# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
1 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | paid BM | ||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | paid BM | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Sokół Paweł | Zduny | Bieg 10km | Aktywni Kociewiacy | paid BM | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
4 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg 10km | Atlas Running Team | |||||
Biegam bo lubię Pelplin | |||||||||
5 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Bieg 10km | Biegam bo lubię Pelplin | |||||
Biegam czystą przyjemnością | |||||||||
6 | Kogut Piotr | Kwidzyn | Bieg 10km | Biegam czystą przyjemnością | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
7 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg 10km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid BM | ||||
Heuel Logistics | |||||||||
8 | Jędrzejewski Marcin | Radogoszcz | Bieg 10km | Heuel Logistics | |||||
K.R.E. | |||||||||
9 | Derdowski Szymon | Szteklin | Bieg 10km | K.R.E. | paid BM | ||||
KS GP "SPRINT" KULICE | |||||||||
10 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Bieg 10km | KS GP "SPRINT" KULICE | paid BM | ||||
11 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg 10km | KS GP "SPRINT" KULICE | paid BM | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
12 | LABON MAGDALENA | Koteże | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
13 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
14 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Bieg 10km | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
15 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg 10km | KWIDZYN BIEGA | paid BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
16 | Kryzel Tomasz | Człuchów | Bieg 10km | Kujawscy Runners | paid BM | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
17 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Bieg 10km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid BM | ||||
18 | Gajdus Leon | Skórcz | Bieg 10km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
19 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 10km | Maratończyk Wielki Klincz | paid BM | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
20 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Bieg 10km | Morsy Zblewo | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
21 | Skrajda Szymon | Pawlice | Bieg 10km | Niezrzeszony | paid BM | ||||
Party Animals Gdynia | |||||||||
22 | Orzoł Kamil | Gdynia | Bieg 10km | Party Animals Gdynia | paid BM | ||||
Przodkowski Tean | |||||||||
23 | Richert Piotr | Przodkowo | Bieg 10km | Przodkowski Tean | paid BM | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
24 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Bieg 10km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid BM | ||||
Tri Starogard Gdański | |||||||||
25 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg 10km | Tri Starogard Gdański | paid BM | ||||
Trzy Korony | |||||||||
26 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Bieg 10km | Trzy Korony | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 10km | paid BM | |||||
28 | Sarnowski Marcin | Osiek | Bieg 10km | paid BM | |||||
29 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 10km | paid BM | |||||
30 | Czapiewska Iga | Pelplin | Bieg 10km | paid BM | |||||
31 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg 10km | paid BM | |||||
32 | Pior Karolina | Skórcz | Bieg 10km | paid BM | |||||
33 | Gumienny Maciej | Bydgoszcz | Bieg 10km | paid BM | |||||
34 | Truszczyńska Joanna Truszczyńska | Gdynia | Bieg 10km | paid BM | |||||
35 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Bieg 10km | ||||||
36 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg 10km | paid BM | |||||
37 | Dering Marcin | Demlin | Bieg 10km | paid BM | |||||
38 | Patelczyk Karol | Demlin | Bieg 10km | paid BM | |||||
39 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg 10km | paid BM | |||||
40 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Bieg 10km | ||||||
41 | Glaza Henryk | Osieczna | Bieg 10km | paid BM | |||||
42 | Czapiewskie Przemysław | Kopytkowo | Bieg 10km | paid BM | |||||
43 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg 10km | paid BM | |||||
44 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Bieg 10km | paid BM | |||||
45 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Bieg 10km | paid BM | |||||
46 | Łada Marcin | Żukowo | Bieg 10km | paid BM | |||||
47 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Bieg 10km | paid BM | |||||
48 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | Bieg 10km | paid BM | |||||
49 | spręga aurelia | starogard gdański | Bieg 10km | paid BM | |||||
50 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg 10km | paid BM | |||||
51 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Bieg 10km | paid BM | |||||
52 | Rogocki Jarosław | Tczew | Bieg 10km | paid BM | |||||
53 | Banach Tomasz | Grudziądz | Bieg 10km | paid BM | |||||
54 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Bieg 10km | paid BM | |||||
55 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Bieg 10km | paid BM | |||||
56 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg 10km | paid BM | |||||
57 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 10km | paid BM | |||||
58 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Bieg 10km | paid BM | |||||
59 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Bieg 10km | ||||||
parkrun Rumia | |||||||||
60 | Chwalisz Leszek | Rumia | Bieg 10km | parkrun Rumia | paid BM | ||||
61 | Chwalisz Sabina | Rumia | Bieg 10km | parkrun Rumia | paid BM | ||||
62 | Mroczek Robert | Rumia | Bieg 10km | parkrun Rumia | paid BM | ||||
63 | Mroczek Sylwia | Rumia | Bieg 10km | parkrun Rumia | paid BM |
Views: 4491