukasz Inowrocław Marsz Nordic Walking 5km TurboGroszki.run
17 Lada Przemysław Zalesie Bieg 10km Stale biegam Nova Trading
18 Bubak Grzegorz Toruń Bieg 10km
19 Sikorska Katarzyna Brodnica Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnicki Nordic Walking
20 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg 10km Kurzętnik Biega
21 Szymański Wojciech Najmowo Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
22 Murawska Anna Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego @biegajaca_blondyna
23 Murawski Michał Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego STOLKAR Team
24 Ogorzałek Łukasz Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno
25 Rupiński Damian Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
26 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
27 Olejnik Sebastian Karbowo Bieg 10km
28 Simson Ireneusz Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno
29 Górka Sebastian Toruń Bieg 10km
30 Mosakowski Łukasz Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
31 Lubaczewski Tomasz Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
32 BRAUN WALDEMAR Golub-Dobrzyń Bieg 10km paid
33 Wróblewski Michał Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
34 Liszewski Łukasz Rypin Bieg 10km paid
35 Klimek Aneta Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
36 Lewandowska Agnieszka Starogard Gd Marsz Nordic Walking 5km Speed Ladies paid
37 Pietrzak Maciej Zbiczno Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
38 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 10km Piękny paid
39 Zadylak Jakub Golub-Dobrzyń Bieg 10km paid
40 Wojtasik Jakub Toruń Bieg 10km paid
41 Kołodziejewski Tomasz Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Hangar paid
42 Osińska Agnieszka Brodnica Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Brodnicki Nordic Walking paid
43 Michalski Wojciech Bartniczka Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
44 Michalska Beata Bartniczka Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
45 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
46 Dworecki Rafał Golub Dobrzyń Bieg 10km KS FUTGOL paid
47 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno
48 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Bieg 10km Studio Nieruchomości Toruń paid
49 Lewandowski Maciej Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SAMI SWOI paid
50 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz Nordic Walking 5km Klub Biegacza Rypin paid
51 Steckiewicz Edmund Rypin Marsz Nordic Walking 5km Klub Biegacza Rypin paid
52 Bombas Jacek Grudziądz Bieg 10km paid
53 Dudziak Rafał Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
54 WOLSKI Wojciech Brodnica Bieg 10km paid
55 Chmielewski Sławomir Żuki Bieg 10km TKKF KUBUŚ SIERPC paid
56 Kalinowska Justyna Rogowo Bieg 10km paid
57 Szrull Waldemar Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
58 Szrull Zenon Grążawy Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego SAMI SWOI
59 Patalon Adam Marzęcice Bieg 10km Kurzętnik Biega paid
60 Modrak Maciej Grudziądz Bieg 10km Parkrun Grudziądz paid
61 RZEPKA RYSZARD LEMBARG 11 Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Kurzętnik Biega paid
62 Sołtysiński Marcin Włocławek Bieg 10km Pulp Fiction paid
63 Sternicka Gabriela Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
64 Osiński Dawid Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
65 BEKIER WIOLETTA BRODNICA Marsz Nordic Walking 5km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
66 Gospodarczyk Marek Gospodarczyk Torun Bieg 10km Runer torun paid
67 Paszkowski Janusz Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
68 Tuchalski Marek Rusinowo Bieg 10km KB Lech Rypin paid
69 Żuchowski Józef Płonne Bieg 10km paid
70 Gerka Jacek Brodnica Bieg 10km
71 Wierzbowski Piotr Brzozówka Bieg 10km TEAM KOPEĆ
72 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg 10km paid
73 Wieczyński Dawid WIEKOX Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
74 Szczepkowski Tomasz Szabda Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Stowarzyszenie Brodnica Biega paid
75 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 10km KWIDZYN BIEGA paid
76 Zień Agnieszka Kręczki Bieg 10km Hamilton paid
77 Bielicki Piotr Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
78 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR GOLUB-DOBRZYŃ Bieg 10km paid
79 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno paid
80 Lewandowska Karolina Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Klinika Urody Lewandowski
81 Graczyk Kamil Mszano Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
82 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Niezrzeszony paid
83 KWIATKOWSKI RYSZARD BRODNICA Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Niezrzeszony paid
84 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 10km
85 Wyrzykowski Jacek Grzybno Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
86 puc patryk Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
87 Witkowska Aneta Witkowska Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
88 Witkowski Marcin Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
89 Sulkowski Jacek Traczyska Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
90 Zagożdżon Witold Nidzica Marsz Nordic Walking 5km Nidzica Biega
91 Pieczora Monika Łódź Bieg 10km Łódź Run Crew / JAKO Team paid
92 Dukat Mirosław Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
93 Dukat Bernadeta Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
94 Michalski Sławek Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
95 Skarżyński Wojciech Brodnica Bieg 10km paid
96 Jaranowski Andrzej Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego GKS Fabianki
97 Pucek Artur Mały Głęboczek Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego Bigosiki paid
98 Wiśniewski Andrzej Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
99 Kowalski Paweł Brodnica Bieg 10km - mieszkańcy powiatu brodnickiego paid
100 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 10km


Views: 5940

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ